Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Burçlar ve FBI Kayıtları
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2
FBI'ın sitesine göre en fazla Yengeçler suça karışmaktadırlar,onları sırasıyla Boğa, Yay, Koç, Oğlak, Başak, Terazi, Balık, Akrep, Aslan,Kova ve İkizler izlemektedir.
-Yengeç burcu katiller birden çok adam öldürmektedirler, öldürdükleri kişilerin vicutlara işaret bırakarak kendini ayrıt etme eğilimindedirler.
-Boğalar genel olarak para ile ilgili kaçakçılık işlerinden hapse girmektedirler.
-Yaylar ise dolandırıcılık,hırsızlık ve soygundan içeri girmektedirler.
-Koçlar genelde suç işlemeleri için kiralanan kişilerdir.
-Oğlaklar genelde organize suçlardan içeri girmektedirler ve akreplere oranla daha sadist oldukları belirtilmiştir.
-Başaklar hırsızlık ve hacker işleri nedeniyle içeri girmektedirler.
-Teraziler rüşvet nedeniyle içeri girmektedirler.
-Balıklar uyuşturucu içerikli olaylar nedeniyle içeri girmektedirler.
-İkizler hızsızlık ve dolandırıcılıktan içeri girmektedirler.
-Aslanlar genelde cinayet gibi büyük suçlar işlemekte ve küçük suç işlememektedirler.
-Akrepler katillerle iş birliği ve cinayet konuları nedeniyle içeri girmektedirler.
-Kovalar hacker yada dolandırıcılık , maniplasyon olayları nedeniyle içeri girmektedirler.

Alıntı;
http://www.astrostar.com/Astrology-Serial-Killers.htm
değerlendirme;
ilk olarak akrepleri sıralamanın çok aşşağısında buldum, demekki işlerini gerçekten dikkatli yapıyorlar ve çaktırmadan hallediyorlar. verygood
ikizler konusunda da aynısını düşünüyorum. tanıdığım en dolandırıcı tipler hep ikizlerdi.
yengeç ve boğalar çok yavaş hareket ettiklerinden yakalanıyor olabilir, onlar kaçana kadar polis geliyordur koptum.w
oğlakların organize suç işlemeleri gayet normal , her zaman yönetmeleri lazım olduğu için suç işlerken bile bu özelliklerini koruyorlar :D
terazinin siyaset ve yönetim ile bağdaştırılıp bir çok başarılı siyasetçinin terazi etkili ve rüşvete bulaşmış olması nedeniyle en çok işlediği suçun rüşvet olabileceği çok mantıklı. tutup cinayet, işkence filan yapmazlar, kibar insanlar sonuçta..
tanıdığım bir çok yay hapse girip çıktı. yayların dolandırıcı olmasının yanında, çok da fazla şiddete eğilimli olduklarını görüyorum. bir an gözü dönüyor ve şiddet uyguluyor. tanıdığım 1 yay ailesinden birini öldürdü, diğeri de adam öldürmeye tam teşebbüsten 4 yıl hücrede kaldı. hiç barışcıl ve sakin bir yay görmedim,genelde sokak çetelerinde çok aktif oluyorlar gençken.büyüdükçe daha akıllanıyorlar.
neptün-balık ve uyuşturucu teması nedeniyle balıkların uyuştrucu içerikli olaylara karışması da gayet normal geldi.
Hmm aslanlar cinayetten oyle mi... gurularini koruma amacli olsa gerek gülücük allahim ya ikizler neden boyledir ki... gelismemis olanlari olsa gerek... yani yoksa ikizler haberci insanlardir... ornegin babam merkur ikizler her saat haber izlemesinden nefret ediyordum... insan her kanalin haberini izler mi ya, bir de hepsi ayni... ve her izlediginde sanki ilk defa izliyormus gibi cix cix sesleri.. simdi esimde aman allahim gunes ikizler... tv de haber aciyor, yetmiyor internetten de aciyor.. bana cok sacma geliyor ya... yaninda ki sorunlari halledecegine dunyada ki sorunlara bakiyorlar... ne anliyorlar anlamiyorum... Neyse tuhaf insanlar ya...
(02-04-2012 02:43 AM)Parlaışık Yazılan: [ -> ]hahahahaah bayağı komik bir genelleme olmuş .FBI tebrik ediyorum saçmalığından dolayı [Resim: laught16.gif][Resim: laught16.gif][Resim: laught16.gif] çakma astrologlar tarzı genelleme yapmış müthiş.. Bu tespite göre yaparsa FBI istatistiğini bayağı diibe çöker [Resim: laught16.gif]

