Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Astrolojide erken doğum
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2
Bu konuda biraz araştırma yapmama rağmen herhangi bir bilgiye ulaşamadım. 7 aylık doğmuşum. haritamdan buna neden olabilecek açıları bulmam mümkün müdür? yoksa annemin haritasına mı bakmak lazım?
Sue Tompkins'in,Astrolojide Açılar kitabında ; erken doğain insanlar çoğu zaman haritada fokal bir Neptün'e sahiptirler.Bazen bunun işareti yükselen Neptün'dür.Biz yükselen dünyasında 'topraklanırız'.Fakat yükselen Neptün'e sahip olanlar ,bu tür bir topraklanma için isteksiz gibidirler.Örneğin,doğumun ilk birkaç dakikası veya saati içinde ölen bebeklerin haritalarında çoğu zaman hem Jüpiter hem de Neptün ,Yükslelen eksenine açı yapmaktadır.
Ben de 7 aylık doğmuşum ve haritamda yükselen,neptün kavuşumum var.
He he onu bilmem ama gec dogum icin bilginiz varsa bir haritamda bakariz,zira 10 aylik dogmus bir kisiyim:-D
(01-25-2012 12:55 PM)elo Yazılan: [ -> ]He he onu bilmem ama gec dogum icin bilginiz varsa bir haritamda bakariz,zira 10 aylik dogmus bir kisiyim:-D

Tabiki de saturn gülücük
(01-25-2012 03:18 PM)Moda Yazılan: [ -> ]
(01-25-2012 12:55 PM)elo Yazılan: [ -> ]He he onu bilmem ama gec dogum icin bilginiz varsa bir haritamda bakariz,zira 10 aylik dogmus bir kisiyim:-D

Tabiki de saturn gülücük

Satürn ve Neptün etkisini de ekleyebiliriz.

Niçin neptün ?

bebek mis gibi anne karnında halinden memnun , dünyaya gelmeye ve rahatını kaçırmaya dair bir İSTEĞİ yok gülücük
benim Satürn birinci evde..ama yükselenle veya yöneticisiyle bir açısı yok..benim de sorunlu bir doğum olmuş,çok düşük kiloda doğmuşum..
Neptün toprakları tabii yaa:)oh ekmek elden su gölden yan gel yat..ben kalırdım daha amma tehdit ettiler beni içerde çok yaşatmayız seni diye ondan geldimdil çýkarma
ben de geç doğmuşum hatta biraz da zor bir doğum olmuş. neptün ve satürnüm 1. evde gülücük
ben 7 aylık doğmuşum, satürnüm 1. evde ama plutonda 1. evimde..

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=d...%2C1221&la
Arkadaslar ben 8 ayken dogmusum . Yukselenim yengeç, 1ev bos yani Ay'i aliyoruz. Ay'im da kova da. Fakat erken dogmak istemisim. gülücük
merhaba arkadaslar ben daha yeni üye oldum buraya rica etsem benim dogum haritamı bir arkadas yorumlayabilir mi ben yeni basladıgım için pek bilmiyorum ama 5. evde satürn neptün ve uranüs var böyle oluncada cocugun olmama ihtimali varmıs cok üzülüyorum cocugum olmaz diye.yardım ederseniz sevinirim. dogum tarihim 29.09.1989 ankara gece 02.40
Sayfalar: 1 2
Referans Adresler