Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Hangi Transit bu kadar karıştırdı hayatımı?
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2
Balıktaki venüsüme dokunan şiron mu Bu kadar mutsuz ediyor beni ? Hangi transit bu kadar karıştırdı hayatımı? Yoksa tam venüs üzerinde gercekleşen dolunay mı bu kadar yalnız hissetmeme sebep oluyor. Bir kaç yorum yapılabilir mi transitlerime ben ne zaman iyi hissedicem?
Aslında mutsuz oldugumuz zamanlar bize belkide hakikati gösteren kapıya işaret eder çoğu zaman.Acılar yegane dostumuzdur.
Haritanda 7.evdeki pluto 'Sen' demeye 2. kişiye olan aşırı bağımlılığını gösteriyor .Oysa 1. evindeki uranus transiti kendinin farkına varmaya,sevginin kimseyi sahiplenmeden özgür bırakılarak yaşanması gerektiğine, bireyselligi gelişmemiş bünyede ikili ilişkinin ömrünün az olacağını söylüyor.Yalnız kalmayı öğrenmemiz gerekiyor.İçimizdeki çocuğu unutmak belkide acı veren? gülücük Uranus transiti çok güzel bir fırsat.Mutsuzluk yildirmasin.Sancı olmasa doğum gerçekleşmez.Şiron kadınlığınız,aşka dair yaşanmış(venüs) her türlü acıyı iyileştirmek için 1.evde cevapların, gücün kendinize yönelmekten,kendinizi tanımaktan geçtiğini söylüyor kimseye ihtiyaç duymadan.Yaralarinizi iyileştirmek istiyor.
Sevgiler Nisan ciçek2
Özel bir transit değil de zaten genel olarak tüm herkes bir konuda bir şekilde zorlanıyor. Aslında zorlanıyor ifadesi tam değil nasıl diyeyim üzülüyor yaralanıyor. Yaralar kanıyor. Bu dönem ne zaman bitecek bilmiyorum ama eski yıllara aylara hiç benzemeyen bir dönem geçiriyoruz bana göre. Diğer arkadaşlar nasıl düşünür bilmem ama garip bir dönem. Belki kabuk atıyoruz, belki kozamızdan çıkmaya çalışıyoruz ya da yeni benliğimiz doğuyor onun doğum sancılarını yaşıyoruz. Biraz eskiye göre hafifledi gibi umutlarımız oluşmaya başlamıştır artık. Senin için transit satürn chironuna dokunuyor ve sana çık ortaya kendini göster içindeki o mücadeleci kişilik çıksın ortaya diyor. Chironun koç burcunda olması aslında cidden çok cesur, yenilikten korkmayan, yılmaz bir şahsiyet olduğunu başkalarına mücadele için moral verirken aslında kendi içindeki gücün farkına varmadığını gösteriyor. Gerçi güneşin burda olması yardımcı ama içinde büyük bir potansiyel var özellikle kendi maddi kazanımlarını elde etme konusunda büyük bir güç. Başkalarını mal sahibi olma, birşeyleri elde etme konusunda teşvik etmede müthiş olan sen belki kendini ihmal ediyorsun. Satürn transiti sana bunu hatırlatıyordur. Balıktaki neptün chiron transiti biraz ruhani olaylara, hayatın o bilinmeyen farklı olan yönlerine yönelmeni istiyor belki sana bazı tatsız olaylar yaşatıyor o alana ilgini yöneltmek için sonuçta insanın bir yeri ağrımazsa kanamazsa farkına bile varmayız. İşte başımıza gelen olaylar o alanı ihmal etme diyor oraya bak ve çözüm bul.

Arkadaş

Söyleyecek tek cümlem var.

Malesef tr. satürn 8. evinde :(

Yaklaşık 2 yıldır çok zor deneyimler geçirmemin sebebi aynı konumdu.

Rahat atlatırsın umarım, fazla kurcalama sadece..
yada tam tersine kurcala ama zor ve yorucu
(09-02-2012 10:08 AM)nisan15 Yazılan: [ -> ]Balıktaki venüsüme dokunan şiron mu Bu kadar mutsuz ediyor beni ? Hangi transit bu kadar karıştırdı hayatımı? Yoksa tam venüs üzerinde gercekleşen dolunay mı bu kadar yalnız hissetmeme sebep oluyor. Bir kaç yorum yapılabilir mi transitlerime ben ne zaman iyi hissedicem?

geçmiş olsun... ne zamandan beri bunu hissetmektesin. ? son birkaç gündür arttı mı yoksa birkaç aydır hep aynı konjüktürde mi.?
nisancımm vardır bi hayrı demek isitiyorumm..

benim gözümde en çok etkili en çok hayat karıştıran transit uranüs trnasitleri.. hele sen dur bakalım, t-uranüs güneşinin üzrine bi gelsin, karmaşayı o zamna gör ;)))) *dost muyum, düşman mıgülücük))*

bence, n-merkürnün üzerinden geçen t-uranüs sana bu etkiyi yapıyor.. çünkü n-merkürün 7. evinin kesin yöneticisi tüm ev sistemlerde.. yine vhole ye göre de 5. ev yöneticin merkür..

merkürüne dokunan t-uranüs o ev konularında seni, seninde şaşırdığın durumlara, olaylara, duygulara sürüklüyor olabilir..

sevgiyle kal.. çiçek
yorumlar için teşekkürler arkadaşlar uzun zamandır giremiuorum foruma hepinize ayrı ayrı teşekkür sizleri seviyorum hem de cok..
(09-02-2012 08:49 PM)By Ceykp Yazılan: [ -> ]Söyleyecek tek cümlem var.

Çok doğru...Transit Satürn 8.evimdeyken ben de çok büyük sıkıntılar yaşamıştım.Hayatımın yönünü büyük ölçüde değiştirip gitti :(

Arkadaş

(09-13-2012 10:27 PM)ferzan Yazılan: [ -> ]

Çok doğru...Transit Satürn 8.evimdeyken ben de çok büyük sıkıntılar yaşamıştım.Hayatımın yönünü büyük ölçüde değiştirip gitti :(

Evet başarısız olsan bile, hayatını derinleştiriyor. Sanki yepyeni bir hayata uyanmış gibi oluyorsun
(09-13-2012 10:31 PM)By Ceykp Yazılan: [ -> ]
(09-13-2012 10:27 PM)ferzan Yazılan: [ -> ]

Evet başarısız olsan bile, hayatını derinleştiriyor. Sanki yepyeni bir hayata uyanmış gibi oluyorsun

7. evden çıktı diye sevinirken 8. ev daha mı kötü oluyor muş höfff mü desem ne ... Ne gib deneyimler geçriliyor mesela..
Sayfalar: 1 2
Referans Adresler