Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Venüs - Chiron Açıları
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2
* Güzellik konusunda ve beğenilerinde seçici olma ( kalite ihtiyacı )
Venüsümle 30 derecelik açı yapıyor.

Venüsüm 9. evde koçta ve 9.orbda(peregrin değil)
şironumda 10. evde boğada buradaki kalite ihtiyacı ne şekildedir ki?
astrocom 6 orbla vünüs şironu trine göstermiş itibar etmelimiyim?
(03-13-2011 05:01 PM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]* Güzellik konusunda ve beğenilerinde seçici olma ( kalite ihtiyacı )

işte ben....
venüs-chiron karede ne diyebiliriz?
chiron'un tüm gezegenlerle yaptığı bütün açıların anlamına bakabileceğiniz bir site ( ingilizce )

http://astrolibrary.org/aspects-chiron.html

Aldebaran

teşekkürler.
Chiron'un kişisel gezegenlerle açılarında , o kişisel gezegene ait konular da kişiye Başak burcu etkileri kattığını söyleyebiliriz.

Venüs - Chiron bağlantısını Venüs Başak olarak düşündüğünüzde gayet isabetli sonuçlar alabilirsiniz.
Venüs - Chiron olumsuz açılarda kişi başkalarının kendini sevmesinin şartlara bağlı olduğu fikrine kapılır. Yani beni severler ama şunu şunu yaparsam şartlanması vardır. Kendi sevgisini çok fazlasıyla sunan bu kişinin alması gereken ders kendisinin sırf kendisi olduğu için sevilmeyi hak ettiği bilincine varması gerekir. Venüs - chiron olumlu açısında ise kişi sınırsız koşulsuz sevgi bağı kurarak hem karşısındakini hem kendini iyileştirir diye not almışım seminerden gülücük

Aldebaran

(02-27-2012 12:09 AM)Messa Yazılan: [ -> ]Venüs - Chiron olumsuz açılarda kişi başkalarının kendini sevmesinin şartlara bağlı olduğu fikrine kapılır. Yani beni severler ama şunu şunu yaparsam şartlanması vardır. Kendi sevgisini çok fazlasıyla sunan bu kişinin alması gereken ders kendisinin sırf kendisi olduğu için sevilmeyi hak ettiği bilincine varması gerekir. Venüs - chiron olumlu açısında ise kişi sınırsız koşulsuz sevgi bağı kurarak hem karşısındakini hem kendini iyileştirir diye not almışım seminerden gülücük

kavuşum olumlu diyebilir miyiz?
Sayfalar: 1 2
Referans Adresler