Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Boomerang açı kalıbı
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3

Derin

(06-10-2012 12:13 AM)Kaktüs Yazılan: [ -> ]Boğa vardır diyorsa vardır:D

bir boğa olarak sana katılıyorum evill
Bende var mı bu açı kalıbından chironnun yaptığı açı boomerang gibi geldi bana

Derin

evet var görünüyor hatta tam da üzerinde plüton var makara ilişkilerine maneviyatına var mı bir etkisi ??
büyükkare de var sextilmiydi neydi ismi neptünde birleşmişler birşeyler seni harekete geçmen adına zorluyor olmalı ardı ardına olaylar gönderir neptünün konumu ilginç 3 açı kalıbının ucunda gülücük

Derin

:D evill
(06-10-2012 01:25 AM)Derin Yazılan: [ -> ]evet var görünüyor hatta tam da üzerinde plüton var makara ilişkilerine maneviyatına var mı bir etkisi ??
büyükkare de var sextilmiydi neydi ismi neptünde birleşmişler birşeyler seni harekete geçmen adına zorluyor olmalı ardı ardına olaylar gönderir neptünün konumu ilginç 3 açı kalıbının ucunda gülücük

evet maneviyata eğilimliyimdir gülücük Neptün ilginç çözemedim o neptünü hala pluto geçip gitsede bende bi kendime gelsem artık
Boomerang açı türü benim natalımda mevcutdur?

Derin

Deniz Hanim ben haritanizda boomerang degil de yod gordum ama kurallari cok iyi bilmedigimden sayilir mi sayilmaz mi pek bilmiyorum gülücük
(11-08-2012 03:00 PM)Derin Yazılan: [ -> ]Deniz Hanim ben haritanizda boomerang degil de yod gordum ama kurallari cok iyi bilmedigimden sayilir mi sayilmaz mi pek bilmiyorum gülücük

evet deniz kaya'da güneş-jüpiter ve neptün arasında Yod var.
(11-08-2012 04:20 PM)Lionheart Yazılan: [ -> ]Bende var gibi görünüyor Venüs-ASC-Ay ve Satürn arasında.. Ascnin 30lukları 2 ve 3 orblu yalnız..sayılmayabilir belki.

ay-venüs-satürn arasında Yod açı kalıbın var , bumerang varmı yokmu bilmiyorum, bumerang açı kalıbı hakkında bilgim yok
forumdan uzaklaştırılan bazı üyeler var böyle atıyorsun geri geliyor işte onların haritasında BUMERANG açı kalıbı olabilir hehee
Sayfalar: 1 2 3
Referans Adresler