Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: doğum haritamı yorumlayabilir misiniz aşk - para :)
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
[Resim: aynurast1.gif]

Uploaded with ImageShack.us

merhaba arkadaşlar , haritamda ilşki ask ve para konularını yorumlamaya yardım edebilir misinzz ? ben henuz gezegenleri ogrenme aşamasındayım transitleri açıları yorumlayamıyorumm :S:S
aşk- ilişki yazmıştım ama cıkmamış canımsın
herkes yeni yıl partisinde galibaa
(12-31-2011 09:30 PM)lacrimosa Yazılan: [ -> ]herkes yeni yıl partisinde galibaa

Biz çok eğleniyoruz , sen niye gelmedin gülücük
çagırsaydınız gelirdim ki gülücük
Öncelikle 7.eviniz Akrep burcu ile başlayıp Yay burcu ile sonlanıyor.
İlişkilere bakış açınız bir Akrep+Yay gibi.
Bu ne demek?Tutku.Bunun yanı sıra arkadaşınızla bilgi alışverişi yapmak O'ndan birşeyler öğrenmek de sizin için önemli.

-7.evin esas yöneticileri olan Terazi burcu ve Venüs'ün doğum haritasındaki yerine bakın.Terazi burcunun yönettiği ev beraberlik ve ilişki ihtiyacını en fazla hissettiğiniz yaşam alanını temsil eder.

Alıntı:Mesela Terazi burcu 6.evinizi yönetiyorsa partnerinizle iş vesilesiyle karşılaşma ihtimaliniz yüksektir.
Keza bunu 7.ev yöneticisi Plüto'nun konumu da destekliyor. 6.evde.

Alıntı:7.EV YÖNETİCİSİ 6.EVDE:Hayat arkadaşınızı işiniz sayesinde veya çalıştığınız iş yerinde bulabilirsiniz Yada evlenip aynı işte çalışmaya başlarsınız..Bu yerleşim bir ya da daha fazla kişinin ortaklığı ile çalışmayı seven hukuk y ada psikoloji alanında danışmanlık görevi ile hizmet verenlerin yerleşimidir.Zıt etkilerde siz zihinsel yada fiziksel bakımdan sağlık problemi olanlara karşı eğilimli yapar.Onlara karşı destekleyici ve yardımseversiniz.

Venüs Yay -İlişkilerde bağımsız olma isteği.
Yay'ın özelliğinden dolayı yurtdışı bağlantısı.

Satürn 7.ev geç evlilik verir diye biliyorum ama tabii yaptığı açılar da önemli.
Ama Satürn Yay nasıl olur hiçbir fikrim yok.

Placidus olunca çuvalladım böyle. gülücük
mahinur cok teşekkur ederim gülücükgülücük
peki haritamdaki guneş ve ay arasındakı kırmızı çizginin anlamı nedir ?
Kısa kırmızı çizgiler kare yani 90 derecelik açılardır.
Uzun kırmızı çizgiler de 180 derecelik yani karşıt açılar demektir.

Ay:Bir nev'i iç dünyamız,duygusal tepkilerimiz,geçmiş,anne,kadınlar için sağlık..
Güneş:Temel potansiyellerimiz,kimliğimiz,mizacımız.

Kare açı da bunlar arasındaki gerginlik.

http://www.astrosohbet.com/forum-astrolo...n-311.html

Burada da bazı temel bilgilere değinilmiş.Bunları inceleyerek başlayabilirsiniz. gülücük
Referans Adresler