Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Doğum Haritamızda ki Ses Etkisi Faktörü Sadece Merküre mi Aittir?
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4

Venüs

Şu ses vurgusunda ses tonunun yüksek voltajlı olmasının nedenini çok merak ediyorum, ben bundan çok muzdaribim, sesim yüzünden çekmediğim kalmadı. aðla... Marsı kuvvetli biriyim, ancak ses için yeterli bir konum değil bu, illa ki hesapta br merkür ihtiyacı var gibi, ha sinirlendiğimde daha bir frekans artışı oluyor, operayı ve arya söylemeyi severim. Merkür ve Mars arasında açılanma yok, acaba karşıt akslarda yerleşmeleri etkili olablir mi bu durumda? Ya da Uranüs teraziden bu etkiye sebep olablir mi?
Yıldırım bu konu da br fikrin var mı? Ses tonunun yüksek olması sence akslarla mı ilgilidir? Merkür harici alableceğimiz açılanmalar neler olabilir? Uranüsün, Merkür ün bir üst oktavı olma durumu bu etkiyi sunar mı? Çok mu sordum ne? gülücük

Bu konuda fikri olan diğer arkadaşlar varsa ve fikirlern paylaşırlarsa sevinirim.verygood

Br araştırma konusu olduğundan buraya ekledim, ancak burası uygun değilse, başka yere de taşınabilir.
hmm benim 12.ev merkürüm(ikizler) 6.ev uranüsle(yay) zıt ve marsımda akrep 5.evde satürn kavuşumu var. yod açı kalıbım var merkür uranüs marsım arasında benimde sesim iyidir gülücük

Félicé

Sorduğun ses etkisi sadece yüksek ses için mi yoksa vurgulu, şarkı söylemeye müsait sesler içinde mi geçerli?
nickelback gibi sanatçıların sesi hoşuma gidio
Pladicusa göre 3. evde Merkür-Uranüs-Venüs Yay burcunda kavuşumum var.Sesim güzel, baskın, yüksek sesli, tok, canlı ve yumuşaktır.
merkürüm zararlı bi konumda cırtlak bi sese sahibim suna-bak . mübarek gezegen pek de açı almamış ki size kendi gözlemlerimi söyliyim

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=0...&rs=0&ast=

katy perrynin merkürü satürnden nasibini almış kötü sesli bi şarkıcı :D yine de dinlettiriyor kadın
(03-15-2011 03:10 PM)Yonca Yazılan: [ -> ]Şu ses vurgusunda ses tonunun yüksek voltajlı olmasının nedenini çok merak ediyorum, ben bundan çok muzdaribim, sesim yüzünden çekmediğim kalmadı. aðla... Marsı kuvvetli biriyim, ancak ses için yeterli bir konum değil bu, illa ki hesapta br merkür ihtiyacı var gibi, ha sinirlendiğimde daha bir frekans artışı oluyor, operayı ve arya söylemeyi severim. Merkür ve Mars arasında açılanma yok, acaba karşıt akslarda yerleşmeleri etkili olablir mi bu durumda? Ya da Uranüs teraziden bu etkiye sebep olablir mi?
Yıldırım bu konu da br fikrin var mı? Ses tonunun yüksek olması sence akslarla mı ilgilidir? Merkür harici alableceğimiz açılanmalar neler olabilir? Uranüsün, Merkür ün bir üst oktavı olma durumu bu etkiyi sunar mı? Çok mu sordum ne? gülücük

Bu konuda fikri olan diğer arkadaşlar varsa ve fikirlern paylaşırlarsa sevinirim.verygood

Br araştırma konusu olduğundan buraya ekledim, ancak burası uygun değilse, başka yere de taşınabilir.

Doğum haritasında güçlü olan gezegenler / burçlar , gerek kişiliğimiz , gerek fiziksel bazı özelliklerimiz , gerek potansiyel yeteneklerimiz hakkında söz sahibidirler.

Sizin Mars ve Jüpiter ikilisi , en temel potansiyel olan Güneşinizle dinamik açı yapıyor.
Doğal olarak Mars ve Jüpiter gezegenlerini kişiliğinizde + yeteneklerinizde + problemlerinizde sık sık deneyimleyeceksiniz yorumunu yapabiliriz.

Yani bence Merkür konumlarından ziyade , haritanın dominant planetleriyle alakalı bir durum.
bende genel olarak yüksek voltajlıyımdır , merkür koç güneş koç diye düşünmüştüm..
(03-16-2011 01:27 AM)ariess Yazılan: [ -> ]bende genel olarak yüksek voltajlıyımdır , merkür koç güneş koç diye düşünmüştüm..

evet önceden seni Mars Vip yaptığımızı hatırlıyorum.
övünmek gibi olmasın ama sesimi çok beğenirler utangaç utangaç. şiir okutmak isterler hep... yavaş konuşurum,uykusuz değilsem tane tane konuşurum. yumuşak ve duygulu bir sesim var ask
Sayfalar: 1 2 3 4
Referans Adresler