Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Jüpiter belgeseli
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın

zeppi

Belgeseller için teşekkür ederim zeppi , hepsini izleyemedim Jüpiteri izleyebildim sadece.

İzlerken gezegenlerin teknik ifadelerle anlatılan astronomik özelliklerini astrolojik özelliklerine yansıması ihtimalini düşündüm.

Örneğin Jüpiter teknik olarak binlerce astroidin olduğu astroid kuşağının dünyaya vereceği ZARARLARDAN KORUMA özelliğine sahip.
Bu özellik astronomik , astrolojik değil ilk bakışta.

Jüpiter olmasa o astroid kuşağındaki pek çok göktaşının rastgele dünyaya çarpması kaçınılmaz olurdu.

Peki Jüpiterin bu astronomik özelliğini astrolojide görüyormuyuz ?

Evet görüyoruz , Jüpiteri sizi koruyup kollayan gizli bir el miş gibi tarif etmek çokta yanlış olmayacaktır.

Jüpiter transitlerinde kendilerine artı (+) bir değer gözlemlemeyen biri daha dikkatli bakarsa belkide Jüpiter zamanı negatif (-) bir sıkıntıdan KORUNMUŞ olacağını da gözlemleyebilir.

zeppi

Vakit buldukça kendimce ilginç bulduğum şeyleri ekleyeceğim ..

Ve marsta da hayat varmış

imza: KOÇ kızı gülücük
(12-14-2011 11:17 PM)zeppi Yazılan: [ -> ]Vakit buldukça kendimce ilginç bulduğum şeyleri ekleyeceğim ..

Puanlama yapmaya çalıştım senin için , Chiron , Neptün ve Mars en üstte görünüyorlar seç birini vip ayarını değiştireyim istersen verygood

zeppi

(12-15-2011 05:53 AM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]
(12-14-2011 11:17 PM)zeppi Yazılan: [ -> ]Vakit buldukça kendimce ilginç bulduğum şeyleri ekleyeceğim ..

Puanlama yapmaya çalıştım senin için , Chiron , Neptün ve Mars en üstte görünüyorlar seç birini vip ayarını değiştireyim istersen verygood

Hint astrolojisinde de vargottama+yogakaraka ve en güçlü gezegenim mars...

Seni seçtim mars gülücük
(12-15-2011 12:41 PM)zeppi Yazılan: [ -> ]
(12-15-2011 05:53 AM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]

Hint astrolojisinde de vargottama+yogakaraka ve en güçlü gezegenim mars...

Seni seçtim mars gülücük

tamamdır gülücük
Referans Adresler