Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Dünya Gündeminden
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5
konu sıfırlanmıştır, buradan devam edebilirsiniz.
(08-16-2012 03:46 PM)Jackal Yazılan: [ -> ]http://www.ntvmsnbc.com/id/25374784/

Alıntı:“Aynı anda iki kişiyle evli olma” suçundan yargılanan Martin Curran mahkeme tarafından suçsuz bulundu.

gülücük
(08-16-2012 04:04 PM)Neptunian Yazılan: [ -> ]
(08-16-2012 03:46 PM)Jackal Yazılan: [ -> ]http://www.ntvmsnbc.com/id/25374784/

Alıntı:“Aynı anda iki kişiyle evli olma” suçundan yargılanan Martin Curran mahkeme tarafından suçsuz bulundu.

gülücük

Çapkınlık yapacağına evlilik yapsın gibi bi mantık yürütmüş olabilir mahkeme.gülücük

Yasal yoldan kaçamak. :D
(08-21-2012 06:39 PM)karmen2 Yazılan: [ -> ]çok araştırdım bu konuları şunu söyleyebilirmki;o dönemde masonik çevrelerin türkiyedeki varlığını inkar eden ya tarihini inkar ediyordur yada gerçekleri kabul etmek istemiyordur.

ama amacım tartışma yaratmak değil,bilgisi olan yada tarihi gerçekleriyle bilen ve bu konuları araştıran arkadaşların yorumlarını bekliyorum

atatürkün mason localarını kapattığı söyleniyor ama uzman tvde dinlediğim konunun uzmanı mason bir yazar bunun doğru olmadığını söylüyor,
mecliste bulunan mason milletvekillerini saymıyorum bile...
fakat atatürkün masonluğuna dair net bir belgede bulunamamıştır

http://www.uzmantv.com/ataturk-mason-muydu

Bu konu daha önce forumda tartışıldı ve fikirlerini söyleyen söyledi. Isıtıp ısıtıp yeniden gündeme getirmeye gerek yok, konuyla ilgili yeni bir tartışmaya izin veremem.
Bana göre mason olabilir, bir başkasına göre olamaz vs.. burada tartışarak kimse kimseyi ikna edemez ki zaten birbirimizi ikna etmeye gerekte yok. Herkes diğerinin fikrine saygı duysun kâfi.
[Resim: cqvuv.jpg]
sizinde içiniz fesat yeni moda medeniyet böyle alışın artık gülücük çocuk sormuş annesine ve babasına ben nasıl oldum diye? annesi ve babası örneklerle açıklıyor ve gösteriyor ne güzel dil çýkarma
sahte dostluklar çabuk biter,
[Resim: 550663_358872824198705_691481139_n.jpg]
Bismillahirramanirrahim
62/11 Ve ticaret veya eğlenceyi görünce ona yönelip dağıldılar ve seni ayakta bırakıp gittiler. De ki: “Allah'ın katında olan şeyler, eğlence ve ticaretten daha hayırlıdır ve Allah, rızık verenlerin en hayırlısıdır.”
[Resim: 207593.jpg]
5 Ekim 2012
Türkiye ve İran 5 yılda ticaret hedefi olarak 30 milyar doları yakalamayı planlıyor.
İran Cumhurbaşkanı Yardımcısı Muhammed Rıza Rahimi’nin Ankara’ya gerçekleştirdiği ziyarette Ankara ve Tahran yönetimleri, 5 yılda ticaret hedefi olarak 30 milyar doları yakalamayı kararlaştırdı. Erdoğan’ın İran’a ilk ziyaretinden önce ticari ilişkilerin çok az ve 5 milyar dolar seviyesinde olduğunu söyleyen İran Cumhurbaşkanı Yardımcısı Muhammed Rahimi, “Şu anda 2012 7. ayı itibariyle bu ticari alışveriş rakamı 16,5 milyar doları aştı. Bu yüzden bu yılın sonuna kadar Erdoğan ile birlikte uzlaştık. 25 milyar dolara ulaştırmak istiyoruz, 5 yılın sonunda 30 milyar dolara getirmek istiyoruz. İlişkilerimizi ve ticari ilişkilerin karşılıklı olarak Türkiye’nin de İran’a duyduğu ilginin göstergesidir. İran’ın nükleer çalışmalarına desteğinden dolayı müteşekkiriz. Bundan dolayı el ele vererek iki milletin bu ticari alışverişimizi neticelendirme yoluna girdik, ilişkilerimizi geliştirme yolundayız” dedi. Enerji konusunda da Rahimi ile akşam yemeğinde görüşmelerimizi devam ettireceğiz, temenni ediyorum önemli neticeler alacağız” dedi.

