Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: 8. ev
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3
Benim de satürnüm 8.evde ve koçta.
Yükselen başaktan dolayı mükemmelliyetçiyim ama o mükemmelliyet bozulunca salıveriyorum gidiyor.
Zaten bir yanı dökülmüş öbür yanı da dökülse ne olacak öldük mü diye düşünüyorum. :D
Önce başak hafiften stres yapıyor sonra koç kes sesini, ucunda ölüm mü var diyor. :D
İntihar etmiyorum Sorunlar karşısında soğukkanlıyım Çözüm odaklıyım Paniklemek yanlış karar verir veya karar vermeyi geciktirir
marsla kare açı ama orbu çok geniş 21 mars terazi 0 satürn kova 100 derece var çok da kare sayılmaz

sorun çıkınca depresyona girmişsem bunun sebebi güvenimin yıkılması veya beklentilerimin karşılanmaması Duygusal olarak kendimi toparladıktan sonra doğru karar alabiliyorum
ama haklısın 3 sene önceye kadar simgesel olarak intihar diyebileceğimiz şekilde kararlar almıyor değildim Duygu yönetimini kazandıkça daha başarılı oluyorum Kad oğlak yolculuğu diyebiliriz gülücük
@Libra farkına varınca birçok şeyi aşabiliyoruz zaten kad yolculuğuna girdiğine göre satürnün sınavlarını başarıyla geçmiş olmalısın demekki ne mutlu ask
satürn 2.5 sene kalıyor ya 1. sene ne oluyor ama dur ben anlamadım 2. sene olayı çözdüğüm için problemsiz geçiyor Son zamanlara gelince satürn bana hemen öyle sevinme al sana diyor :D Benim satürn yolculuğum böyle geçiyor Birçoklarına göre iyi gülücük
(11-06-2017 10:00 PM)Libra Yazılan: [ -> ]İntihar etmiyorum Sorunlar karşısında soğukkanlıyım Çözüm odaklıyım Paniklemek yanlış karar verir veya karar vermeyi geciktirir
marsla kare açı ama orbu çok geniş 21 mars terazi 0 satürn kova 100 derece var çok da kare sayılmaz

sorun çıkınca depresyona girmişsem bunun sebebi güvenimin yıkılması veya beklentilerimin karşılanmaması Duygusal olarak kendimi toparladıktan sonra doğru karar alabiliyorum
ama haklısın 3 sene önceye kadar simgesel olarak intihar diyebileceğimiz şekilde kararlar almıyor değildim Duygu yönetimini kazandıkça daha başarılı oluyorum Kad oğlak yolculuğu diyebiliriz gülücük

Kad Terazi'yim ama şu an o yollardan ben geçiyorum desem?Sanırım Satürn 5.evimde olup,8.evimdeki natal Satürn'e kare yapıyor diye böyle oldum ben gülücük
Sayfalar: 1 2 3
Referans Adresler