Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: X Burcunu Nasıl Bilirim ?
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın

zeppi

46537656435437 kez söylendiği üzre ''Harita bir bütündür'' fakat güneş burcumu ve yükselenimi yazarak, 12 burcun her birini nasıl tanıdığımı yazıcam ; Dilerseniz devam ettirin sizde arkadaşlar.

Yükseleni ikizler olan bir koç olarak

Hayatıma giren ,Tanıdığım, :

KOÇLAR: Benim aynam gibi , çocuksu ve saf buluyorum. Bazen ego savaşına giriyoruz.

BOĞALAR: Huzurlular, Sakinleştirirler beni, tanıdığım boğalar konfor ve lüksü seviyorlar.

İKİZLER: sinirliler, gözlerini devirerek konuşuyorlar, canayakınlıklarını seviyorum.

YENGEÇLER: Sert görünüyorlar, Bilgililer.

ASLANLAR: Ağır bi duruşları var ,, zaaflarını çok belli ediyorlar.

BAŞAKLAR: Tepkisizler,bazen yüz ifadelerinden birşey anlamıyorum, akıl danışırım.

TERAZİLER: Bazen ışınlandıklarını düşünüyorum.p ve dikkat çekmeyi seviyorlar.

AKREPLER: ten kokuları çok güzel , takıntılılar.

YAYLAR: babam yay burcu oh sohbet muhabbet şamata ve özgür olsunlar ve onları pür dikkat dinleyin yeterli.. ama sorumsuzlar, şanssız olduğunu düşünüp şanslı olanlar bence.

OĞLAKLAR: çok farklı bi espri anlayışları var kendileri gülmeyip bana kahkaha attırıyorlar seviyorum onları. hafif başları öne eğik kambur yürüyorlar biraz.

KOVALAR: Kendini tam olarak tanıtmamakta ısrar ediyorlar.. hümanist kaynaşmayı seven insanlar ama tam olarak kim olduklarını bence sadece kendileri biliyor.

BALIKLAR: Ya gerçekten çok sağlam karakterleri var ya da tam tersi saldım çayıra mevlam kayıra .p

Tanıdığım her insana burcunu sorma gibi bi özelliğim ve iyi hafızam olduğunu düşündüğüm için kişisel görüşlerimi yazdım .. Deneyimlerimden yola çıktım. Bir kusur ettimse affola ask

Arkadaş

Sadece güneş burcuna bakıp kişiyi anlamak zor.
Yükselen daha iyi sonuçlar veriyor , kişiyi tanımlamada.

Güneş burcu yengeç , yüksleni yay birini tanıyorum. Hiç evde oturmaz gülücük

Fakat doğru tespitler yapmışsınız.
yükselenim oğlak gerisi kader gerisi kısmet ;)
AKREPLER: ten kokuları çok güzel , takıntılılar
ten kokularımı :D ilginç bi tespit....belkide tanıdğın akrepler hiç terlemiyordur dil çýkarma

zeppi

(12-10-2011 05:35 PM)katmer Yazılan: [ -> ]AKREPLER: ten kokuları çok güzel , takıntılılar
ten kokularımı :D ilginç bi tespit....belkide tanıdğın akrepler hiç terlemiyordur dil çýkarma

Annem akrep burcu gülücük parfümü çok güzel taşıyorlar çok bariz bi ten kokuları var. öyle denk geldim hep (=
(12-10-2011 05:49 PM)zeppi Yazılan: [ -> ]
(12-10-2011 05:35 PM)katmer Yazılan: [ -> ]AKREPLER: ten kokuları çok güzel , takıntılılar

Annem akrep burcu gülücük parfümü çok güzel taşıyorlar çok bariz bi ten kokuları var. öyle denk geldim hep (=

mmmm bi akrep annesi gülücük sana hep öyleleri denk gelmiş demekki.....benim tenim parfümü hiç taşımaz mesela sık babam sık....
Referans Adresler