Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Yorum
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2
Baya bi oldu sanırım buraya geleli 5-6 ay felan haketmişimdir heralde arkadaşlardanda haritama dair tek tük yorum almak sevindirir , alamazsamda canınız sağolsun canımsın
en üstteki imza haritam altındakilerde babam kardeşim diye gidio gülücük işte öyle
birazda çekinerek açtım konuyu ask
kendi fikrimde var haritamı yorumluom az çok ama bin bilsende arkadaşlara danışıp farklı açıdan bakmak gerek gülücük
vatansever,insallah bırılerı yorumlarr harıtanı,senden bısey rıca etsem,su harıtandakı buyuk karelerıı dee bıraz ırdeletsene,bende barıı ogrendıklerımle oglumun karelerını yorumlamaya calısırım az bucuk oky,,verygood
haritamı yorumlattırdım sıkıntım yok bide arkadaşlar ne diyecek diye merak ettim neyse büyük kareyle ilgili bi mesajımda var bi yerden buldum atarım bi ara ona göre hareket edersin

Derin

büyük kare sahibi olarak ne yazacaksın bende merak ettim umarım en kısa zamanda atarsın gözkýrpma
sendede var sanırım böyük gare gülücük gözkýrpma

Derin

he yaaa makara
vallahı cokk sevinirim vatanseverr,kalakaldım oglumun buyuk karelerıyleee,cokk meraktayım sitede de bulamadım bu konuyla ilgili hic biseyy aðla...
Ben astrolojiyi iyi biliyorum diyemem ama anladığım kadarıyla söyleyeyim yine de yanlış olabilir belirteyimgülücük

Satürn'ün Oğlak burcunda asc ile kavuşumda, kişiselerinle güçlü açıların var oğlak etkisi sende çok fazla diyebiliriz.Çalışma hayatında hırslı zirveye tırmanan biri olabilirsin yine aynı zamanda çalışkan disiplinli kariyere önem veren daima yükselmek isteyen bir kişilik verebilir sana.
vay be burdada sevenimiz yok baksana bi serap ablam yorum yaptı :( , neyse allaha emanet olun arkadaşlar
vatansever, demek ki sende, sana sadece iyiliği dokunanları seviyorsun.
Sayfalar: 1 2
Referans Adresler