Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Puanlama
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
(07-25-2011 12:15 PM)Tuğçe Yazılan: [ -> ]
(07-25-2011 04:16 AM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]
(07-24-2011 06:19 PM)Tuğçe Yazılan: [ -> ]Plutonyen bir cevap olmuş gülücük

not: plotonyen ne yahu, kırk yıllık plutoniği plutonyen yapmışım hehee

ilginç

sana yukardaki mesajda o plütonyen cevabı verirken aslında daha uzunca şeyler yazmıştım ilk önce.
hatta Titanic filmini 6 kez izlediğimi ve her seferinde Jack Dawson karakteriyle birlikte 3 günlük masal tadında bir aşkın ardından ölmeyi düşündüğümü vb. şeyler yazmıştım.

ilginç olan , o uzunca mesajın içinde bir-iki defa plütonyen ifadesini kullanmıştım ve tam da senin gibi plütonik demek yerine niye plütonyen ifadesini kullandığıma dair soru işareti düşmüştü aklıma.

sonra mesajı gönder tıklamadan bir iki saniye önce sebebini bilmediğim bir refleksle sildim o uzunca yazdığım kısmı ve sadece yukarda görülen kısmı gönderdim.

tamam güneş-neptün bağlantın var , empati becerin üst düzeyde lakin şu an beni korkuttun gülücük

cidden tuhafmış. gülücük lakin sen son anda refleksle silerken( ki bu neyin açısı olmakta mars başak olabilir mi gülücük ), ben merkür-jüpi zıtlığına kurban gitmişim. hep öyle oluyor, yanlış yazıyorum, sonra fark ediyorum. hayır bir de fark etmesem daha kötü olurmuş. asc başaktan pek nasiplenememişim gülücük

benim silmemin sebebi plütonyen yazmış olmak değildi sanırım plütonik tarafımı herkesin göreceği şekilde yazmak ve ortaya dökmek içimde bir şeyleri rahatsız etmiş olmalı ki o anda siliverdim.

bu arada aynı mesaj içinde benim yazıpta sonradan vazgeçtiğim bir ifadeyi senin hemen peşimden yazmış olman aramızdaki sezgisel bağlantıya işaret edebilir , demek bilinçaltın , benim denizaltı gemimle aynı rotada seyrediyor gülücük

ya da

dün gün boyu forum içinde cinlerden bahsetmişsiniz ve sana uğrayanlar olmuş =)
dün gün boyu forum içinde cinlerden bahsetmişsiniz ve sana uğrayanlar olmuş =)

ıh-ıh bunu sevmedim bay yay gülücük

biraz fazla bahsettiğimiz doğru, olur öyle gülücük

Félicé

Bugün cinleri olduğunu iddia eden, onları gösterebileceğini de iddia eden biri ile tanıştım. Adamdan korktum, ama 100 tane de soru sordum. Sigara içince onları daha iyi kullanıyorum dedi. Dedim ki onlar da seni kullanıyor olmasın.. Gözlerinden korktum..
Vallaha Nafiz aklıma direk sen geldin. Bakışlarından da hiç hoşlanmadım. Onunla aynı ortamda iken dua etmekten canım çıktı.. Dedimki sizden negatif bi elektrik alıyorum, pek güvenilir gelmediniz.. Doğum tarihini aldım, 24 Ağustos 1981 Sakarya.. Şu an astrocomu açamadım. En kısa zamanda incelemek istiyorum..

aeon

klasik astroloji de puanlamayı bulan bebenin ismi vardı .aklıma gelmiyor.

şuan belki yıldırımın yaptığı moderm sisteme dair bir deneme olabilir . ancak , önemi bence çok büyük . astroloji konuusnda çok yeni olan birisi , yıldırım yorum yaptığında yorumun mahiyetini anlamayabilir. ama puanlar verdiğinde kafasında birşeyler canlanır .

satürnyen ama kaç puanlık ?

mesela en üst ve alt sınırı bilince eminim birşeyler kafasında canlanır.

öncü bir çalışma olduğuna inanıyorum.

belki sisitemin oturması bir kaç yıl sürebilir ama , tam olarak oturursa modern astrolojiye de yeni bir soluk getirebilir.
puanlama bana çok karışık geldi sürprizzz güneşimin çok kuvvetli olduğunu düşünüyorum en kestirmeden dil çýkarma :D

melis_bk

geveze ,hayalci birazcıkda delisin diyor puanlar:D
zavallı venüsüm sürünüyor

Félicé

Deliliğine kurbangülücük Hoşgeldin

melis_bk

(08-08-2011 06:18 PM)Félicé Yazılan: [ -> ]Deliliğine kurbangülücük Hoşgeldin

Hoşbuldum canımmmçiçek
Çalıştığım bir haritada bunu denemek istedim.Haritayı da ekledim.http://a1111.hizliresim.com/r/9/f71p.gif

Güneş=3
Venüs=+3-1=2
Neptün=+3+2+1=6
Mars=2+1+1-1+3=6
Merkür=2
Jüpiter=-1+2+1=2
Ay=-1+2=1
Uranüs=-1+3+2+1+1+1=9
Şiron=-1+2=1
Plüto=3+3+1=7
Satürn=+3+2+1=6

Uzun uzun yazmıştım ama önizleme yapınca hepsi birbirine karıştı.sürprizzz
Yıldırım sana sorum var!!

öncelikle geliştirilirse çok güzel olabilecek bir yöntem bulmuşsun bence.kutluyorum neptünün yaratıcı enerjisini böyle güzel yollara kanalize ettiğin için.
ben bu yöntemi kendi haritamda denemeye kalktım ama cevabını bilmediğim bazı sorular var.yardımcı olursan çok sevinirim.hepsini de çok merak ediyorum.

sorularım:
-güneş-pluto 135=? plutoya kaç puan verilir yada puan verilir mi?bence 135 birinci derece önemli açılardan ve ben olsam +3 derdim sonuçta gerilimli bi açı ama sen ne düşünüyorsun?
-venüs-satürn biquintil=? venüsü kaç puan olarak düşünmemiz uygun olur?
-merkür-pallas biquintil=? merkür bence +2 ama emin olamadım.
-pluto-jüpiter quintil=?fikrim yok.
-genel olarak quintillere kaç vermeliyiz?quintiller konusunda pek bilgi sahibi değilim maalesef.
-mars 8.evde ve jüpiter 12.evde.kendi yönettikleri(2.yöneticisi oldukları) evlerde kaçar puan alacaklar?
-yükselene kare yapan bi güneşim var.bu güneşime artı puan yazabilir miyim,yazabilirsem kaç puan?
-eğer asc'ye açı yapan gezegene puan yazılıyorsa mc'ye açı yapan gezegene de puan verilir mi?güneş-mc kavuşumum var.
-şöyle bi şey aklıma geldi(en merak ettiğim soru):satürn 5.evde güneşe -1 yazabilir miyim?bu mantıkla 12.evdeki jüpiter neptüne +1 kazandırır mı?bence kazandırır.senin yorumun nedir?
-
not:soruları öncelikle Yıldırım'a sorma sebebim konuyu açan o olduğu içindir.tabii ki bu diğer arkadaşlar yorum yapamaz demek değil.

şimdiden teşekkürlergülücük
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
Referans Adresler