Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Dünya Gündeminden
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5
Mısır Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda gerçekleşen ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Mısır Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi'nin başkanlık ettiği Türkiye-Mısır Yüksek Düzeyli Stratejik İşbirliği Konseyi toplantısının ardından iki ülke arasında çeşitli konularda 27 anlaşma imzalandı. İmzalanan anlaşmalar şu şekilde:

"Türkiye Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ile Mısır Gümrük İdaresi arasında işbirliği protokolü, Mersin Gümrük Müdürlüğü ile İskenderiye Merkez Gümrük İdaresi arasında işbirliği yapılmasına ilişkin protokol, İskenderun Gümrük Müdürlüğü ile Port-Said Merkez Gümrük İdareleri arasında işbirliği protokolü. Türkiye Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ile Mısır Tedarik ve İç Ticaret Bakanlığı arasında tüketiciyi koruma ve piyasa gözetimi alanlarında işbirliği anlaşması
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ile Mısır Ulaştırma Bakanlığı arasında; İntermodel taşımacılığın geliştirilmesine ilişkin mutabakat zaptı, demiryolu alanında işbirliğini geliştirme protokolü, denizcilik alanında işbirliğini geliştirme protokolü.
Türkiye Cumhuriyeti Rekabet Kurumu ile Mısır Rekabet Kurumu arasında karşılıklı işbirliği protokolü. Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ile Mısır hükümeti arasında; sivil havacılık alanında işbirliğini geliştirme protokolü.
Bitki Karantinası Alanında Mutabakat Muhtırası, Tarım Alanında Ekonomik, Bilimsel ve Teknik İşbirliği Mutabakat Muhtırası, Hayvan Sağlığı Alanında İşbirliği Mutabakat Muhtırası, Teknik İşbirliği Anlaşması.
Acil Sağlık Hizmetleri ve Afet Yönetimine Dair Çalışma Protokolü, Hastane Hizmetlerinin Geliştirilmesi ve Hastane Yönetimi Alanında İşbirliğine Dair Çalışma Protokolü, Birinci Basamak Sağlık Hizmetlerinin Geliştirilmesi Alanında İşbirliğine Dair Çalışma Protokolü, Sağlıkta Performans Uygulamaları Alanında İşbirliğine Dair Çalışma Protokolü, Sağlık Stratejik Planlarının Geliştirilmesi ve Sağlık Sistemlerinin Güçlendirilmesi Alanında İşbirliğine Dair Çalışma Protokolü, İlaç Takip Sistemi Alanında İşbirliğine Dair Çalışma Protokolü,
İşgücü ve İstihdam Alanında İşbirliği Anlaşması, Şehircilik Alanında Mutabakat Zaptı.
Polis Akademileri Arasında Eğitim, Öğretim ve Araştırma Çalışmaları Alanında İşbirliği Konulu Mutabakat Zaptı.
Türk Eximbank ile Mısır Merkez Bankası Arasında Kredi Anlaşması,
Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı ile Mısır Tarihi Eserler Devlet Bakanlığı Arasında Mısır'daki Bazı Tarihi Eserlerin Restorasyonuyla İlgili İşbirliği Protokolü. Türkiye ve Mısır Arasında 2014'te Kültür ve Turizm Yılına Katılıma İlişkin Mutabakat Zaptı.
Mısır'da TİKA'nın Faaliyette Bulunmasına İlişkin Mutabakat Zaptı. Türkiye ve Mısır Arasında Kalkınma İşbirliğine Katılım Mutabakat Zaptı." - KAHİRE

Gazze'de Ölü Sayısı 52'ye Yükseldi, 11'i Çocuk
Gazze Şeridi'ne İsrail'in geçtiğimiz Çarşamba gününden bu yanan düzenlediği saldırılarda bugüne kadarki ölü sayısının 52'ye yükseldiği bildirildi. (Bugün 13:30)

Türk-Mısır İş Forumu Kahire'de Başladı
Girişimci İşadamları Vakfı (GİV) tarafından düzenlenen Türk-Mısır İş Forumu Kahire'de başladı. (Bugün 12:10)

