Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Transit Plüto Doğ.Haritasında Venüse Açı Yaparsa
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Gerek teorik bilgileri, gerek gözlem ve deneyimlerimizi paylaşabiliriz.

Aklıma ilk gelen birkaç örnek ;

* İlişkilerle ilgili saplantı, kıskançlık benzeri deneyimler (bu özellikler kendinde ya da partnerinde öne çıkabilir)

* İlişkiler konusunda dönüşüm. Sevgiye bakış açısında dönüşüm.

* Kişinin kendi güzelliği ya da güzellik algısıyla ilgili dönüşüm yaşaması.

* İlişkiler ya da parasal konularla ilgili olası krizler.

* Güçlü ilişkiler kurma durumları.

* Gizlilik içeren olası aşk deneyimi.

* Gizemli, güçlü, belki biraz da tehlikeli tipleri hayatına çekme.

* Hayatından bir takım ilişkileri (sevgili, eş veya arkadaşlar) ayıklama dönemi.

* Beğenileriyle ilgili bir tür dönüşüm. Eskiye ait beğenilerin ayıklanması.
tr.plüton nt.venüsüme kavuşum8 (1.EV) yaptığında öyle bir dönüştürdü ki beni o eski beni gömdü üstünede bir fatiha okudu...güzellik ve sevgi ile ilgili herşey değişti...üstelik bunu iki kere yapı..2 kavuşum yaşadım...1.eve olduğu için görünüşüm tamamen değişti, sevgi anlayışımda da ;eskiden iki gönül bir olunca samanlık seyran olur diye düşünen ben plütondan sonra sevgi diye bir şey yok onuda kim uyduruyor diyen biri oldum..gülücük)
(02-08-2013 11:58 PM)gizem kara Yazılan: [ -> ]tr.plüton nt.venüsüme kavuşum8 (1.EV) yaptığında öyle bir dönüştürdü ki beni o eski beni gömdü üstünede bir fatiha okudu...güzellik ve sevgi ile ilgili herşey değişti...üstelik bunu iki kere yapı..2 kavuşum yaşadım...1.eve olduğu için görünüşüm tamamen değişti, sevgi anlayışımda da ;eskiden iki gönül bir olunca samanlık seyran olur diye düşünen ben plütondan sonra sevgi diye bir şey yok onuda kim uyduruyor diyen biri oldum..gülücük)

pluto karanlık tarafını göstermiş gülücük

destrudo

tr. pluto venüse kare+tr. uranüs venüs kavuşum hayatımda bu açıyla paralel oluşan farklı olaylar yaşamadım ve yaşamıyorum. her zamanki şeyler hep olan durumlar. gösterip vermeyen hayat... ama kafa değişti daha az kanıyorum cilvelerine venüsün.kendi kendime mutlu olmayı,kendime yetmeyi tekme tokat öğreniyorum.ya da tekmelerle uzlaştım diyelim... onlar hep vardı.görüntümde aşırı kilo kaybı dışında bir değişim olmadı.

destrudo

(02-09-2013 01:15 AM)Kaktüs Yazılan: [ -> ]
(02-09-2013 12:24 AM)destrudo Yazılan: [ -> ]her zamanki şeyler hep olan durumlar. gösterip vermeyen hayat... ama kafa değişti daha az kanıyorum cilvelerine venüsün.kendi kendime mutlu olmayı,kendime yetmeyi tekme tokat öğreniyorum.

Venus koç 8 derece
Aynı transitleri bende yaşıyorum ve aynı cumlelerle kendimimi anlatabilirim.
Heni beklentindemi yok dersen, ne yalan diyim varutangaç
Ama eskiye göre fazla fazla gerçekçiyim.

Dediğin gibi gosterip vermeyen hayat. Bu lafı tuttum verygood
işte herşey laftan ibaret.iş icraata gelince herkez tereddütte.bak ayıklanma denmiş...laflardan,tereddütlülerden ayıklandım bir kendim kaldım.ama tabi ki beklenti var tereddütsüz bir el beklentim var omzumda arkadaş,dost,kardeş,eş hiç fark etmez diycem ama boşa olcak.yakın zamanda bi çaresizlik anında bilinçaltımın yarattığı kendi elimden başka tereddütsüz bir el olamayacağını gördüm. yine de çok şükür.
(02-07-2013 07:25 PM)Neptunian Yazılan: [ -> ]Gerek teorik bilgileri, gerek gözlem ve deneyimlerimizi paylaşabiliriz.

* İlişkilerle ilgili saplantı, kıskançlık benzeri deneyimler (bu özellikler kendinde ya da partnerinde öne çıkabilir)

* Hayatından bir takım ilişkileri (sevgili, eş veya arkadaşlar) ayıklama dönemi.

6 tanesi tamamen tuttu. Ama tr. pluto 10. evimde bayağı yoğun çalıştığı için 7. evdeki venüsle gerektiği kadar ilgilenemiyor belki de. Yoksa bütün yazdığınız yorumlar tutardı herhalde. Tayin, terfi hiç gündemden düşmüyor ve ben yine terfi ve dolayısıyla tayin beklemekteyim....
venus pluto karsıt harıtamda.ask konularında sanssızlık verıyor.
(02-07-2013 07:25 PM)Neptunian Yazılan: [ -> ]Gerek teorik bilgileri, gerek gözlem ve deneyimlerimizi paylaşabiliriz.

yıldırım bır de marsa,acı yaparsayı yassanız çiçek merakla bekliyorum
Referans Adresler