Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: 25 Nisan Ay Tutulması
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2
selam arkadaşalr
,görüşünüzü öğrenmek için yazıoyrum;
25 nisan ay tutulması(5 derece Akrep) türkiye'nin natal güneşinin tam üstünde gerçekleşecek.Natal güneş devletin başını temsil ettiğine göre incelenmesi gerektiğini düşünüyorum.daha önceki 5 derece akrep teki tutulma 18 ekim 1966 da olmuş ve Bülent Ecevit, İsmet İnönü'den 43 yıl sonra genel sekreterlik görevini devr almış. nisan ayı içinde geri harekette olan satürn tayyip erdoğan'ın natal satürnüyle 4 -18 nisan da bir başka kavuşum daha yapıyor..ayriyeten 16 derecesindeki natal jüpiteriylede transit jüpiter nisan 24 de kavuşum yapıyor..türkiyenin haritasında 11 dercede bulunan venüsle de mart sonunda transit saturn kavuşum yapıyor..mayıs ortasında retro saturn türkiyenin güneşi üstünde olacak..nisan ortasından itibaren Türkiyenin gündemi biraz kriz havasını andırıyor ve RTE nin işi biraz zor gibi..sizce?
tabii ki kriz ülkesiyiz..adı konmayan bir kriz yaşanıyor.reel sektör ve siyaset hiç görülmediği kadar büyük bir krizi yaşıyor.. ancak çok fazla biriken negatif bir enerji var..hem siyasette ve hem ekonomide.dananın kuyruğu kopabilir..
bütün balonlar patlar..
10 mayısda boğa burcundaki güneş tutulması da 18 derecede.. natal haritada venus inconjunct....bu kadar tesadüf astroloji için tesadüf değil gibi..
conjunct kavuşum..inconjunct karşıt açı..
daha fazla tesadüf istersen ay düğüm derecelerine de bakabilirsingülücük

bence tüm gezegenler olacak olan bir olayı gösteriyor..pekde hayır gibi durmuyor.
güneş tutulması 6.ev 16.derece boğadaki satürünle kavuşum...bakalım ne getirecek satürün den hayırlı bişey beklemek mantıklı değil ama...
(02-11-2013 10:26 PM)SirJohn Yazılan: [ -> ]selam arkadaşalr
,görüşünüzü öğrenmek için yazıoyrum;
25 nisan ay tutulması(5 derece Akrep) türkiye'nin natal güneşinin tam üstünde gerçekleşecek.Natal güneş devletin başını temsil ettiğine göre incelenmesi gerektiğini düşünüyorum.daha önceki 5 derece akrep teki tutulma 18 ekim 1966 da olmuş ve Bülent Ecevit, İsmet İnönü'den 43 yıl sonra genel sekreterlik görevini devr almış. nisan ayı içinde geri harekette olan satürn tayyip erdoğan'ın natal satürnüyle 4 -18 nisan da bir başka kavuşum daha yapıyor..ayriyeten 16 derecesindeki natal jüpiteriylede transit jüpiter nisan 24 de kavuşum yapıyor..türkiyenin haritasında 11 dercede bulunan venüsle de mart sonunda transit saturn kavuşum yapıyor..mayıs ortasında retro saturn türkiyenin güneşi üstünde olacak..nisan ortasından itibaren Türkiyenin gündemi biraz kriz havasını andırıyor ve RTE nin işi biraz zor gibi..sizce?

Tutulmalar çoğu zaman olaysız geçebiliyor.

Satürn transitinin retro olup Türkiye'nin natal güneşine dokunacak olması ise evet önemli bir görünüm.

rte'nin siyasi açıdan etkileneceğini zannetmiyorum çünkü arkası sağlam gülücük

* bilmeyenler için belirteyim, arkası sağlam derken milleti kastetmedim.

en fazla sağlığı etkilenirse birşeyler olabilir ki yedek plan devreye sokulabilir fikrindeyim -Numan Kurtulmuş mesela-
Akrebin 5. derecesi benim 7.ev çizgim. O gün de annemle babamın evlilik yıldönümü.
Şu tutulma aşk meşk verse ne hoş olur çok makbule geçer gülücük
ülkenin durumu hakkında hiç bi fikrim yokda, 5'akrepde olacaksa bu tutulma; tam mc'in üzrinde.. bakalım bakalım
felaket tellalığına devam ediyorum müsadenizle arkadaşlar ,
tutulma tarihinde boğa burcundaki mars ve venüs!! nisan sonu ve mayıs ayı içinde natal akrepteki jüp ve venüse de karşıt açı olacak..bu kadar tesadüf tesadüf değil gibi ..tüm gezegenler bir şeyler olacağını gösteriyor..
(02-12-2013 02:52 PM)sankigibibiraz Yazılan: [ -> ]Akrebin 5. derecesi benim 7.ev çizgim. O gün de annemle babamın evlilik yıldönümü.
Şu tutulma aşk meşk verse ne hoş olur çok makbule geçer gülücük

love hurtsssssgülücük
Sayfalar: 1 2
Referans Adresler