Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Açısız gezegenler
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2
bu konuda yardıma ihtiyacım var haritamda güneşin açı yapıp yapmadığını anlayamadım görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim
bu durumda bir terim daha öğrendim stelyum kısa bir araştırma sonucunda yani gezegenlerin toplandığı ev demekmiş. benim 1. evimde birbirleri ile bağlantılı gezegenler var(mış) başka bir yerde okuduğuma göre bu da güçlü bir karakter yansıtabileceği gibi kişi fırsatları değerlendirmezse ruhsal kargaşaya sürüklebilirmiş doğru mu algıladım acaba
yanlız bunun yükselen cizgisinde olmasını nasıl yorumlamalıyım iyi birşey gibi geldi bana
arkadaşlar güneşin sadece tek bir gezegenle kavuşması açısız mı demektir yanıksa özellikle
yardımcı olur musunuz ..
(08-09-2011 02:56 PM)DenizKızı Yazılan: [ -> ]arkadaşlar güneşin sadece tek bir gezegenle kavuşması açısız mı demektir yanıksa özellikle
yardımcı olur musunuz ..

açısız demek, kavuşum, kare, üçgen, sekstil gibi hiç bir açı yapmıyor demek..
güneşin bir gezegenle dahi kavuşumu olsa, açısı vardır..
(08-09-2011 11:35 PM)eylülmavi Yazılan: [ -> ]
(08-09-2011 02:56 PM)DenizKızı Yazılan: [ -> ]arkadaşlar güneşin sadece tek bir gezegenle kavuşması açısız mı demektir yanıksa özellikle
yardımcı olur musunuz ..

açısız demek, kavuşum, kare, üçgen, sekstil gibi hiç bir açı yapmıyor demek..
güneşin bir gezegenle dahi kavuşumu olsa, açısı vardır..

çok teşekkür ederim bunu çok kafaya takıyordumverygood
benim ayla uranus duetmi? astro.com'a gore marsla olumlu acisi var ayin 10 orbluk.. ?? acisiz uranus icin yazan ozelliklerin bazilarini tasiyorum..

bi de bu uranus ay karsit acisi beni dengesiz yapiyomus.. ben dengesiz degilimki ....

destrudo

retro pluto ay'a 12 orb, pluto ve ay arasında k.a.d ve ay ile "o" derece kavuşum... k.a.d planet deiğl, bu durumda ay açısız mıdır ?
(02-25-2012 01:02 PM)destrudo Yazılan: [ -> ]retro pluto ay'a 12 orb, pluto ve ay arasında k.a.d ve ay ile "o" derece kavuşum... k.a.d planet deiğl, bu durumda ay açısız mıdır ?

Evet Ay burcun için açısız diyebiliriz

Profilindeki doğum tarihine göre zayıf bir Ay-Jüpiter 135'lik açısı var sadece ( 3 orb olduğundan pek kuvvetli değil )

* 45'lik açı için 1 orb , 135'lik açı için 2 orb kullanıyorum.

destrudo

(02-26-2012 04:29 AM)Neptunian Yazılan: [ -> ]
(02-25-2012 01:02 PM)destrudo Yazılan: [ -> ]retro pluto ay'a 12 orb, pluto ve ay arasında k.a.d ve ay ile "o" derece kavuşum... k.a.d planet deiğl, bu durumda ay açısız mıdır ?

Evet Ay burcun için açısız diyebiliriz

Profilindeki doğum tarihine göre zayıf bir Ay-Jüpiter 135'lik açısı var sadece ( 3 orb olduğundan pek kuvvetli değil )

teşekkür ederim Neptunian çiçek başlarda ay için 12 orb gibi bir şey okumuştum ve pluto ile kavuşum sanıyodum bu bilgiye göre, ama gerçeği 8 orb imiş... duygularımı abartılı yaşamamda çok kuvvetli olmayan 135'lik açının payı olabilir o halde.
(02-27-2012 12:51 PM)destrudo Yazılan: [ -> ]
(02-26-2012 04:29 AM)Neptunian Yazılan: [ -> ]Evet Ay burcun için açısız diyebiliriz

teşekkür ederim Neptunian çiçek başlarda ay için 12 orb gibi bir şey okumuştum ve pluto ile kavuşum sanıyodum bu bilgiye göre, ama gerçeği 8 orb imiş... duygularımı abartılı yaşamamda çok kuvvetli olmayan 135'lik açının payı olabilir o halde.

45 ve 135'lik açıları son bir buçuk yıldır önemsiyorum ve 2 orb tercih ediyorum lakin belkide yanılıyorumdur ve 3 orb kabul edilebilirdir ( özellikle güneş ve Ay için )
Sayfalar: 1 2
Referans Adresler