Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Dünya Gündeminden
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5
Uzaydan atlayış.. Felix Baumgartner adlı manyak ne yapmış bakın gülücük

Haritasınıda ekleyim => http://www.astrotheme.com/astrology/Felix_Baumgartner

zeppi

(10-15-2012 02:32 PM)Neptunian Yazılan: [ -> ]Uzaydan atlayış.. Felix Baumgartner adlı manyak ne yapmış bakın gülücük

İzlerken ayaklarım karıncalandı ne müthişşşş wuuuhuuuu :dansy .D
(10-15-2012 05:02 PM)zeppi Yazılan: [ -> ]
(10-15-2012 02:32 PM)Neptunian Yazılan: [ -> ]Uzaydan atlayış.. Felix Baumgartner adlı manyak ne yapmış bakın gülücük

İzlerken ayaklarım karıncalandı ne müthişşşş wuuuhuuuu :dansy .D

evet bizlerede astrolojik bir veri olsun , Transit Satürn adamın Güneşine zıt açı yapıyor tam şu dönemde ve Satürnün o kasvetli olumsuz yorumlarını aşabileceğimizi gösteren bir örnek olabilir

Tabii adamın 5 yıllık bir HAZIRLIK çabası olduğunu vurgulamak isterim

Demek ki iyi hazırlanırsak Gülben Ergen'den 'Uçacaksın uçacaksın havalara uçacaksın' şarkısını söyleyebilirmişiz ;)

Arkadaş

deli cesareti işte mars yayda :D tr. jüpide natal ayına kavuşum yapıyor

Kaktüs

En ayakları yere basmayan boğa, duysam inanmazdım:D
uçan boğa sürprizzz
(10-15-2012 06:28 PM)Kaktüs Yazılan: [ -> ]En ayakları yere basmayan boğa, duysam inanmazdım:D
uçan boğa sürprizzz
puhaha3 aynen :D yalnız uranüs gizliden dürtüyor bu boğayı
(10-15-2012 06:20 PM)By Ceykp Yazılan: [ -> ]deli cesareti işte mars yayda :D tr. jüpide natal ayına kavuşum yapıyor
sen birde benim neler yapabileceğimi düşün Byceykp ..çocukken inşaatlardan atlardım( herkes gibi tabi (((makara

Kaktüs

(10-15-2012 06:46 PM)ekinoks Yazılan: [ -> ]
(10-15-2012 06:28 PM)Kaktüs Yazılan: [ -> ]En ayakları yere basmayan boğa, duysam inanmazdım:D
uçan boğa sürprizzz

puhaha3 aynen :D yalnız uranüs gizliden dürtüyor bu boğayı

İlgimi çeken haritasındaki jüpiter uranus kavuşumu. Çoğunlukla goksel olaylarla alakalı oluyor.
Bir ara okan bayulgenin programında emekli pilotları konuk etmişti. konu ufolardı. Pilotlar başlarından geçen ilginç deneyimleri anlatıyordu.(uçan daireler, ışık çemberleri falan.) Gordukleri tarihi saatine kadar rapor etmişler. O tarihlerin haritasını çıkartmıştım.
Verdikleri tüm tarihlerde jüpiter uranus kavuşumu yada karşıt açısı vardı. İsteyen youtube de aratıp o programı bulabilir tarihleri alabilir.

Arkadaş

(10-15-2012 06:47 PM)ekinoks Yazılan: [ -> ]
(10-15-2012 06:20 PM)By Ceykp Yazılan: [ -> ]deli cesareti işte mars yayda :D tr. jüpide natal ayına kavuşum yapıyor
sen birde benim neler yapabileceğimi düşün Byceykp ..çocukken inşaatlardan atlardım( herkes gibi tabi (((makara

afacan çocuk makara
[Resim: 521677_372126356206685_69363075_n.jpg]
Sandy kasırgasının ardından Amerika'da hayat kısmende olsa normal seyrine dönmeye başladı. Kasırgadan en çok etkilenen New York ve New Jersey eyaletlerinde ise çalışmalar devam ediyor.
New York'un bazı bölgelerine elektrik verilirken, bazı bölgelerine ise henüz elektrik verilemedi. Elektriği olmayan esnaf ise çaresiz bir şekilde işyerlerini kapalı tutmak zorunda kalıyor. Şehrin birçok yerinde ise kasırga atıkları ve çöpleri görmek mümkün. Elektriklerin kesik olması sebebiyle metrolar her yöne sefer düzenleyemiyor. New York Belediye Başkanı Michael Bloomberg, toplu taşımayı teşvik etmek için otobüs ve metroların iki gün ücretsiz kullanılabileceğini, ticari taksilerin ise birden fazla yolcu almalarına belli bir süreliğine izin verdiklerini duyurdu. İnsanların otobüsleri kullanmak zorunda kalması ise izdihama neden oldu. Dünyanın en kalabalık ve pahalı şehirlerinden biri olan New York'ta, ulaşım hiç bu kadar uzun süreli problem olmamıştı. Bununla birlikte, şehirde yaşanan elektrik sorunu en çok hastaları etkiledi. New York'taki 5 hastanedeki hastalar başka sağlık kurumlarına sevk edildi.

bakın diğer yerler, size diyom lan ibret alın olum bir rüzgarlık canınız var....
kiminizi selle kiminizi yelle kiminizi depremle ....ask
Sayfalar: 1 2 3 4 5
Referans Adresler