Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: yükselen akrep fotoğraflar
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
(11-05-2012 07:46 PM)Lionheart Yazılan: [ -> ]
(11-05-2012 12:03 AM)Karpuzseverim Yazılan: [ -> ]Murat başoğlunun fotoğrafında dikkatimi bakışlardan çok çeken bi şey var burnu sanki biraz sola kaymış? kahretsin başak olmak çok zor :D:D

Biraz mı ? gülücük 1km öteden görebilirdim bunu

ve çoğu resminde böyle kendisini tanımam etmem ama burnu sayesinde tanışmış olduk biyografisini bile okudum

lionheartın burunla imtihanı gibi bişey oldu bu :D

Arkadaş

Alıntı:O nasıl oluyor ya makara

[Resim: cdd58.jpg]
(11-06-2012 06:21 PM)impromotive Yazılan: [ -> ]ben de bir yks. akrep olarak fotoğrafımı koyacağım ama malum başak vurgulular çok kusur buluyorlar :D
bir de gözler var tabiki.
yks. akrepte bir çift GÖZ var dikkat çeken; bakanın bakarken yorulduğu, korktuğu veya bakanın kendini alamayıp bir daha bakmak isteyeceği :D

haydi koy koy :D
korkma improooo ekle resmini , senin resmine gözlerimi kapatıp bakacağım.gülücük
lionheart daha önce resminizi koymuştunuz sanırım, oğuzhan koça benzetmiştim sizi
impromotive yanılmıyorsam oda çok önceden resim koymuştu esmer dalgalı saçlı birsiydi yanılmıyorsam tabiki.
ikinizde yakışıklısınızgülücük.

Derin

Galiba erdim sonunda sondan okumaya baslarken bu impro neden resmini koymuyor ki ona bakar bir karara variriz diye dusunuyordum basa ilerleyince gordum ki bizim impro resmini koyacakmis pek zannetmiyorum ama hadi bakalim bekliyoruz ask

Derin

bu arada ben okumaya bir onceki sayfadan 70 nolu mesajdan baslamisim
lmpromotive bak emin misin.? insanların bu ana hazır olduklarını pek düşünmüyorum..!!? dil çýkarma

Derin

pek zannetmiyorum dedim zaten ama utanacak ne var bunda bi resim koyacan sadece alkis

Derin

evet derin, ne yapalım görmeden anlaşacağız artık

dokunmadan, duymadan

koptum.w sesli kahkaha attim :D
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Referans Adresler