Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Ay - Chiron Açıları
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3
ay şiron karesi..ve ay mc kavusumu
Annem yüzünden benim, kardeşlerimin psikolojisi bozuldu.Annem bize sahip çıkmadı ve insanlar tarafından ezildik.Toplum içinde kendimi yetersiz görmeme sebep oldu.
Şiron bilinçdışınızda var olan sizin dahi fark edemediğiniz yaralarınızı gösterir .
Misal vermek gerekirse Ay Şiron kavuşumu varsa anneye bakmak, anneye bakmak zorunda kalmak verebilir, kişiliğinizi yaralayacak dışsal etkilere neden olabilir..

Onur Güven
(11-27-2019 01:25 PM)Lajâ Yazılan: [ -> ]Şiron bilinçdışınızda var olan sizin dahi fark edemediğiniz yaralarınızı gösterir .
Misal vermek gerekirse Ay Şiron kavuşumu varsa anneye bakmak, anneye bakmak zorunda kalmak verebilir, kişiliğinizi yaralayacak dışsal etkilere neden olabilir..

Onur Güven

Ay chiron kavusumu bende mevcut.
Hayatimda kadinlara karsi iliski kurmak istememe ragmen hep uzak olmuşumdur. Ayrica anneme karsida uzağım hep sevgimi ifade edemiyorum..
Bence ay chiron açısı kadinlara karsi duyguları gizlemek derinlerde yasamak olabilir. Tabii erkekler acisindan..
Ay-Satürn karşıtlığı da var.. dediğin daha çok onun etkisi gibi..
(11-27-2019 04:04 PM)Lajâ Yazılan: [ -> ]Ay-Satürn karşıtlığı da var.. dediğin daha çok onun etkisi gibi..
Peki chiron tam olarak nedir sizce.?
Haritamda aslan burcunda yoneticisi gunes.
Ay merkur kavusumu ve marsa kare açısı var.
Gördüğünüz uzre bayagi bana etkisi var ve ben bunu çözemiyorum.
Islami astrolojide kisinin iman kabiliyetini gosterdigini okumustum. Bunun gibi cok cesitli manalari var bu astroitin.?
Sayfalar: 1 2 3
Referans Adresler