transit satürn akrebe giriş yaptı, iranın natal 4. evine transit yapıyor 2.5 yıl burda kalacak,
4. ev akrep yeraltı kaynakları petrol doğal gaz vs. şimdi satürn burda kolay gelsin hayırlı işler

diğer habere geçelim,

İran Ekonomisi Zorda (dardayım ey aney zordayım ey aney nerdeyim ben aney mapustayım aney ney ney ...)

İran dünyanın en büyük petrol ve doğal gaz üreticilerinden.
Doğal kaynaklardan elde ettiği dövizin yardımıyla İran ekonomisini ayakta tutmayı başardı.
Ancak batı ülkeleriyle yaşadığı nükleer anlaşmazlık yüzünden uygulanan yaptırımlar bir süredir İran'ın uluslararası ödeme sisteminden yararlanmasına engel oluyor.
İran'ın para birimi riyal, dolar karşısında iki yıl içinde yüzde 65 değer kaybetti.
Riyalın dolar karşısında sadece bir haftadaki değer kaybı üçte biri aştı.
Değer kaybının ardından gıda ve yakıt fiyatlarında büyük artış gözlenirken İran'ın başkenti Tahran'da düzenlenen gösterilerde protestocularla polis arasında çatışmalar yaşandı. 08 Ekim 2012

transit neptün 8. evde, bu gidişle sonunuz pek hayra alamet görünmüyor, (ahmedinejat demiş ki psikolojik baskı var üzerimizde ..., bence size cin girmiş gelin okuyum sizi :D )

iran islam cumhuriyetinin natal güneşi 11 derece koçta 9. evde(din, inançlar), yöneticisi mars balıkta 8. evde biraz boşa sallıyorlar sanki, görünmez mehdi inancı falan fistan görün artık be kardeşim gülücük

şimdi tr. Uranüs kavuşum yapınca güneşe, bir bomba atar artık , fi el mehdi
el arabiyye el acemiyye türkiyye el cemiyeti mecmua haber ajansı
İstihbarat kaynaklarından edinilen bilgiye göre kargosunda silah bulunmasından şüphelenilen, Moskova (Vnukovo) - Şam seferini yapan Suriye Havayolları'na ait A-320 Airbus tipi bir yolcu uçağı Türk hava sahası üzerindeyken, Türk F-16 savaş uçakları tarafından Ankara Esenboğa Havalimanı'na indirildi.

Gelişme yaşanırken Türk Dışişleri Bakanlığı'nın konuyla ilgili 'acil' bir bildiri yayınladı ve Suriye hava sahasında bulunan Türk uçaklarını Suriye'nin misilleme yapma olasınığına karşı uyarıda bulundu.

TÜRKİYE SURİYE ÜZERİNDEKİ SİVİL UÇUŞLARI DURDURDU
Aynı saatlerde hac uçuşu yapmak üzere Bursa Yenişehir Havalimanı'ndan kalkan Türk Hava Yolları uçağı 'eda' Suriye hava sahasının kapanma bilgisi ulaştığı için Adana'ya saat 18.30'da inmek zorunda kaldı.

gelişmeleri takip ediyoruz, son dakika flaş flaş flaş 3 tane flaş ....

kaddafinin ruhu üzerimizde doşalıyor, ama ama mama!!! biz onu öldürmüştük dil çýkarma

suriye el muhaberati vel yevmil ahiri haber ajansı
Sayfalar: 1 2 3 4 5
Referans Adresler