Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Marion Cotillard
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Marion Cotillard doğum haritası

[Resim: 7371.gif]
Happy Birthday Marion diyerek başlayalım ( ginka ; doğum gününü kutladığımıza dair fransızca bir mekup gönderirsin ok gülücük )

[Resim: 7605.jpg]

Marion Cotillard'ı yıllar önce Taxi filmlerinde izlediğimi ( ve daha o zamanlar pek beğendiğimi ) hatırlıyorum.
http://www.astrotheme.com sitesinde onun doğum bilgilerini öğrenmek için baktığımda , benim gibi 100 bin kişinin daha onu beğendiğini farkettim gülücük o sitede pek çok ünlünün doğum haritalarına 10 bin küsür defa bakılıyorken Marion doğum haritası için 100 binden fazla tıklanma olmuş.

Terazi burcunda Güneş-Plüto kavuşumuna sahip , bu kombinasyonun güzellik ve karizma katma potansiyeline değinelim. Marion belki dünyanın en güzel kadın olmayabilir lakin onun büyüleyici bir elektriği olduğunu söyleyebiliriz.
Güneş-Plüto kavuşumu için anahtar ifadelerden biri = Karizmatik Kişilik ( manyetizma )

[Resim: 7811.jpg]

Ay burcu Yengeç , romantik filmlere uygun bir doğaya sahip , gözlerindeki hülyalı bakışları unutmayalım yoksa çarpılırız gülücük

ginka

bu gözler ancak bir pluto etkisiyle olabilirdi hehee
(09-30-2011 05:55 PM)ginka Yazılan: [ -> ]bu gözler ancak bir pluto etkisiyle olabilirdi hehee

Plüto demişken ilginç bir şey farkettim az önce

Kadın haritasında erkek figürüne bakmak için bakılacak en önemli faktörlerden biri Güneş ve açılarıdır.

Marion Cotillard doğum haritasında Güneş-Plüto kavuşumu görüyoruz yani Plütonik özelikleri olan kişilikleri hayatına çekmesi ihtimaline değinebiliriz.

vikipedia'dan bakınca bir süredir G.Canet adlı oyuncu-senarist-yönetmenle birlikte olduğunu öğrendim ( hayallerim yıkıldı gülücük )

açıkçası internette adamın doğum haritasını aramaya ilk başta üşendim malum sabahın ilk saatleri ve birazcık uykusuzluk var.
efemeris olan kitabımdan doğum bilgisine göre gezegen konumlarına bakıyordum.
adam koç burcu ve mars-jüpiter kova burcunda.

ilk bakışta adamda plütonik bir özellik göremedim ( henüz haritayı açmadan bakınca plütonun güçlü açıları yok gibi görünüyor )

oysa bu adamla birlikte rol aldığı Cesaretin Varmı Aşka adlı filmi var Marion'un yani belkide o filmle tanıştılar ve ilişki başladı -belkide-
ve o film gayet romantik-tutkulu bir aşkı anlatır hatta Tuğçe o filmi çok beğendiğini söylemişti ( tuğçe o filmin afişini avatarına bile koymuştu bir ara )

bu gibi sebeplerden adamın haritasına olan ilgim artmaya ve adama karşı hissettiğim kıskançlığım azalmaya başladı gülücük

neyse adamın haritasını açmaya karar verdim. içimden bir his şunu diyordu ; bu adamın plütonik olmasının TEK BİR YOLU VAR o da Plütonun ASC noktasında olması..

haritayı açınca gördüm => gerçekten öyleymiş gülücük

buyrun dünyanın şanslı adamlarından birinin doğum haritası ;

http://www.astrotheme.com/portraits/4B5f655wBLzj.htm

zaten adam artık oyunculuğu bırakıp PERDE ARKASINA yani yönetmenliğe odaklanmış ( Plütonik bir karar gibi görünüyor )

kendilerine mutluluklar dileriz bunu da ilet lütfen ginka =)

ginka

(10-01-2011 06:52 AM)Yldrm Yazılan: [ -> ]
(09-30-2011 05:55 PM)ginka Yazılan: [ -> ]bu gözler ancak bir pluto etkisiyle olabilirdi hehee

Plüto demişken ilginç bir şey farkettim az önce

Kadın haritasında erkek figürüne bakmak için bakılacak en önemli faktörlerden biri Güneş ve açılarıdır.

Marion Cotillard doğum haritasında Güneş-Plüto kavuşumu görüyoruz yani Plütonik özelikleri olan kişilikleri hayatına çekmesi ihtimaline değinebiliriz.

vikipedia'dan bakınca bir süredir G.Canet adlı oyuncu-senarist-yönetmenle birlikte olduğunu öğrendim ( hayallerim yıkıldı gülücük )

açıkçası internette adamın doğum haritasını aramaya ilk başta üşendim malum sabahın ilk saatleri ve birazcık uykusuzluk var.
efemeris olan kitabımdan doğum bilgisine göre gezegen konumlarına bakıyordum.
adam koç burcu ve mars-jüpiter kova burcunda.

ilk bakışta adamda plütonik bir özellik göremedim ( henüz haritayı açmadan bakınca plütonun güçlü açıları yok gibi görünüyor )

oysa bu adamla birlikte rol aldığı Cesaretin Varmı Aşka adlı filmi var Marion'un yani belkide o filmle tanıştılar ve ilişki başladı -belkide-
ve o film gayet romantik-tutkulu bir aşkı anlatır hatta Tuğçe o filmi çok beğendiğini söylemişti ( tuğçe o filmin afişini avatarına bile koymuştu bir ara )

bu gibi sebeplerden adamın haritasına olan ilgim artmaya ve adama karşı hissettiğim kıskançlığım azalmaya başladı gülücük

neyse adamın haritasını açmaya karar verdim. içimden bir his şunu diyordu ; bu adamın plütonik olmasının TEK BİR YOLU VAR o da Plütonun ASC noktasında olması..

haritayı açınca gördüm => gerçekten öyleymiş gülücük

buyrun dünyanın şanslı adamlarından birinin doğum haritası ;

http://www.astrotheme.com/portraits/4B5f655wBLzj.htm

zaten adam artık oyunculuğu bırakıp PERDE ARKASINA yani yönetmenliğe odaklanmış ( Plütonik bir karar gibi görünüyor )

kendilerine mutluluklar dileriz bunu da ilet lütfen ginka =)

çok iyi tespit ya verygood
Referans Adresler