Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: medikal astroloji - Judith Hill
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3
8. ev insanin kendini yenilemesi denilmis... örnegin 8. evimde balik bulunmaktadir... ve kücüklügümden beri cok uyuyan bir insanim... ki günesim de placidusa göre 12. evdedir.. yani iyilesmek kendim olabilmek icin yalnizlik ve uykuya ihtiyacim mutlaka olur.. bunlar saglanilamadigi takdirde.. dolunayli biri olarak kurt kadin oluyorum :(

Derin

8.evi kova olan biri nasil yenilenebilir peki mesela siradisi diger insanlara tuhaf gelen astroloji gibi mantikli mi peki sürprizzz
(04-26-2012 11:58 PM)Derin Yazılan: [ -> ]8.evi kova olan biri nasil yenilenebilir peki mesela siradisi diger insanlara tuhaf gelen astroloji gibi mantikli mi peki sürprizzz

kendini farkli kilarak, ic dünyani, ya da gizli yönlerini farkli kilarakdir belki bilemiyorum bunlar benim düsüncelerim gülücük belki de uzaklasarak... kendinden...

Kova sinir sistemini de yönetiyor bildigim kadariyla... yatistirici seyler yiyebilirsin cukolata sinirleri yatistiriyormus örnegin.. ahmet maranki söyledi, Ömer Celakil'in programinda... ;) ben cok cabuk sinirlenen biriydim örnegin... cukolatada hic yemem belki senede 1 defa... :(

Derin

ok tsk mavisahram ben bol miktarda yiyorum

Akbaba

8. ev Akrepte
Alıntı:-Vücut ve genel bünye. Davidson’ a göre yükselen burç, gezegenlerden gelen enerjilere gösterilen direnci nitelir. Toprak ve ateş burçları en yüksek dirence sahiptir. Yengeç ve Balık, gezegenlerden gelen enerjilere karşı en hassas olan burçlardır. Hava burçları elektrik akımını hızlıca geçirirler/iletirler. Bu ev dikkatlice tetkik edilmelidir.Yükselen yöneticisinin yerleştiği burç ve ev vücudun genel durumunu değerlendirmede önemli bir noktadır. Yükselen yöneticisinin zararlı bir burçta veya kötücül bir evde yerleştiği durumlarda (6. 8. Ve 12. Evler)sağlıkla ilgili konulara hayat boyu ekstra bir ihtimam göstermek gerekir.

Yükselenim Başak ama özellikle çocukken en ufak birşeyden hasta olan bir çocuktum.Şimdi ise şükürler olsun liseden beri iki kez ateşim yükselip de yatağa düşer duruma geldim.

Vedik'e göre 6.ev boş.Hem klasik hem modern yönetici 4.evde.

12.ev Aslan,Ay burada yönetici Güneş 8.evde sert açılar alıyor.Ve evet,uyku sorunum var.

Koç burcuyum,gözlerim miyop ve astigmat,beş yaşındayken dişçiye gitmeye başladım ve o oldu.Orta kulak iltihabı da geçirmiştim çocukken.
yükselen akrep yöneticisi pluto(12.ev) terazi - mars ikizler (8.ev) sinirli yapıyor heralde ben öyleyim çünkü. venüste aslanda....
Zodyak burçlarının önemini kavramak için, dünyanın dönüşünün, on iki burcun tamamının, günlük var oluşumuzu etkileyecek şekilde etkiler oluşturduğunu hatırlayarak, burçları ayrı ayrı incelememiz gerekiyor.
Yedi temel gezegensel ilâh (ya da Ruhsal Prensipler) zekâ ve irade merkezi olan başı yönetmekteler: Rempha, Satürn'ün ilâhı, sol gözü idare ediyor(illuminati sanatçıları devamlı sağ gözü kapatıyor.Saturn/oğlak/6/şeytan gülücük ). Pi-Zeus, Jüpiter'in ilâhı, sağ gözü yönetiyor. Ertosi, Mars'ın ilâhı, sağ burun deliğini yönetmekte. Pi-re, Güneş ilâhı, ahu idare ediyor. Suroth, Venüs'ün ilâhı, sol burun deliğini yönetiyor. Merkür'ün ilâhı Pi-Hermes, dili yönetiyor. Ay'ın ilahı Pijoh ise beyni idare ediyor.

( İnisiyeler İçin Astroloji - Papus )

Teşekkürler, gayet faydalı bir referans yazısı. Elinizesağlık
Kad ikizler olarak akcigerimde kis olusumu varmis 9-10 yaslarimda igne tedavisiyle gecirilmisti cok sukur...
Kad ikizler esimde zature gecirmis kucukken... Sanirim bu akciger alani ikizlerle ilgili diye dusundum...
Ayrica hepatit b de atlattim bu da karaciger ile ilgili bir rahatsizlik... Karacigeri de basak yonetiyordu sanirim tam emin degilim... Ama merkur ve venus kavusum basakda... Bundada 12 ya da 11 dim sanirim...
Sayfalar: 1 2 3
Referans Adresler