Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Önceki hayatınızda kimdiniz?
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4
Tamamen eğlence amaçlı :D

TIKLAYINIZ ;)
(03-16-2011 09:56 PM)tooredo Yazılan: [ -> ]Tamamen eğlence amaçlı :D

TIKLAYINIZ ;)

bu daha öncede eklenmişti

şu kısım kopmalık ama

Nerede başarısız oldunuz ve bu yaşama tekrar niye gönderildiniz? puhaha3

Derin

Teşhis:
Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir kadındınız. .

Bugünkü Tayland civarında bir yerlerde 1575 civarında doğdunuz.

Bir tayfa veya ayakkabıcıydınız..

--------------------------------------------------------------------------------

Önceki o yaşamınızdaki kısa psikolojik profiliniz:

Mütecessis ve kaşif, her şeyi dibine kadar araştıran, her kitabı son satırına kadar okuyan biri. Drama yeteneği, doğuştan aktör.

--------------------------------------------------------------------------------

Bu enkarnasyonunuzun nedeni önceki yaşamınızda bazı konularda başarısız olmuş olmanız. Önceki yaşamınızın şimdikine aktardığı ders ve vazife:

Dersiniz: İhtiyatlı ve makul olmayı öğrenip başkalarına öyle davranmayı öğretmek. Mantıklı düşünmeden yoksun olanlara yardım ettiğinizde yaşamınız daha mutlu olacaktır
hatırlamıyom valla koptum.w
Bir önceki hayatınızda profesyonel olarak ya şarkı söylüyor yada bir enstrüman çalıyordunuz ama kesinlikle müzikle uğraşıyordunuz. Şu an müzikle uğraşmıyor olsanız bile müzik kulağınız çok iyi olmalı çünkü bir önceki hayatında bu kadar takdir toplayan bir müzisyen olarak şimdiki hayatınıza da bir yansıma olmuştur. Müzikteki yeteneğiniz konusunda hakketiğiniz kadar iyi yerlere gelemediniz ama gerçekten çok mutlu bir hayat sürdünüz. Türlü şanssızlıklar peşinizi bırakmadı fakat siz bunları umursamadınız çünkü müzik, hayatınızda olduğu sürece siz hep mutlu olmasını bildiniz. En büyük üzüntünüz erken yaşta eşinizi kaybetmek oldu fakat o kadar büyük bir aşk yaşadınız ki çocuklarınızla beraber ömrünüzün sonuna kadar eşinizin anısıyla yaşamayı tercih ettiniz.diye çıktı valla gülücük)facebook'tan buldum gülücük,siz nerden buldunuz arkadaşlar?
Teşhis:

Bugünkü Güney Latin Amerika civarında bir yerlerde 000 civarında doğdunuz.

Bir dansçı, şarkıcı veya aktördünüz..

gülücük))

jet

Teşhis:

Bugünkü İran civarında bir yerlerde 875 civarında doğdunuz.

Bir filozof veya düşünürdünüz..

Daima çirkini güzele, griyi açık tonlara dönüştüren sanatçı kişilik. Her durumda yaratıcı kendinizi ifade etme fırsatı bulursunuz.

Bu enkarnasyonunuzun nedeni önceki yaşamınızda bazı konularda başarısız olmuş olmanız. Önceki yaşamınızın şimdikine aktardığı ders ve vazife:

Bu yaşamdaki ana dersiniz: Alicenaplık ve kardeşlik duygusu geliştirmek. Maddi zenginliğe çok tutulmamayı ve geri verebileceğiniz kadarına sahip olmayı öğrenmeye çalışın.

gülücükgülücükgülücük
nerden buluyosun böyle açıklama şeklini jet ?

jet

linke tıkladım, bilgileri girdim ve sayfadakileri buraya kopyaladım.
Teşhis:

Bugünkü Kuzey Yeni Zelanda civarında bir yerlerde 1325 civarında doğdunuz.

Bir banker, tefeci veya hakimdiniz.. gülücük)

Doğal bir psikoloji yeteneği. Fırsatları kullanmayı biliyorsunuz. Her hangi bir durumda soğukkanlı ve sakinsiniz. verygood

Probleminiz Evren'i sevmeyi ve ona güvenmeyi öğrenmek. verygood İçteki bilgeliği düşünme, işletme, yansıtma ve geliştirmeye mahkumsunuz.
Sayfalar: 1 2 3 4
Referans Adresler