Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: i$e baslama ani.. :) bakarmisiniz?
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2
arkadaslar cok sukur ise basladim.. ilk bir ayi egitim ...klinikte(ilk 1 ay ) yardimci dr gibi calisicam.. sabahin erken saatlerinde gitmeme ragmen bugun baslayacagim kesin degildi.. yarinda olabilirdi.. biraz bekledim .. neyse saat ~ 12.15 gibi basladim.. baslama haritasina bi bakabilirseniz cok memnun olurum.. teskurler cumleten çiçek

[Resim: 6332start1.GIF]
işinde başarılı ve mutlu olursun inşaallah picachu çiçek
Hayırlı olsun pika pika :]

Venüsün konumu güzel. 7.ev yöneticisi olarak senin Asc noktasına hoş bir üçgen açı yapıyor.
Karşına çıkacak kişilerden ya da bu işin kendisinden olumlu sinyaller alabilirsin. Uyum var.
Lakin diğer sert açılı görünümler sanki bir tür aksiliğin çıkacağını gösteriyor gibi.
Bir sorun olsa bile Venüsün konumu EN AZ 1 KONUDA olumlu şeylere işaret edecektir fikrindeyim.
Sen bardağın dolu tarafını gör diyeyim.
güneşin 10.evde olması başlı başına iyi bişey amma lakinki beklenmedik gizli düşmanlar, veya ani duygusal patlamaların yahut çalıştığın yerdeki sistemden rahatsızlığın 10.evini olumsuz etkileyebilir. Kadınlarla ilgili bazı problemler olabilir çalıştığın ortamda...
hayırlı olsun canım..

bence güzel bir iş hayatı, harekeytli olacağa benziyor, asc koçdan dolayı..

ve 6. ev başak, çok çalışacaksın çok, zaten sen natalde 6. ev stelyumlusun diye hatırlıyorum gülücük başak da ay olması, işin konusunda çok dikkatli, hassas kılıkırık yaran, bugünün işini yarına bırakmayan, hataya yer bırakmamaya gayret eden, ve ayrıca çok merhametli bir şekilde, anaç bir vericilikle şifalar sunacaksın eminim gülücük

az biraz, 6. ev yöneticin merkürün, 6. evde ki aya olan karesine gözüm takıldıgülücük işyerindeki kadınlara dikkat diyorumgülücük
genel manada işyerinde şansın bol olup parlayacaksın gibi inşallah.. ve patron-müdür gibi konumlardakilerle ve işyerindeki erkeklerle daha iyi anlaşacaksın sanki.. ay-güneş 120si ve güneş kavuşum mc..

ve yine kariyer evinin yöneticisi satürnün hem 6. ev yöneticinle hem mc-güneşle olan 60 lığıda, seni işyerinde destekleyecek, zorlamayacak, başarılar sunacaktır inşaallahhh..gülücük

herşey gönlünce olsun canımm..çiçek
Yeni başlangıcın hayırlı olsun picachu.
cok cok tesekkur ederim arkadaslar gülücük Allah ne muradiniz varsa versin ask çiçek saolun.... o klinikte olcammi bilmem ama , ortam biraz karisik evet.. sistem olarak.. cok yogun bi de... obur hafta ins daha net bisiler olusacak kafamda..cook zorlanacagim kesin.. hayirlisi artik :D ha bide basladigim gunde tr venus 6inci evdkei stelyumuma kavusmus pehsss gülücük :D
[highlight=#003366]benim güneş merkür jüpiter boğa, ay aslan, venüs şiron ikizler, mars kova, [/highlight]
[highlight=#003366]satürn uranüs neptün oğlak, pluto akrep, k.aydüğümü balık [/highlight]
[highlight=#003366]partnerimin güneş merkür satürn uranüs yay, ay şiron ikizler, venüs neptün oğlak, mars pluto akrep, jüpiter koç, k.aydüğümü balık[/highlight]
[highlight=#003366]uyumumuz nasıl ?[/highlight]
arkadaslar bobrek bolumune gececem ins subatta.. obur hafta icin sali cars pers gidebilirim.. ben carsamba gidebilicem ins nasipse.. haritayi cikardim sizce hangi yukselen olsun? koc iyimi? 9.30 gibide gidebilirim ise..

[Resim: nefr6.jpg]
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Sayfalar: 1 2
Referans Adresler