Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Pluto ve Güç Teması
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6

aeon

Alıntı:geriye bir tek satürn kaldı)

satürn ; evin duvarlarını üstüne üstüne getirir :D
bende de güçlü bir pluto vurgusu var sanırım..

yorumu olan var mı gülücük

aeon

(07-21-2011 07:08 PM)penelope Yazılan: [ -> ]bende de güçlü bir pluto vurgusu var sanırım..

yorumu olan var mı gülücük

mars akrep ,güneş akrep ,merkür akrep

ve pluto, güneş ve merkürünle kavuşum yapmış.

üstelik yükselenin aslan ve yönetici gneş akrepte pluto ile kavuşum .

akrep stelyumunun dispozitörü , mars ; akrepte güçlü bir durum.

çok yoğun bir pluto akrep vurgusu

sana bulaşılmaz . kesin gece vakti boğazlarsın :D

sitede pluto akreple ilgili çok paylaşım var.
yıldırımın ;mars , güneş ve merkürü burçlara göre yorumlayan yazıları var.yıldırım yazısına tıkla , açtığı başlıklara bak . bulursun verygood
gülücük))))))) ay balık olduğumu belirtmek isterim..gülücük) diyeceksin ki o kadar akrebi bir balık mı yumuşatacak ama nedendir bilmem şunu farkettim evet doğru ilk karşılaşmada insanlar aslanımı görüyor fakat konuşunca yakınlaşınca balıklığımı farkediyorlar akrebimi gören tanıyan pek yoktur çok yoğun bir akrep pluto etkisinde olmama rağmen ben bile pek hissedemiyorum bunu

okuyorum yavaş yavaş akrep pluto yazılarını içimdeki beni tanımaya çalışıyorum teşekkür ederim gülücük

Arkadaş

Plüton ==> değişim , dönüşüm , güç elde etme arzusu , kontrol etme , hükmetme

Plüto akrepte doğanlar, bunları en yoğun yaşayanlar = duygularının farkında olanlar

10. evimde plüton - akrepte.
Diğer yönetici mars - 5. evde - yengeçte.

Plüto - mars 135 derece bakışıyor.... 135 derece tam olarak neydi acaba,
(12-05-2011 03:53 AM)By!Ceykp Yazılan: [ -> ]Plüton ==> değişim , dönüşüm , güç elde etme arzusu , kontrol etme , hükmetme

Plüto akrepte doğanlar, bunları en yoğun yaşayanlar = duygularının farkında olanlar

10. evimde plüton - akrepte.
Diğer yönetici mars - 5. evde - yengeçte.

Plüto - mars 135 derece bakışıyor.... 135 derece tam olarak neydi acaba,

135 derecelik açı ikincil önemde sayılabiliyor pek çok yorumcu tarafından.
Ben 1.derecede önemli açılara dahil edilmesi gerektiğini düşünüyorum ve önemsiyorum.

Kısaca bu açıyı anlamanın yolu Kare açıya benzetmek olacaktır.

Bazen yorumlarımda Kriz Açısı şeklinde ifade ediyorum.

Kafanda daha çabuk oturması için Mars-Plüto karesi gibi düşünebilirsin.

Arkadaş

Teşekkür ederim 90 lık açımış gibi göreceğim verygood

Duygusal bir kriz miş bu, şuan internetten baktım da gülücük paylaşayım

135 derecelik açının ifadesidir. Bu açı, ışıklar ile gezegenler arasında mevcutsa çok önemlidir. Bireyin duygusal karar alma yetilerinin derecesini gösterir. 135'likler kişiliğin karar alma yetilerindeki sorunlar sebebiyle ve yerleşmiş yanlış duygusal şartlanmalardan kaynaklanan bedensel hastalıkları göstermesi açısından da önemlidir.

Bu iki tema, birbirinden çok aykırı gibi görünen psikolojik bir engramın, aslında çocukluğumuzdan kaynaklanan doyurulmamış sevgi açlığı olduğunu dahi gösterebilir. 135'lik açıların sebebiyet vereceği problemler erken fark edildiği takdirde birey, bu açının ifade etmiş olduğu sorunlarla karşılaşmayabilir. Önlenebilen bir açı kalıbı şeklidir.

destrudo

90 larım az geldi cila niyetine bir de pluto venüs karşıt oda yetmezmiş gibi pluto güneşe ve merküre 150... tutamam kendimi ağlarım şimdi şuracıkta [Resim: uzy.gif] ayla kavuşumuna sevinsem mi üzülsem mi ?

vayy satürnle 60 "sıkıcan iyidir kolay çıkmaz" diye de avuturum kendimi [Resim: normalgulucuk.gif] ek olarak jüpiter ve neptüne güzel bakmış... satürnden sonra en çalışkan pluto alkis

Arkadaş

(12-05-2011 01:04 PM)destrudo Yazılan: [ -> ]90 larım az geldi cila niyetine bir de pluto venüs karşıt oda yetmezmiş gibi pluto güneşe ve merküre 150... tutamam kendimi ağlarım şimdi şuracıkta [Resim: uzy.gif] ayla kavuşumuna sevinsem mi üzülsem mi ?

vayy satürnle 60 "sıkıcan iyidir kolay çıkmaz" diye de avuturum kendimi [Resim: normalgulucuk.gif] ek olarak jüpiter ve neptüne güzel bakmış... satürnden sonra en çalışkan pluto alkis

yazının başında bu ne olumsuzluk diyicektim ki,
sonunda düzeldi... gülücük

Baya açılı bir plüton, bendede aynı durum.

Plüton - ay - 150
plüton - mars - 135
plüton - merkür - 120
plüton - satürn - 90
plüton - chiron - 90
plüton - Asc - 90
plüton - uranüs - 60
plüton - neptün - 60
plüton - jüpiter - 45
son olarak plüton - mc kavuşumu gülücük
Ay pluto karem var zorlayici olarak... ve bu da whole signa göre ay kovada ve 7. evimde...
Istedigim insanla evlenememe sebebim annem sanirim... peki bu dogru mu degil mi ? Ben ilk defa yanlis yaptigini düsünsem de...
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6
Referans Adresler