Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: yükselen koç fotoğraflar
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4

aeon

yükselenkoç genellikle erkeksi ifade , siyah saç , adeleli vucüt veriri.

bakışlar asabi gözler siyahtır. bakışları kavgacıdır . sonuçta mars burcu ; ancak , akrep gibi gizemli değil , kabadayı kabadayı bakar .

burunları genellikle karakteristik olur. biraz eğri oluyor . boy genellikle kısadır.

ancak , yükselen yöneticisi marsa ve 1.evdeki gezegenlerin konumuna bakmak gerekir. yukarıda yazdığım ham özellikler değişebilir.
şimdi bazı ünlülerin resimlerini , gerekirse haritalarını eklerim.

aeon

john lennon

güneşi ve yükselen yöneticisi mars terazide . biraz yumuşak hatlı sayılır. ama kaşlar burun bakışlar tipik koç

[Resim: 2qtsn.jpg]

aeon

okan bayülgen. güneşi de koçta . sürekli bağırması vs. ama tipşik bir koç tipi

[Resim: 2qttt.jpg]

aeon

zeyna :D
gerçi yükseleni güneşi ayı satürnü koçta . marsı boğada . ama koç havası ve tipi var.

[Resim: 2qtuv.jpg]

aeon

yükseleni koç olan bayanlar , erkeksi tavırlar sergiliyebiliyor ve tipleri erkesi oluyor . siyah saç , kaşlar ,

adını hatırlamaıdğım bu bayan da yükselen koç

[Resim: 2qtwd.gif]
Şimdi,yerimden kıpırdamadan diğer fotoğrafları bir hevesle bekliyorum. gülücük
bence yükselen koçların en ayırt edici özelliklerinden biri bakışları,sert ve keskin oluyor,benim yüz hatlarım çok keskin değil hatta yumuşak bile denilebilir ama dikkatli baktığımda bile arkadaşlarım çok sert baktığımı söylerler...
yükselen akrep ve yay fotoğrafları olsa ne güzel olurdil çýkarma ben hala yükselen akrep miyim yay mıyım çözemedim vallahigülücük
(02-15-2012 12:31 AM)malice071 Yazılan: [ -> ]yükselen akrep ve yay fotoğrafları olsa ne güzel olurdil çýkarma ben hala yükselen akrep miyim yay mıyım çözemedim vallahigülücük

Malice071 acikcasi ben de esimin yükselenine karar veremiyorum akrep ve yay arasinda gelip gidiyorum ...
kendi fotomu mu koysam acabagülücük tipik bi yukselen koc olduğum solenebilir bakışlarımın sert olduğnu solerler ama boyum uzundur..uzun boy ve atletik vucut verir die biliyorum
Sayfalar: 1 2 3 4
Referans Adresler