Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Arkadasımın doğum haritası
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Çoook merak ettiğim arkadasımın bir haritası lütfen yardımcı olun teşekkürler..

http://imageshack.us/scaled/landing/41/aytac.gif
iyi, 11. ev işlerinde parlama potansiyeli var.
(02-06-2013 04:12 AM)sagit Yazılan: [ -> ]iyi, 11. ev işlerinde parlama potansiyeli var.

Hadi canım biraz atmasyon bir yorum gibi geldi bu
(02-06-2013 05:00 PM)Amarth Yazılan: [ -> ]
(02-06-2013 04:12 AM)sagit Yazılan: [ -> ]iyi, 11. ev işlerinde parlama potansiyeli var.

Hadi canım biraz atmasyon bir yorum gibi geldi bu

Amarth

Jüpiterin Yay burcunda güçlü olup Uranüsle de 11.evde kavuşum yapıyor olmasına göre böyle yorumlandığını düşünüyorum yani bir bilgiye -bir mantığa- göre söylenmiş sözü ''atmasyon'' olarak değerlendirmişsin.

olmamış.
Teşekkürler Neptunian.

Amarth biraz bilgisizsin, biliyorum kısa yorumum hoşuna gitmedi. Ben çok uzun yorum yapmıyorum haritada göze çarpan noktaları değerlendiriyorum.

Atmasyona gelince;
Kova evi 11. evde yay burcu yer almış,
11. ev cusp'ı ile jupiter kavuşmuş.
Bu da yetmedi uranüs ile kavuşumdalar.
Sabit yıldızlarla kavuşumları da cabası.

Neyse bütün bunlar harika, çok iyi potansiyel yaratıyor jupiter ile uranüs. Transit gözlemlerimde de aynen böyle, konumuna göre kişinin hayatında bir yücelme, patlama görürüz. Arkadaşınınsa* natalında olması doğuştan şansı.

Detaylı izlenmesi gereken şeyler, tek cümleyle olmaz, neticede 11 ev genellemesi yaptım o kadar. Araştır bakalım 11. evi ve Kova vizyonunu.

Umarım bundan sonra kimse atmasyon yorum yapmaz sana. İyi forumlar.
Her zaman işe yarar gülücük Bu tarzı kullananlara tepkim var..Biraz argoca saldırılır, sonra ardından istenilen detaylı acıklama gelir.. atmasyon dediyse cevaplamasaydınız keske ayrıntılı sekilde Emeğe ve bilgiye saygı.. bana ne oluyorsa gülücük
(02-06-2013 08:38 PM)nisan15 Yazılan: [ -> ]Her zaman işe yarar gülücük Bu tarzı kullananlara tepkim var..Biraz argoca saldırılır, sonra ardından istenilen detaylı acıklama gelir.. atmasyon dediyse cevaplamasaydınız keske ayrıntılı sekilde Emeğe ve bilgiye saygı.. bana ne oluyorsa gülücük

aynen..klasik başak tipi..
(02-06-2013 09:13 PM)ekinoks Yazılan: [ -> ]
(02-06-2013 08:38 PM)nisan15 Yazılan: [ -> ]Her zaman işe yarar gülücük Bu tarzı kullananlara tepkim var..Biraz argoca saldırılır, sonra ardından istenilen detaylı acıklama gelir.. atmasyon dediyse cevaplamasaydınız keske ayrıntılı sekilde Emeğe ve bilgiye saygı.. bana ne oluyorsa gülücük

Ne kazandığına bakarken, neyi kaybettiğini gözden kaçırıyorsunuz kızlar =)
(02-06-2013 09:29 PM)Neptunian Yazılan: [ -> ]
(02-06-2013 09:13 PM)ekinoks Yazılan: [ -> ]

Ne kazandığına bakarken, neyi kaybettiğini gözden kaçırıyorsunuz kızlar =)

Bilakis neleri kaybettiğinin farkına varmasını sağlamaya çalışıyoruz gülücük Ya da çalışıyorum diyeyim..
Arkadaşlar tepkilerinizi okudum ve biraz yanlıs anlasıldım aslında ben sagitinyorumunu alaycı zannettiğim için o şekilde atmasyon yazdım yoksa bi taktik güdeyerek ayrıntılı açıklama gelsin diye yazmadım evet biraz cahillik oldu gerçekten klasik başak tipi denmiş :D argoca saldırmadım yani saldırı falan yok sadece cümleyi yanlıs anlayıp o sekilde yorum yaptım :D
Referans Adresler