Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Burçlar hakkında komik konular :)
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4
(12-06-2011 03:04 AM)Mavisahram Yazılan: [ -> ]Peki
Aslan kadini ile ikizler erkegi ve kova erkegigülücük

Yildirim böyle burclar üzerine bi mizah kitabi yazman hos olurdu diye düsündüm...

Aslan kadını - ( iç ses ) İkizler çapkın oluyor derler acaba başkalarına böyle güzel sözler söylüyormudur hımm Kova erkeği de hiç romantik değil , tamam zıtlar birbirini çeker diyorlar ama hımm bilemiyorum Allahım ne çok hayranım var karar vermek niye bu kadar zor..

gülücük
gülücük buna da sükür ;gözkýrpma
akrep erkeği ve pavyonda şarkı söyleyen kova kadını

akrep: selmaa in lan aşağı o sahneden açmışsın hertarafını zaten. sen yalnızca bana aitsin ya benimsin ya toprağın uleeen..

kova:aa delinin zoruna bak nolmuş açmnışsam hertarafımı hem ben özgür ruhlu bir kadınım kimseye ait değilim..

kova kadını yan masadaki erkeğe göz kırpınca olanlar olur

akrep:iniyonmu inmiyonmu aşağı sonkez soruyom selmaa

kova: ruhum nezaman isterse ozaman inerim

akrep:bi yudum alır rakısından ve çıkarır pompalı tüfeğini yan masadaki adamın topuğuna sıkar kova kadınınında
yüzüne kezzap döker ve ömür boyu unutamayacakları bi iz bırakır...:D

(kova kadınının pavyonda ne işi varsa sanki dil çýkarma)

Arkadaş

(12-06-2011 01:19 PM)katmer Yazılan: [ -> ]akrep erkeği ve pavyonda şarkı söyleyen kova kadını

akrep: selmaa in lan aşağı o sahneden açmışsın hertarafını zaten. sen yalnızca bana aitsin ya benimsin ya toprağın uleeen..

kova:aa delinin zoruna bak nolmuş açmnışsam hertarafımı hem ben özgür ruhlu bir kadınım kimseye ait değilim..

akrep:bi yudum alır rakısından ve çıkarır pompalı tüfeğini yan masadaki adamın topuğuna sıkar kova kadınınında

buda karanlık mizah anlayışı makara verygood

Arkadaş

Aslan Bayanı & Kova Erkeği

Evlendikten 1 Ay sonra...

- Aslan bayanı : Ne güzel bir düğündü değilmi. Krallara layıktı.

- Kova erkeği : Çok sıradandı. Pff

- Aslan bayanı : Aşkım sende hiç birşeyi beğenmiyorsun.

- Kova erkeği : Beğendiğim şeyler var. Mesela tarzımı beğeniyorum.

- Aslan bayanı : Helal be işte benim erkeğim. Peki beni beğeniyormusun ?

- Kova erkeği : Şeyy Kem küm... Acaba ne desem. galiba aşık gibi birşeyim. Aşk nedir yaaa gülücük

- Aslan bayanı : Hadi biraz romantik olalım tatlım.

- Kova erkeği : Üstüme çok fazla geliyorsun !

- Aslan bayanı : Seni seviyorum Aşkım...

5 Dk sonra kova erkeği gizlice arkadaşlarını arar ve beni evden kurtarın der.
15 Dk. sonra zil çalar. Kova erkeğinin arkadaşları onu çağırmaya gelmişlerdir.

- Kova erkeği : Ben kaçıyorum hehee
kova erkeği Allah a yakın bana uzak olsun arkadaş....:D tutkunun t sini romantizmin r sini desem afallıyo herif....en iyisi ''de get'' dil çýkarma

Arkadaş

(12-06-2011 02:12 PM)katmer Yazılan: [ -> ]kova erkeği Allah a yakın bana uzak olsun arkadaş....:D tutkunun t sini romantizmin r sini desem afallıyo herif....en iyisi ''de get'' dil çýkarma

:D kafa yapısı çok farklı çalışıyo. Gözlerinde sanki herşey bilimsel. Her şeyin bir açıklaması var. Bunu denersem nasıl sonuç alırım gibi düşünen , düz mantıkla çalışan bir beyinleri var. O yüzden kendilerini yalnız hissediyorlar.

- Kova erkeği : aşık olduğunu hissederse... Galiba 5. ev transitiden dolayı oldu bu. suna-bak

imza ... (Satürnyen kova)
- Kova erkeği : aşık olduğunu hissederse... Galiba 5. ev transitiden dolayı oldu bu.
suna-bak al işte

Arkadaş

(12-06-2011 02:24 PM)katmer Yazılan: [ -> ]- Kova erkeği : aşık olduğunu hissederse... Galiba 5. ev transitiden dolayı oldu bu.
suna-bak al işte

ahah gülücük
(12-06-2011 01:19 PM)katmer Yazılan: [ -> ]akrep erkeği ve pavyonda şarkı söyleyen kova kadını

kendimi türk filimi izliyomuş gibi hissettim:D
Sayfalar: 1 2 3 4
Referans Adresler