Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Dünya Gündeminden
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5
5 kasım cumartesi günü a haberde clinton ın adı geçen bir haber vardı FETÖ topladığı yardım paralarını lobiye aktarıyormuş Bu paradan yararlananlardan biri clinton mış Trump adı hiç geçmemişti
Abd nin başına kim geçerse geçsin bize zararı dokunmasın yeter
@libra@vilma@nun bi söz vardır düşmanın kötüsü kendini belli etmeyendir diye. Buna bakarsak trump daha iyi. Adam kendini saklamıyor. Clintonin feto bağlantısını da eklersek çok daha iyi. Dış politika nasıl gelişecek o ilginç bak. Zira trumpin 12. evi nem kaptırmaya musait bi yapıda ve hristiyansa bi de ülke içinde medya, lobiler vs mücadeleye girebilir.
https://seyler.eksisozluk.com/obamadan-c...pizza-gate
Doğru yer burası mı bilmiyorum. En yakın bu konu geldi. Uzun süre devam eden bi olay. Tam başlangıç haritası yok. Yalnız, dolunay zamanı ve Jüpiter, pluton açıları güzel noktalar olabilir. Dolunay sembolik olarak görünmez olanın görünür olması, jupiterse etikle bağlantılı. Plutonsa gizli işlerle.
Komplo teorilerine pek kulak asmam, gördüğüme bakarım. Fakat bu olayda bi şeyler var gibi. Şahsi fikrim pizzacının tekin bi yer olmadığı. İşin obama, clinton yanı nedir o soru işareti. Eğer oraya varırsa ki engellenebilirde bu çok ciddi sonuçları olması lazım...
@divitsizhokka Vallaha öyle. O pizzacıda var zaten bi şeyler. Fotolardan bazıları adamın instagramindan, aklı başında biri o fotoları çekme gereği duymaz. True detectivin birinci sezonunu hatırlattı bu olay bana. Dizi diye bildik yıllarca gerçeği varmış.
Sayfalar: 1 2 3 4 5
Referans Adresler