Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: DEFNE JOY FOSTER
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7

aeon

ben sizin iletinizi görmemiştim ve size yazmadım efem :D

üstlerde bir ileti vardı ergen isyanını andırıyordu :D ona yazdım hehee

melis_bk

(02-04-2011 03:36 PM)aeon Yazılan: [ -> ]ben sizin iletinizi görmemiştim ve size yazmadım efem :D

Yaşlı ve neptünyenimhehee
İdare et

ginka

(02-04-2011 03:36 PM)aeon Yazılan: [ -> ]ben sizin iletinizi görmemiştim ve size yazmadım efem :D

:D
Defne'nin doğum tarihi belirsiz görünüyor , merak ediyordum ama madem belirsizlik var yorum yapmanın anlamı yok.

aeon

ben de o başak haritasını defne j. f. yakıştıramıyorum.bana pek uymuyor gibi geldi.
ben koç etkili haritayı be yükselenin yay olduğunu düşünüyorum.
bugün star haberde doğum tarihinin 2 eylül 1975 olarak geçildi. ama ne derece isabetli bilemiyorum
yarın sizler için mezarına gidip resim çekicem
(02-05-2011 11:53 PM)venüsakrep Yazılan: [ -> ]bugün star haberde doğum tarihinin 2 eylül 1975 olarak geçildi. ama ne derece isabetli bilemiyorum

1974 ve 1979 arasında gidip geliyorduk , şimdi 1975 çıktı saskin.w

bunun anlamı sanırım rahmetli yaşını herkese farklı farklı söylemiş gülücük
Radikal gazetesinde bugün hakkında çıkan haberdeki düzeltmeye göre:
2 Eylül 1975-Adana İncirlik Üssü

"Neşe odada tatlı tatlı yanan bir soba gibidir. Onu hep orda sanırsınız. Artık yanmadığında soğuğu hissedersiniz..."

"...Çünkü galiba bu tatlı kızın neşesinde bize içimizdeki griliği hatırlatan birşey vardı"

Fatih Özgüven Defne J. Foster'le ilgili yazısından

Site yönetimindeki arkadaşlara sesleniyorum: Uzun zamandır siteye girmediğimden olsa gerek aktivasyon kodun sıfırlanmış. Yeni mail adresimi yazdım,aktivasyon kodu linkine tıkladım,ama özel mesaj bölümüne yine de giremiyorum. Hesabımı aktifleştirmeme yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
(02-06-2011 02:11 PM)salmakis Yazılan: [ -> ]Site yönetimindeki arkadaşlara sesleniyorum: Uzun zamandır siteye girmediğimden olsa gerek aktivasyon kodun sıfırlanmış. Yeni mail adresimi yazdım,aktivasyon kodu linkine tıkladım,ama özel mesaj bölümüne yine de giremiyorum. Hesabımı aktifleştirmeme yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Evet uzun süre katılım yapmayan kişilerin vip üyeliğini alıyoruz.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7
Referans Adresler