Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Sabit
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2
Sabit Burçlar = Boğa , Aslan , Akrep , Kova

Sabit burçların ortak özelliklerinden bir kaçı = Değişime direnç göstermek , odaklanma , mevcut olanı korumak ve sürdürmek
Sabit burçların en belirgin özelliklerinden biri ; BİRİKTİRMEKTİR.

Boğa burcu = maddeyi , parayı biriktirir

Aslan burcu = sosyal deneyimleri biriktirir ( aşklar , eğlence , popülerite ve itibar )

Akrep burcu = duyguları , anıları , tutkuyu ve bazen nefreti biriktirir

Kova burcu = bilgiyi ve arkadaşlıklarını biriktirir.
bir tane bile sabitim olmazmı allahım yok. nerdeyse bütün harita değişkenlerden ibaret. fakat 2 evle 8 aksı bende çok kuvvetli bunlar bana sabitlik katarmı??

Arkadaş

benimde kovada 1 akrepte 1 olmak üzere 2 gezegen sabit burçta.
Günes Aslan 1, Yükselen Aslan 1, Ay Kova 1, Mars Akrep 1.... sabitlikten ibaretim...
değişkenliğim kadar sabitliğimde var gülücük boğada 1
aslanda 1
akrepte 2 çiçek
Hiç sabit kişisel gezegenim yok ve kişisel gezegenleri sabit burçlarda olan kimselerde bu eksigimi tamamlıyorum keşke az biraz olsaydı deşiken ve öncüden ibaret haritam..

Arkadaş

(03-17-2012 03:17 AM)nisan15 Yazılan: [ -> ]Hiç sabit kişisel gezegenim yok ve kişisel gezegenleri sabit burçlarda olan kimselerde bu eksigimi tamamlıyorum keşke az biraz olsaydı deşiken ve öncüden ibaret haritam..

Kişisellerin sabit burçlara hiç düşmemiş olması daldan dala atlayan bir yapı veriyor.
Aynen bende de sabit element yok.

2 değişken
3 öncü
(03-17-2012 03:25 AM)By Ceykp Yazılan: [ -> ]
(03-17-2012 03:17 AM)nisan15 Yazılan: [ -> ]Hiç sabit kişisel gezegenim yok ve kişisel gezegenleri sabit burçlarda olan kimselerde bu eksigimi tamamlıyorum keşke az biraz olsaydı deşiken ve öncüden ibaret haritam..

Kişisellerin sabit burçlara hiç düşmemiş olması daldan dala atlayan bir yapı veriyor.

2 değişken
3 öncü

Orada bir duralım önce mola verelim gülücük

Daldan dala atlamak konusunda satürünün frenlemesi olayı var satürnün açıları önemli gibi sanki ... bir inceleseniz diyorum belki bir şeyler çıkargülücük

Arkadaş

(03-17-2012 03:31 AM)nisan15 Yazılan: [ -> ]
(03-17-2012 03:25 AM)By Ceykp Yazılan: [ -> ]

2 değişken
3 öncü

Orada bir duralım önce mola verelim gülücük

Daldan dala atlamak konusunda satürünün frenlemesi olayı var satürnün açıları önemli gibi sanki ... bir inceleseniz diyorum belki bir şeyler çıkargülücük
Doğru diyorsunuz , bir an satürnü atladım verygood
maşallah asc'de kapı gibi satürnüm var :D ... hapishanedeyim sanki
Sayfalar: 1 2
Referans Adresler