Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: İlk kompozit haritam :)
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2
Uzun zamandır ilk defa birine karşı böyle birşey hissettim.Yorum yapabilir misiniz? Gelecek vaadediyor muyuz ? gülücük Kompozit haritamız aşağıdaki linkte . gülücük

http://f1210.hizliresim.com/12/r/f6dvr.gif
Bir kaç kişi yorum yapar diye beklemiştim ama gülücük
Neyse artık gelişmeleri kendimiz göreceğiz,söyleyebilirsem tabi..gülücük
İlişkinin ateşi pek yok ugurx gülücük toprak elementi yoğun ve sanırım 10 .ev konularinda enerji harcayıp keyif alıyorsunuz..7.ev yöneticisi terazide yüksek orbla satürn karesi var..evlilikle ilgili az biraz engel çıkabilir.;))
Teşekkür ederim ekinoks.
Bilgiye verdiği değerden ve nezaketinden çok etkilendim açıkçası.
Ateş için Mars'ın Jüpiter ve Ay kavuşumlarının bir önemi hiç mi yok, biliyorum toprak grubunda ama gülücük
O satürn belki evliliğin daha sağlam temelli olacağını gösteriyordur?? gülücük
Bu arada sayenizde kompozit harita yorumlarıyla ilgili de az da olsa bakış açısı kazanmış oldum. Bunun için de teşekkür ederim.
demet hoşmen kompozitleri şu şekilde yorumluyor..

haritanın asc si ve asc yöneticisnin aldığı açı bulunduğu ev gibi konumları, ilişkide kadını simgeliyor.

7. ev ve yöneticisnin durumuda, ilişkide erkeği simgeliyor..

yukarda yazdıkalrıma göre (whole singe göre), bu ilişkide kadın kendini daha çok gösterme, daha çok öen çıkarma gibi bir durumda olabilir.. erkek ise, daha çok hayal ettiği gibi, yada sosyal guplar arkadaş çevreleri gibi yerlerde gözükmekden hoşlanabilir, gibi..

sen yinede bir bilene sorgülücük
(10-30-2012 11:08 PM)UquRx Yazılan: [ -> ]Teşekkür ederim ekinoks.
Bilgiye verdiği değerden ve nezaketinden çok etkilendim açıkçası.
Ateş için Mars'ın Jüpiter ve Ay kavuşumlarının bir önemi hiç mi yok, biliyorum toprak grubunda ama gülücük
O satürn belki evliliğin daha sağlam temelli olacağını gösteriyordur?? gülücük
Bu arada sayenizde kompozit harita yorumlarıyla ilgili de az da olsa bakış açısı kazanmış oldum. Bunun için de teşekkür ederim.

Püfür püfür akrep iğnesi kokan bir teşekkür gülücük satürn venüs karesi bu isağlam temelin "zor" bir şekilde sağlanacağını gösteriyor.Mars,jüpiter in verdiği enerji, heves ve iyimserlik 10 .ev konularında kendini gösteriyor.2. eve açıları bunu destekliyor ve tüm bu konumları toprak burclarinda ve evlerinde!!! Zaten 7.evin çoğunu kaplayan ikizlerin yoneticisinin 12. evde olması pekte sağlam temelli bir ilişkiyi çağrıştırmıyor bana :S

Derin

Baris Ozkiris in kompozit nasil yorumlanir diye bir yazisi vardi
Evet şimdi farkediyorum hakikaten doğru bir tespit bence.Teşekkür ederim Eylülmavi.
Jüpiter 10. evde kariyer odaklı biri, çok güzel konuşuyor ve oldukça çekici biri benim gözümde.
12. evdeki merküre baktım içler acısı. Beni suskun bulduğunu biliyorum. Ben belki başka yönlerimi görüyordur diye düşünmüştüm.
Mesela şöyle olabilir mi?
Merkür Satürn quantile ,plütonla ve AC ile kavuşum ve MC ile quantile.
Eğer bu açıları onun bende gördükleri olarak yorumlarsak,umutsuz vaka sayılmaz gibi.Zaten İbf'lilerin mühendislik fakültesine ekstra bir ilgilerinin olduğunu kendisi söylemişti.
Jüpiter merkür sextile?
12. ev ve terazideki satürn karesini düşününce boşa kürek çekmek gibi olacak ,haklısınız gülücük
Ama yine de keşke olsa ya gülücük
Sayfalar: 1 2
Referans Adresler