Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Dolunayın açıları
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2
Venüs'üm Aslan burcunun 17 derecesinde yani transit ay ile tam kavuşum, marsa zıt olduğu sürede dolunay olmuş. 2. evimde dolunay şu aralar maddi kaynaklar konusunda hassasiyetim arttı harcamalarım ilginç biçimde artış gösteriyor. Yani sanki tutamıyorum bakıyorum ne alıyorum yapıyorum lüzumlu şeyler ama bilmiyorum bakalıım hayırlısı.
8 mart dolunayının, boğa daki jüpiter ve venüsle uyumlu bi açıda olucağını okumuştum. bu durumda,başakta , benm 11. evimdeki natal venüs-mars kavuşumum yakınlarında gerçekleşecek bu dolunay, karşısında da neptün var. dolunay için olumsuz şeyler söylenir ama boğadaki bu uyum olumluya çevirir mi dolunayın etkilerini ??
27 ocak dolunayi natal ayimla kavusum halinde..plutoya kare..himm (: bakalım bakalım
25 şubat başaktaki dolunay, 11. evimde ve tam tamına venüs-mars kavuşumumun ortasında gerçekleşecek, tam karşısında balıkta (5.Evim Placidusa göre), merkür gerilemesi ve gezegen dizilimi.... merak ediyorum nasıl bi etkisi olur.
Sayfalar: 1 2
Referans Adresler