Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: SU
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
SU Burçları = Yengeç , Akrep , Balık

Ortak özelliklerinden bir kaçı = Duygularla temas kurmak , sezgisellik , hayaller , hassaslık
mmmm sözleri güzelmiş
Su engellere aldatıcı bir alçakgönüllülükle boyun eğer,çünkü hiçbir güç onu denize doğru yönelmiş hedefinden alıkoyamaz...
(10-04-2011 12:42 PM)destrudo Yazılan: [ -> ]" Tüm elementler arasında bir bilgenin hocası sudur.Su uysaldır ama bütünüyle zapt edicidir. Su ateşi söndürür,ya da eğer kendisini yenilmiş durumda bulursa,biçim değiştirir ve buhar olarak kaçar. Su yumuşak toprağı yıkar,sürükler ya da bir kayayla karşılaşırsa,çevresinde bir yol arar...Su atmosferi öyle doldurur ki rüzgar ölür. Su engellere aldatıcı bir alçakgönüllülükle boyun eğer,çünkü hiçbir güç onu denize doğru yönelmiş hedefinden alıkoyamaz. Su teslimiyetle fethede; asla saldırmaz,ama son savaşı daima o kazanır."

11. yüzyıl Çin filozofunun sözleriymiş...

evet cok dogru katiliyorum...son savasi daima o kazanir... çiçek

Arkadaş

balıkta güneş ve merkür. akrepte plüto yengeçte ise mars var. toplam 4 su diğer lementlerin hepsi 2 şer tane
(10-18-2011 04:10 AM)safak17100 Yazılan: [ -> ]balıkta güneş ve merkür. akrepte plüto yengeçte ise mars var. toplam 4 su diğer lementlerin hepsi 2 şer tane

ahanda genemi sen :D al bi ortak konum dahakoptum.w yahu benimde plutom akrepte marsım yengeçtegülücük yoksa sen benmisin :D

Derin

(10-12-2011 10:37 AM)destrudo Yazılan: [ -> ]
(10-04-2011 12:42 PM)destrudo Yazılan: [ -> ]" Tüm elementler arasında bir bilgenin hocası sudur.Su uysaldır ama bütünüyle zapt edicidir. Su ateşi söndürür,ya da eğer kendisini yenilmiş durumda bulursa,biçim değiştirir ve buhar olarak kaçar. Su yumuşak toprağı yıkar,sürükler ya da bir kayayla karşılaşırsa,çevresinde bir yol arar...Su atmosferi öyle doldurur ki rüzgar ölür. Su engellere aldatıcı bir alçakgönüllülükle boyun eğer,çünkü hiçbir güç onu denize doğru yönelmiş hedefinden alıkoyamaz. Su teslimiyetle fethede; asla saldırmaz,ama son savaşı daima o kazanır."

11. yüzyıl Çin filozofunun sözleriymiş...

Stephen Arroyo nun Astroloji,Psikoloji ve Dört Element kitabından arkadaşlar... biraz sıkıcı bi kitap okumakta zorlanıyorum yazarın dlinden kaynaklanıyo sanırım çinli filozof sayfalarca anlatılanı bi çırpıda anlatmış bence gülücük

O kitabin baslarini okurken bende sıkılmıstım sonra sayfalari atladim ve astroloji bir enerji dili kismindan basladim ;) aslinda cok basarili bir kitap

Arkadaş

(10-18-2011 03:09 PM)katmer Yazılan: [ -> ]
(10-18-2011 04:10 AM)safak17100 Yazılan: [ -> ]balıkta güneş ve merkür. akrepte plüto yengeçte ise mars var. toplam 4 su diğer lementlerin hepsi 2 şer tane

ahanda genemi sen :D al bi ortak konum dahakoptum.w yahu benimde plutom akrepte marsım yengeçtegülücük yoksa sen benmisin :D

yinemi yahu...ruh ikizimiyiz nedir bilmemko :D bir çok enrerjimiz aynı kanaldan akıyor suna-bak hatta bir yerde okumuştum bu yakınlarda ruh ikizini bulmaya çok yakınsın diye yoksa senmisin hihihi
(10-18-2011 11:31 PM)safak17100 Yazılan: [ -> ]
(10-18-2011 03:09 PM)katmer Yazılan: [ -> ]

yinemi yahu...ruh ikizimiyiz nedir bilmemko :D bir çok enrerjimiz aynı kanaldan akıyor suna-bak hatta bir yerde okumuştum bu yakınlarda ruh ikizini bulmaya çok yakınsın diye yoksa senmisin hihihi

wuuww olabilir heran herşey beklenebilir:D nihahaha galiba aynı kanaldayız
Bazen söylemek istediği şeyi sadece bakışlarıyla ifade eden burçlar:
Akrep, Balık, Yengeç (Su elementi)

@astrosohbet
Haritamda mücadeleci marstan başka su elementinde gezegenim yok, şefkatimle kimseyi saramam.
Referans Adresler