Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Merkür-Geri Giden Merkür ve Özellikleri
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7
(12-19-2016 11:26 PM)Alejandro Yazılan: [ -> ]
(12-19-2016 06:06 PM)bird Yazılan: [ -> ]
(12-19-2016 01:44 AM)Alejandro Yazılan: [ -> ]Yılın ilk retrosunda üniversite sınavına hazırlanıyordum en zor dönemdi o ara başlayıp bitirdiğim bildiğim konuları tekrar çalışmak zorunda kaldım. Uzun saatler ders çalışamadım

İkinci retro üniversite kayıt dönemime geldi ve bir seyahate cıktım ne yürek yiyiyip merkür retrosunda tatile çıktım işin komiği dönüş icin bilet almadım dönemedn. Bir hafta once aldım tabi o bileti 30 alan da vardı önceden benim gibi 10 katına alanda ama şimdi hakkını yiyemem thy millerimle almıştım onuda ozamanlar jupi teraziye yeni geçmişti

Şimdi ise hangi burçta geri gidiyo bilmiyorum ama umarim oğlak değildir merkür oğlak retrosu gecen sene baya beni yormuştu...

Alejandro sen biliyor musun sinastriyi? Konu açtım da.

Sinastri bilmiyorum ama sadece işte ay güneş uyumununa felan bakıyorum

Bakar misin bi ben bayanım benim 4 haziran 1995 gece 1:25 Kayseri o 27 ocak 1995 11:30 Kırşehir
Arkadaşlar merkür retrosu alışveriş için iyi değil demişsiniz ama bana tam tersi etki etmiş. Laptop işi güzel bi şekilde son buldu. Önceki makineyi de kasım 2013te yine merkür retroyken almışım. O gün de, aldığım mağaza tarihi indirime gitmişti;) şimdi de istediğim bir pcyi şansa hayli iyi bi indirimle aldım. Merkür retrosunda umulmadık bi fırsat yakalanabilir sonucu çıkardım buradangülücük
@vilma jupiterde var tabi;) ama ne istediğimi iyi biliyodum o yüzden merkür isterse zikzak çizsin;)
Kısa seyahat ikizler burcuyla ilgili o yüzden aksaklık yapabilir. Ben takmazdım gerçi;))
@vilma ahahaha bugün baktım aldığım ürüne yine zam yapmışlar. Biraz şans da var tabi;) transit zamanı nasıl etkilendiğimi iyi hissederim. Merkür retrosunun ilk iki üç günü karmaşa oluşturdu bende. Ne zamandır düşündüğüm, planladığım şeyler manasız gelmeye başladı mesela. Gerçi bi şeye önceden karar verip iyi tetkik etmişsen sıkıntı olmaz. İş sende bitiyor sonuçtagülücük
Merkür gerilerken yani şu zamanda ilk buluşma sizce riskli mi. Ama artık söz verdim haftaya cuma buluşma var.Birbirimizi ilk defa gorucez .Yeni tanışıcaz.
Ya da bu buluşmanın retrodan etkilenmemesi için bizim yapabilicegimiz bişey var mı?
Acil yardım ?
(12-22-2016 11:18 AM)hanzade Yazılan: [ -> ]Merkür gerilerken yani şu zamanda ilk buluşma sizce riskli mi. Ama artık söz verdim haftaya cuma buluşma var.Birbirimizi ilk defa gorucez .Yeni tanışıcaz.
Ya da bu buluşmanın retrodan etkilenmemesi için bizim yapabilicegimiz bişey var mı?
Acil yardım ?

Bence bu konuda venüs retro olsaydı daha olumsuz olabilirdi ilişki açısından.Hoşlandım/hoşlanmadım gibi bir ikilem olabilirdi venuste.Fakat merkürün retrosunda daha çok iletişim, düşüncelere yönelik etkilerin söz konusu olduğunu düşünüyorum.Kelimeleri iki tarafında özenli seçmesi, herhangi bir konuda kesin kanıya varılmaması daha olumlu olacaktır.Retroda iken iki tarafta birbiriniz hakkındaki düşünceleriniz retrodan sonra değişebilir çünkü(:
Merkür retrosu ilk tekmeyi attı evi su bastı kombinin borusu patlamış şuanda ne sıcak su nede sıcak bir yuvam var merkür bitene kadar tamirci çağırmamayk önerdim ama yapıcak bir şey yok
Teşekkür ederim vilmacım

Boru icin onarmaya gelincekti bugün , kombi içinde gelicekler ama boru yapıldıktan sonra kombi calısırsa herek kalmaz inşallah

Merkür niye böylesin yahu
Cok sağol

En büyük korkum erkek whatsapp grubuna atıcağım argo geyik bir espriyi iş grubuna atıcam diye korkuyorum

Sürekli grubu arşive alıcam önlem alayım
Bir yere sığamıyorum size de oluyor mu? Yapılacak işler var yapamıyorum, gözümü tavana dikip seyretmek geliyor içimden.

6. evimde geri giden Merkürden mi, Oğlağa geçen gezegenlerin Koç gezegenlerime kare yapmasından mı yoksa Satürn döngüme 1 derece kalmasından mı? Yoksa oh oh suyundan da koy mu? gülücük
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7
Referans Adresler