Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: İlişkilerde Merkür
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6
(04-12-2011 01:57 AM)Yonca Yazılan: [ -> ]Evet venüs dokunduğu alanda zorlayıcı açı olsa da eğlendirici yönünü devreye sokacaktır. gülücük

bunu duyduğuma çok sevindim gülücük))
eğer bu çiftin arasında başka güçlü sert açılar yoksa , iletişim konusunda uyumdan ve toleranstan söz edebiliriz.
venüsün mars dışında diğer kişisel gezegenlerle kare açı yapması bile pek öyle gerilim yapmayacaktır.

bu gerilim (mars-venüs arasındaki) çabuk sıkılmaya yol açabilir mi?

Félicé

Merkürler birbiri ile sert açı yapmasın, açı olmasa bile uyumsuz elementlere yerleşmesin.. Merkürünüz karşı tarafla ya da sıradan her hangi biri ile bile uyumlu değilse, bu insanlara kendinizi ne kadar uğraşsanız, ne kadar farklı bir anlatma şekli deneseniz de, asla tam olarak istediğiniz gibi anlamayacak.. Frekanslar farklı.. Çok yorucu..
o bir merkür balık, ben bir merkür terazi.. açı yok, elemen uyumu yok..

allah dan ben bir ay balık ve neptün etkiliyimde, anlayabiliyorum o nu, acaba ??

Félicé

Nerelerdesin Eylülgülücük Gözlerim aradı seni
(04-14-2011 12:17 AM)Félicé Yazılan: [ -> ]Nerelerdesin Eylülgülücük Gözlerim aradı seni

saol canım, aydındayım.. bende sizi özledim.. askçiçek

aeon

(04-13-2011 07:56 PM)Félicé Yazılan: [ -> ]Merkürler birbiri ile sert açı yapmasın, açı olmasa bile uyumsuz elementlere yerleşmesin.. Merkürünüz karşı tarafla ya da sıradan her hangi biri ile bile uyumlu değilse, bu insanlara kendinizi ne kadar uğraşsanız, ne kadar farklı bir anlatma şekli deneseniz de, asla tam olarak istediğiniz gibi anlamayacak.. Frekanslar farklı.. Çok yorucu..

valla bizim haritalar uyumlu ama benim merkür kova
bayan kısmısının balık.
ben kendimi bay mantık gibi hissediyorum :D
(04-13-2011 07:56 PM)Félicé Yazılan: [ -> ]Merkürler birbiri ile sert açı yapmasın, açı olmasa bile uyumsuz elementlere yerleşmesin.. Merkürünüz karşı tarafla ya da sıradan her hangi biri ile bile uyumlu değilse, bu insanlara kendinizi ne kadar uğraşsanız, ne kadar farklı bir anlatma şekli deneseniz de, asla tam olarak istediğiniz gibi anlamayacak.. Frekanslar farklı.. Çok yorucu..

ben merkür aslan eşim merkür kova ve merkürlerimiz zıt maalesef.gerçekten dediğin gibi çok yorucu.ki benim hem güneş hem ay hemde merkürün uranüsle karesi var.yinede olmayınca olmuyor..

aeon

Alıntı:merkür aslan eşim merkür kova ve merkürlerimiz zıt maalesef.gerçekten dediğin gibi çok yorucu.ki benim hem güneş hem ay hemde merkürün uranüsle karesi var.yinede olmayınca olmuyor..

uranüs , senin aslanlarını kova yapmaz mimoza .aslan aslandır kova kovadır.
sen ancak uranüs enerjisine sahip bir aslan olursun.
merkürlerin sabit burçlarda ve zır olması fikirsel sürtüşme ve inadı getirir.
(04-14-2011 11:48 AM)aeon Yazılan: [ -> ]
Alıntı:merkür aslan eşim merkür kova ve merkürlerimiz zıt maalesef.gerçekten dediğin gibi çok yorucu.ki benim hem güneş hem ay hemde merkürün uranüsle karesi var.yinede olmayınca olmuyor..

uranüs , senin aslanlarını kova yapmaz mimoza .aslan aslandır kova kovadır.
sen ancak uranüs enerjisine sahip bir aslan olursun.
merkürlerin sabit burçlarda ve zır olması fikirsel sürtüşme ve inadı getirir.

derdim kova olmak deil zaten aeon.söylemek istediğim normal bi aslana göre yada ay boğasına göre daha uranyen fikirlerimin olması yada bazı konularda eşimin merkürü kova olmasına rağmen ona göre daha özgür fikirli olmam.anlatmak istediğim buydu.aynen dediğin gibi çok zıtlaşıp inatlaşıyoruz ve bu çok sinir bozucu karamsar
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6
Referans Adresler