Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Haritada zengin eş göstergeleri..
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8

Félicé

Açısı var bende.. Ama kara toprakta neye yarar, ölü toprağı serpilmiş:D Nerede dersin?? B de bakayım, B.. bi de A de.. A.. Ba... Anlaşıldı her haldesuna-bak
vuuv güzel bilgi derin verygood sevdim ben bu cupidoyu gülücük
teşekkürler messa.. zor açı alacağına, dokunmamış olması daha iyidr gülücük

ay kare cupid..

jüpiter zıt cupid..

Derin

makara alemsin

benim haritamda uçurtma oluşuyo ama bu asteroidlerin kavuşumları önemli galiba bende çok iyi bilmiyorum

yalnız kötü bişey söyleyeyim satürn cupido boşanma ayrılık falan gibi bişeyler diyor
ben boşanan 2 yakınımın haritasına baktım :D birinde problem yok ama diğerinde 1 dereceyle cupido satürn karesi var

Félicé

Ya boşverin.. Bu cupido çok fazla ciddiye alınabilecek bir şey değil;))

Derin

valla bilemiyorum artık ben ulaştığım bilgiyi paylaşayım dedim gülücük
bence tutuo nie diğcen bana bi kaç kişide dedi dediklerinin tuttuğu teyitli gülücük

Derin

ne gibi tutuyor mesela
iki tane kahve falından anlayan bakmıştı onlar dedi(kahve fallarından anlayanlar gerçekten bilio bana öyle geldi gülücük,bi kerede yıldız düşüklüğü vs.şeylere bakan kişi söylemişti kahinmi denir artık bilmiyorum tam,vede haritamda baktım cupitoya dedikleri doğru şimdi sen yazınca okudum aha dedim tutuo ;yani önce allah sonra yıldızlar vs.herşey onu yolluo bana fallarda felan :D

Derin

hııı anlıyorum seni
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
Referans Adresler