ilk olarak bu araştırmayı FBI yapmamış, FBI'ın suçluları güneş burçlarına göre sıralamakla uğraşacağını düşünmek saflık olurdu.
ikinci olarak, hapishanedeki mahkumların doğum günleri baz alınarak yapılmış. temel astroloji ,burçların ve gezegenlerin genel özelliklerini bulmak için güneş burcu yöntemi kullanmış ve yüzyıllar içerisinde giderek gelişmiştir.
üçüncü olarak (siteyi tam olarak okumadığınız yazınızdan anlaşılıyor) daha önce bu sitede dünyanın en zengin isimlerinin güneş burçlarına göre sıralandığı bir liste vardı ve ikizler-boğa burçları ilk sıraları paylaşıyorlardı. ikizlerin ticari zekası ve boğanın para yeteneği ve güneş burçlarının yanında merkür-venüslerinin yan burçlarda olacağı konusunda fikir yürütülmüştü. kişinin karakteristik özelliklerini önce güneş burcu,yükseleni ve ayı, sonrasında ise kişisel gezegenlerine yapılan açılar etkiler.
son olarak da bu benzetmeyi yaptığınıza göre: çakma astrologlar yazısını dikkatli okumamışşınız,ayrıca da twitter daki saçma paylaşımlarda neler yazdığını bilmiyorsunuz:
FBI'ın bilimsel makalelerde kullanılabilecek şekilde, kaynakça olarak güvenilir verilerin olduğu bir sitesi vardır. verileri kanıtlanabilir ,ölüçlebilir verilerdir ve twitterdaki 'kovanın ruh eşi ikizlerdir, yaylar başaklardan uzak dursunlar,geçinemezler' önermesi gibi atmasyon içermez.
(02-04-2012 03:06 AM)Mavisahram Yazılan: [ -> ]Hmm aslanlar cinayetten oyle mi... gurularini koruma amacli olsa gerek gülücük allahim ya ikizler neden boyledir ki... gelismemis olanlari olsa gerek... yani yoksa ikizler haberci insanlardir... ornegin babam merkur ikizler her saat haber izlemesinden nefret ediyordum... insan her kanalin haberini izler mi ya, bir de hepsi ayni... ve her izlediginde sanki ilk defa izliyormus gibi cix cix sesleri.. simdi esimde aman allahim gunes ikizler... tv de haber aciyor, yetmiyor internetten de aciyor.. bana cok sacma geliyor ya... yaninda ki sorunlari halledecegine dunyada ki sorunlara bakiyorlar... ne anliyorlar anlamiyorum... Neyse tuhaf insanlar ya...

benim babam başak,aynısı, haberler bitince açık oturum, onlar da bitince meclis tv izler :D
merküryensel bir özellik olsa gerek. haber almadan duramıyorlar. iletişim filan.
ben yayım, ayım 3. evimde ve gerçekten bi şey öğrenmeden, araştırmadan duramıyorum. ama haberleri değil, zira daha iç açıcı şeyler öğrenmek istiyorum,
suç denilince favori çift : bonnie and clyde. bonnie terazi kadını clyde ise koç erkeği. ( kızılderili astrolojisine göre uyumlu eşler terazi ve koç )
Oğlaklar genelde organize suçlardan içeri girmektedirler ve akreplere oranla daha sadist oldukları belirtilmiştir.. Tövbe tövbe :D
bi kaç yerde okumuştum sadisme eğilim veren oğlak-akrep-koç etkileridir diye,doğru olabilir.
Yengeç burçlarına çok şaşırdım o evcil, aile annesi/babası burç en suçlu çıkmış gülücük Gerçi olabilir yengecin karanlık yönleri var aile yuva kavramından bir darbe almışlarsa acısını çıkartıyorlardır gülücük Başak bilindiği gibi hacker filan kimseye öle fiziksel zarar filan vermek istemezler doğrudur. Eh merkür etkisi dil çýkarma
oğlaklar iyiymişte akreplerden daha sadist oldukları konusu beni şaşırttı:D
Sayfalar: 1 2
Referans Adresler