İsrail, Gazze'de Uluslararası Basının Ofislerini Bombaladı
İsrail'in bugün Gazze Şeridi'ni havadan ve karadan bombalamaya devam etti. (Bugün 11:50)
[Resim: 5067580921_1c063ef07f.jpg]
şuanlık elimden bir şey gelmiyor belki gidemiyorum yardımlarına, yanlarında olamıyorum ama müslümanlık, islam kardeşliği sınır mesafe tanımaz diyorum. çünkü bizler gönül birliği yapmışız yüzyıllardır. bende şuan elimden gelen tek şeyi yapmaya çalışıyorum dua ediyorum filistin için, çinde yaşayan , rusyada yaşayan , hindistanda yaşayan ve dünyanın çeşitli böylgelerinde yaşayan , tek suçlarının müslüman olmaları dolayısıyla çeşitli işkencelerle öldürülen müslüman kardeşler için dua ediyorumaðla... bu gönüntüleri görünce içim burkuluyor bir tuhaf oluyor duygulanıyorum... ne olurdu msülümanım diyen herkes bu konuda daha duyarlı olsa, biliçli olsa diyorum... bu kadar mı kör oldu bu müslümanlar yoksa işlerine geleni mi görüyolar??? ALLAH YANINIZDA OLSUN, YARDIMCIMIZ OLSUN... aðla...

Presstv dün güvenilir kaynaklara dayanarak verdiği haberde kral Abdullah'ın durumunun vahimleştiğini, yakınlarının ise bulunduğu hastaneye akın ettiğini duyurdu.
Presstv kral Abdullah'ın bulunduğu hastanenin adına işaret etmedi.
Birkaç gün önce ameliyat olan kral Abdullah yoğun bakımda bulunuyor.
Arabistanlı yetkililer operasyonun başarılı olduğunu ifade ederken, aktivistler yaşam ihtimalinin az olduğunu belirtiyorlar. Şimdiye kadar kral Abdullah'tan her hangi bir görüntü yayınlanmadı.
[Resim: 59606_380126962073291_1170965212_n.jpg]

Born: August 1, 1924, 12:00 PM (unknown)in: Riyadh (Saudi Arabia) Sun: 8°48' Léo Moon: 15°08' Léo Dominants: Leo, Pisces, Cancer
Sun, Jupiter, Mercury
Fire, Water / Mutable Chinese Astrology: Wood Rat Numerology: Birthpath 7
tr satürn n.güneş 90, senin güneşin güçlü ha !!! öyle ya... sen kralsın
tr neptün zıt merkür bilinç kaybı ,
daha geçenlerde filistin ile yukarıda yazı yazmıştım ve ne kadar üzüldüğümü, onlar için dua ettiğimi belirtmiştim. ancak dün duydum ki filistin başbakanı haniye denilen daha dünün piçi bdp eşbaşkanı selahaddin demirtaş ile görüşüyor ve diyarbakırın özgürlüğünü istiyor.... simdi-kızdım sen annenin özgürlüğünü iste nankör şerefsiz. israil yakında annenle tanışacak bakalım o zaman gözün diyarbakırı görecek mi?

