Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Huysuz Virjin
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
gülücük bilgisi olan var mı arkadaşlar?
(03-02-2012 06:14 PM)karmen2 Yazılan: [ -> ]başak burcudur kendileri

bu doğruysa çok sevgili burcumdan istifa ediyorum..
seyfi dursunoğlu inanılmaz yardımsever bir insan olduğunu biliyorum, her yıl milyarlarca lira vakıflara bağış yapıyor zaten mal varlığını (trilyonlardan bahsediyoruz) çoktan bağışlamış bu kurumlara. huysuz virjin'ken bambaşka, seyfi'yken bambaşka. huysuzluk ona yakışıyor kanımca. bütün o kıyafetlerini kendisi dikiyor. sahne hayatına zeki müren'in ters konuşmalarına kızdığı için başlamış. evi kendi elişleriyle dolu ve çok titiz. hakedene çok güzel yapıştırıyor lafı şakayla karışık, onun şakalarının altında gerçekleri var.
seyfi dursunoğlu olarak bir başak erkeği o net, keskin bir zekası var , çocuğu yok, başak verimsiz bir burç olarak geçiyor bu anlamda, benimde amcam başak ve kısırdır (tabi ki her başak öyle diye bir kural yok ). huysuz virjin ise onun sahnesi bu da haritasındaki diğer unsurların eseri olmalı o kadar başarılı olmasında bir aslan payı olmalı diyorum.
seviyorum huysuz virjini yagülücük)) cok kibar bi beyefendide ayrica...alaninda essiz.. suslu puslu elbiselerden vardir aslanlik kesin:P laflari iyi yapistiriyor ve isin ilginc tarafi kimse ona kizamazda.. gülücük) :D
bir basak olarak hıc onun kadar eglenceli bir basak gormedim zaten..aslan etkisii cokk farkedilir..nevi şahsına münhasır biri bence..18 sene devlet memuru olarak calıstıktan sonra,show dunyasına gecmış...yardımsever,becerikli,titiz,ve bildiğim kadarıyla inanılmaz disiplinli biri.
bence kesinlikle marsı ateş burcu ve marsının aslan olması çok yüksek bi ihtimal ..tabi ay burcu da uyumlu bi konumda olmalı çünkü içten samimi bi şekilde konuştuğunda duygulanıp ağlayabiliyo.düşünceleri çok pratik..tak tak cevapları veriyo ama tam bi fikir oluşturamadm
Ateş yapısı mutlaka mevcut olmali diye düşünüyorum. Adına bakınca da ben yıllardır çok safmışım diyorum;)
Yükselen koç, ay aslan/yay olma ihtimali yüksek. Ya da 5.ci evinde stelyum vardır
(02-17-2017 10:23 PM)capri Yazılan: [ -> ]Ateş yapısı mutlaka mevcut olmali diye düşünüyorum. Adına bakınca da ben yıllardır çok safmışım diyorum;)

Ateş kesinlikle var. Küfürlü argo konuşmaları , baskın karekteri bir teraziyle açıklanammaz yükselen koça gayet uyan dış görünüşü , aslana uyan ay baskınlığı mevcut bencede koç nars olabilir haritasına bakmadım
Referans Adresler