Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Öyle Bir Geçer Zaman ki.. ( Oğlak & Yengeç Aksı )
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3
orda paradoksal bir durum var gerçekten... kendilerini "özgürlük" kalesi olarak nitelerken bir taraftan da sevdikleri kişilerden kopamıyorlar..

ama sanırım bu durum, erkeklerde daha fazla işliyor..

öğrencilik yıllarımdan tanıdığım bir kova erkeği bana hayatındaki bütün nesnelerden çok çabuk sıkıldığını ama olnalrdan kopamadığını ifade etmişti... telefonunda çalan bir melodiyi senelrce değiştirmediğini ve bu gibi örnekleri sıkça yaşadığından bahsetmişti...

diğer kova erkeklerini teker teker düşününce o arkadaşımın ne kadar haklı olduğunu görebiliyorum...

ama yine de coşkun ırmak,'ın o haritayla "ö"yle bir geçer zaman ki" filminin senaryosunu yazması benim için hala çözülmesi gereken bir vaka..

Arkadaş

Klasik astrolojide yöneticisi satürn zaten..
Kovaları abatmayın sadece farklı olanı yaptıkları için diğer insanların görmediği yönleri görüyorlar.. Bir ikizler kadar düşünemezler gülücük

Arkadaş

Aynen ben 3. yıldır telefonda aynı müzikler var.. çok sıkıldım ama değiştiremiyorum.. seviyorum napayım :D
mistik kovalar... gülücük
tarihi geçmii severim ama, ne telimde ne mail kutularımda geçmişe ait hiç mesaj kalmaz, bir kaç gün içinde silerim..
peki bende niye yok.....bende öyle nostalji sevgisi pek yoktur...
Sadece klasik arabalara karşı var gülücük
Eski ve teknolojiden uzak şeyleri pek sevmiyorum.
Şimdiki zamandayım...
Belkide geçmiş anılarım üzücü olduğumdan bir kaçıştır bilmiyorum

Arkadaş

(10-26-2011 01:45 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]orda paradoksal bir durum var gerçekten... kendilerini "özgürlük" kalesi olarak nitelerken bir taraftan da sevdikleri kişilerden kopamıyorlar..

Onlarla çok sık görüşmezken herşey tıkır tıkır işler. Ama hayatına girmeye kalkınca, hergün onunla olmaya başlayınca araya bir mesafe koyar. Çok sıkarsanız mazeretler uydurmaya başlar, buluşmalarınıza gelmez.
Bu durumda benden sıkıldımı acaba ? diyebilirsiniz....

Hayır ! Arkadaşlarına derinden bağlıdırlar. Sizden sıkılmamıştır. Sadece özgürlüğünün kısıtlandığını düşünür... Bağlanmaktan korkar. İletişim koptuğunda yine ilk arayan o olacaktır.

Kovanın 7. ev aslan.... Bu yüzden ilişkileri yöneten taraf onlar oluyor verygood
(11-17-2011 05:53 AM)safak17100 Yazılan: [ -> ]
(10-26-2011 01:45 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]orda paradoksal bir durum var gerçekten... kendilerini "özgürlük" kalesi olarak nitelerken bir taraftan da sevdikleri kişilerden kopamıyorlar..

Onlarla çok sık görüşmezken herşey tıkır tıkır işler. Ama hayatına girmeye kalkınca, hergün onunla olmaya başlayınca araya bir mesafe koyar. Çok sıkarsanız mazeretler uydurmaya başlar, buluşmalarınıza gelmez.
Bu durumda benden sıkıldımı acaba ? diyebilirsiniz....

Hayır ! Arkadaşlarına derinden bağlıdırlar. Sizden sıkılmamıştır. Sadece özgürlüğünün kısıtlandığını düşünür... Bağlanmaktan korkar. İletişim koptuğunda yine ilk arayan o olacaktır.

Kovanın 7. ev aslan.... Bu yüzden ilişkileri yöneten taraf onlar oluyor verygood

evet.. kovaları bire bir anlatmışsın. hele evli kovaların hayatları çok komik oluyor puhaha2

Arkadaş

Bu da geçen yıldan... dizinin kazandırmış olduğu bir şarkı

tiyatral_gitarist

Sayfalar: 1 2 3
Referans Adresler