bu ülke insanı yıllarca filistinin yanında oldu, filistin için dua etti. filistine her türlü maddi ve manevi yardımı yapmaya çalıştı elinden geldiği kadar ama daha dünün piçi filistin başkanı ne yapmış duyunca inanamadım: bdp eşbaşkanı selahaddin demirtaşla görüşüyor ve bizde diyarbakırın özgürlüğünü istiyoruz diyor... ulan şerefsiz nankör bu zamana kadar sizin yanınızda Türkiye mi vardı? yoksa pkk terör örgütü mü? israilde bebek katili pkk da bebek katili... yazıklar olsun sana ve senin gibi nankör insanlara...
kaynak: http://siyaset.milliyet.com.tr/diyarbaki...efault.htm
ABD'de okula saldırı sonucu 26 kişi öldü. Basına yansıyan detayları okuduğumda aklıma geçen hafta izlediğim '' We need to talk about Kevin '' filmi geldi. Kim bilir belkide oda o filmi izlemiştir ve ondan esinlenmiştir.
Galiba psikolojimiz zayıfladıkça başka şeylerin tesiri altında kalma oranımız da artıyor. İnsan dibe vurunca da kendini dünyaya ispatlamak zorundaymış tarzı yanılgılar içinde buluyor. Gerisi hezeyan..
Allah kalanlara sabır versin.
[Resim: 262821_395640933855227_206770054_n.jpg]
1 Ey övgüler sunduğum RAB, Sessiz kalma!
2 Çünkü kötüler, yalancılar Bana karşı ağzını açtı, Karalıyorlar beni.
3 Nefret dolu sözlerle beni kuşatıp Yok yere bana savaş açtılar.
4 Sevgime karşılık bana düşman oldular, Bense dua etmekteyim.
5 İyiliğime kötülük, Sevgime nefretle karşılık verdiler.
6 Kötü bir adam koy düşmanın başına, Sağında onu suçlayan biri dursun!
7 Yargılanınca suçlu çıksın, Duası bile günah sayılsın!
8 Ömrü kısa olsun, Görevini bir başkası üstlensin!
9 Çocukları öksüz, Karısı dul kalsın!
10 Çocukları avare gezip dilensin, Yıkık evlerinden uzakta yiyecek arasın!
11 Bütün malları tefecinin ağına düşsün, Emeğini yabancılar yağmalasın!
12 Kimse ona sevgi göstermesin, Öksüzlerine acıyan olmasın!
13 Soyu kurusun, Bir kuşak sonra adı silinsin!
14 Atalarının suçları RAB'bin önünde anılsın, Annesinin günahı silinmesin!
15 Günahları hep RAB'bin önünde dursun, RAB anılarını yok etsin yeryüzünden!
16 Çünkü düşmanım sevgi göstermeyi düşünmedi, Ölesiye baskı yaptı mazluma, yoksula, Yüreği kırık insana.
17 Sevdiği lanet başına gelsin! Madem kutsamaktan hoşlanmıyor, Uzak olsun ondan kutsamak!
18 Laneti bir giysi gibi giydi, Su gibi içine, yağ gibi kemiklerine işlesin lanet!
19 Bir giysi gibi onu örtünsün, Bir kuşak gibi hep onu sarsın![a]
20 Düşmanlarıma, beni kötüleyenlere, RAB böyle karşılık versin!
Evet, clinton kazanacak gibi. Abd dış politikası için gelen kişi bi şey ifade eder mi bilmiyorum. Obama da gelmeden önce çok şeyler söyledi. Bu sefer de trump ona benzer şeyler söylüyor. Obama adım adım çekilecem demişti. Trumpsa ne işim olur diyor ve kendi içlerine dönmeyi öneriyor. Clintonın seçilmesiyle abd daha agresif davranacaktır. Rusya, çin gibi ülkelerle bilhassa rusyayla gerilim artacak demektir. Gelecek dönem için abd haritası iyi incelenmeli. Trumpdan iyi eleştirmen ya da şovmen olabiliriz, asc kavuşum mars tayyip erdoganin haritasını anımsattı bana. Haritada uranus simgesini de tanıyamadım. Mars mı güneş mi o diye bakındım bi süre.
(10-21-2016 06:19 PM)vilma Yazılan: [ -> ]8 kasım da ABD başkanlık seçimi var. Siyaseti çok yakından takip ettiğim için ben Clinton ın zaten kazanacağını biliyorum ama hem Clinton ın hem Trump ın haritalarına baktım seçimin yapılacağı günü özellikle mi seçmişler nedir Trump ın zaten hiç şansı yok. Hillary Clinton kesinlikle başkan olacaktır. En basiti kadında akrep stelyumu var seçimde 8 kasımda daha ne olsun

Veee Trump reis kazandı. İyi de oldu bence, en azından turkiye için. Clintonin verdiği imaj trumptan kötüydü aslında. En son fbi soruşturması da eklenince daha da kötü oldu. Trumpin 12. evi biraz sıkıntılı. Mars ve pluton orda. Yine de clintondan iyidir diye düşünüyorum.
Trump bana çok neşeli ve tatlı geliyor her pozundan caps cıkıyor :D

İkizler burcuymuş 14 haziran doğumlu sanırım
(11-09-2016 02:12 PM)Alejandro Yazılan: [ -> ]Trump bana çok neşeli ve tatlı geliyor her pozundan caps cıkıyor :D

İkizler burcuymuş 14 haziran doğumlu sanırım

Aynen :D kolay harcanacak bi değer değil gözkýrpma
Sayfalar: 1 2 3 4 5
Referans Adresler