Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: saba tümer
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
kendisi yay koçu olduğunu söyledi, buna mukabil iki tane harita çıkardım.

[Resim: 3x6mc.png]

diğeri

[Resim: 3x6mv.gif]

aeon

yükseleni koç diye biliyorum .

yükselen koç yükselen yöneticisi mars, terazi burcunda

venüs akrep

sonuç olarak bu kadar mars ve venüs etkisi kendisini çekici ve seksi yapmış

Félicé

Yay etkisi, karakterine ve tipine yansımış kadınlara beygirella diyesim geliyordil çýkarma
(03-29-2012 10:03 PM)Félicé Yazılan: [ -> ]Yay etkisi, karakterine ve tipine yansımış kadınlara beygirella diyesim geliyordil çýkarma

de gitsin o halde makara
İkinci evi Boğa ile başlayıp İkizler ile bitiyor.Sahiplenme isteğine rağmen pek de birikim yapamıyor gibi.Sebebi Boğa burcunun lüksü sevmesinden kaynaklanıyor olabilir.Ya da İkizler'den dolayı bir dağınıklık durumu olabilir para hep farklı farklı alanlara harcanıyor olabilir.
Kaynakların en yoğun kullanıldığı,kişinin en fazla harcama yapmak istediği alan 7.ev çünkü yönetici Venüs burada.
Ortaklıklar,anlaşmalar,evlilik vs.

İkinci evde İkizler daha fazla.Hava grubundan bir burç.Dolayısıyla maddi anlamda kişinin kendini güvende hissetmek için bilgiye ve iletişime ihtiyacı var.
(03-29-2012 10:03 PM)Félicé Yazılan: [ -> ]Yay etkisi, karakterine ve tipine yansımış kadınlara beygirella diyesim geliyordil çýkarma

Gercekten katiliyorum... gülücük

beygirella nasıl bi sözdür ya dansy
Yay-koçu demek. Hiç de koç demezdim ustelik. Koç yükselen kadınlarda toplu bi yapı oluşturuyor genel gözlemim. Kilolu ve sarkık değil ama ince yapılı olmuyorlar. Gülmesiyle meşhur o da yayliktan mı olsa gerekgülücük yaşar nuriyle olan programları çok güzeldi, oradan hatırlarım kendisini.
Referans Adresler