Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Eşin erken ölümünü gösteren açılar
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3
Eşin ya da sevgilinin erken ölümünü gösteren açılar ne olabilir ?

Arkadaş

(09-22-2012 10:08 AM)zorlamak Yazılan: [ -> ]Eşin ya da sevgilinin erken ölümünü gösteren açılar ne olabilir ?
plutonun venüs ve güneşle olumsuz açiları mı acaba

.. ölüm genel bir kavram olmuş, belki evliliği sil baştan deneyimleme şeklinde de yazılabilirdi.

7. ev yöneticisinin plüto ile açıları olabilir
natal plüto 7. evde olabilir
ay -güneş plüto açılarıda olabilir.. venüs ve mars tan emin değilim

zaten hiç birinden emin değilim, şimdilik aklıma gelen düşüncelerdi gülücük
Aslında bunu bende merak ediyordum
Eşi vefat etmiş bir arkadaşım var, genç yaşta arkadaşım ve birde evladı var
Doğum saatindende neredeyse eminiz
Arkadaşın 7. evi akrep ve 7. evde uranüsü var, pluto 6. evinde ve mars ile açısı var
plutonun güneş ile açısı yok

birde bu arkadaşım ay oğlak
(09-22-2012 10:08 AM)zorlamak Yazılan: [ -> ]Eşin ya da sevgilinin erken ölümünü gösteren açılar ne olabilir ?
plutonun venüs ve güneşle olumsuz açiları mı acaba

7. EVİN YÖNETİCİSİNİN 12. EVDE OLMASI DİYE BİLİYORUM. 12. EV KAYIPLAR EVİ OLDUĞU İÇİN.

zeppi

birkaç dul kişinin haritasında plutonun 7. ev de olduunu gördüm .. bir de 8. ev in 7. ev ile ilşkisi : açı, yönetici vs.. benim de transit pluto 7. evimde hayatıma giren erkekler ölümü göze alıcak artık :D
(09-24-2012 12:32 PM)zeppi Yazılan: [ -> ]birkaç dul kişinin haritasında plutonun 7. ev de olduunu gördüm .. bir de 8. ev in 7. ev ile ilşkisi : açı, yönetici vs.. benim de transit pluto 7. evimde hayatıma giren erkekler ölümü göze alıcak artık :D

benim natal plutom 7. evde. Ama eşim yok, evli değilim . Eşim olunca ölecek mi yani. hiç evlenmeyeyim bari.

Presence

7. ev plüto belki sizi zorlayan, değişmenizi isteyen veya tetikleyen bir eşe işaret ediyor olabilir.

Plüto lafı geçtiği zaman insanın ister istemez şöyle bir silkinesi gelmiyor değil. Ama illaki ölüm kadar kökten dönüştürücü deneyimler olacağı anlamına gelmiyor.

Ölümler için tr. satürn'ü takip etmeyi tercih ederdim.

Mesela ben olsam şöyle yorumlardım.

7. ev ile alakalı konularda yani ikili ilişkiler konusunda korkulara sahip olabilir kişi, yalnız korkularının üzerine gittiği taktirde, 7. ev yoluyla kişinin dönüşümler yaşama olasılığı ve kendi yapısına dair ilişkilerden kazanılan bir farkındalık oluşabilir.

Belki bu farkındalık için kişiyi zorlayıcı deneyimler bekliyordur ve hatta bir parça korkudan kaynaklanan dönüşümün ilişkiler konusunda etkili olabileceğini söyleyebiliriz.

Ayrıca 7. evdeki plüto, güçlü ve/veya gücü seven bir eşe de işaret edebilir. Hatta statüsü ve statüsünün gücü ile insanları etkilemeyi seven bir eşe de işaret edebilir.

7. ev astroloji edebiyatına göre karşımızdaki kişiyi temsil ediyorsa ve plüto da akrep arketipini var eden özellikleri temsil ediyorsa; size eş olabilecek kişinin muhtemelen akrepsi özellikleri olacaktır.

Genel olarak bu şekilde yorumlayabiliriz sanırım.
(09-24-2012 11:40 PM)impromotive Yazılan: [ -> ]7. ev plüto belki sizi zorlayan, değişmenizi isteyen veya tetikleyen bir eşe işaret ediyor olabilir.

Plüto lafı geçtiği zaman insanın ister istemez şöyle bir silkinesi gelmiyor değil. Ama illaki ölüm kadar kökten dönüştürücü deneyimler olacağı anlamına gelmiyor.

Ölümler için tr. satürn'ü takip etmeyi tercih ederdim.

Mesela ben olsam şöyle yorumlardım.

7. ev ile alakalı konularda yani ikili ilişkiler konusunda korkulara sahip olabilir kişi, yalnız korkularının üzerine gittiği taktirde, 7. ev yoluyla kişinin dönüşümler yaşama olasılığı ve kendi yapısına dair ilişkilerden kazanılan bir farkındalık oluşabilir.

Belki bu farkındalık için kişiyi zorlayıcı deneyimler bekliyordur ve hatta bir parça korkudan kaynaklanan dönüşümün ilişkiler konusunda etkili olabileceğini söyleyebiliriz.

Ayrıca 7. evdeki plüto, güçlü ve/veya gücü seven bir eşe de işaret edebilir. Hatta statüsü ve statüsünün gücü ile insanları etkilemeyi seven bir eşe de işaret edebilir.

7. ev astroloji edebiyatına göre karşımızdaki kişiyi temsil ediyorsa ve plüto da akrep arketipini var eden özellikleri temsil ediyorsa; size eş olabilecek kişinin muhtemelen akrepsi özellikleri olacaktır.

Genel olarak bu şekilde yorumlayabiliriz sanırım.

Teşekkür ederim yorumlarınız için. Çok doğru tespitler gerçekten. Benim 7. ev ile ilgili korku ve çekincelerimi anlatmışsınız. Ayrıca da öyle bir eş isterim de. Çünkü 7. evimdeki plutonun venüsle kavuşumu var terazide. İkiliye uranüs de katılmış. Akrep burcu ve özellikle de mars akrepler ilgimi çekmiştir hep. Demek bu sebeptenmiş.
mesela kadın için 12.evdeki kötü açılı bir mars, mesela 7.evinin yöneticisiyle olabilir, eşin kaybı anlamına gelebilir. yine haritada buna ait bir gösterge olmasa bile transitler bize ipucu verebilir..
8. evin yöneticisi 7. evde olursa da görülebilirmiş
Sayfalar: 1 2 3
Referans Adresler