Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: bu haritaya da bi baksak mı acaba
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4
sizlerden bi ricam olacak.eşimin doğum haritasının daha önce intrnetten ve bu siteden gezegenleri burç yerleşimleri açıları falan hepsini okudum .sorunum genel bi bakış açısıyla değerlendiremiyorum.kendisi biraz ilginç ruh dünyası karmaşık bi insan.çok olumlu biri de geçimsizlik maskesinin ardına mı saklanıyor.aslında deşsen içinden ne çirkeflikler çıkacak da oto kontrölü mü iyi anlayamadım.yoksa yoksa sorunların topyekünü bu abdi acizden mi kaynaklanıyor.yardım ederseniz çok sevinirim.yardım etmezseniz de çok çok çok çok çok üzülmekle birlikteaðla... belli etmem.bu da tarih 02 07 1976 12 40 konya
haritayı ekledim..

http://f1302.hizliresim.com/16/f/k1w39.gif

Konunun ehli arkadaşlar yorum yapacaktır sizin için.. Kendi haritanızıda eklerseniz birlikte değerlendirilirse daha sağlıklı sonuç verir.. Ay burcunuz yay, balık veya ikizler mi ?
ay burcum başak güneşim ikizler yükselenim boğa 16 06 1983 03 30 eskişehir teşekkür ederim
yükseleni terazi olmsına rağmen hep bir akrep burcu ile muhatabmışım gibi geliyor bu kare akrep özellikleri de verir mi?
yükselende pluto var akrep özelliği veriyor Neptünianın deyimiyle akrep soslu yükselen terazi oluyor :p anlayacağın..
ben bu sosu sevmedim ama tüküresim geliyorgülücük evet tamamen bi olumsuzluk yok ama çok süprizli bi oyun gibi
bir de öğrenmek için soruyorum ay burcunun bu durum daki belirleyiciliği ne oluyor.
eyvah bu kare benim oğlum da da var yaa.kızımın da putosu 1.evinde ben bi akrepten kaçarken akrep dolusuna mı tutuldum şimdi.bana bu pluto ne demek istiyor şimdi merak ettimgülücük
kaktüs evet haritamın hiç bi yerin de olmayan o akrep zımpırtısının 7.evimde olmasının nedeni buydu demek ki.zımpırtı derken alınmasınlar dilim çok yandı da ondan mütevellid bu bozukluğum.yanlız o ince ayrıntıları görme yyeteneğim ne yazık ki seni düne kadar bayan zannetme gafletimi uyandıramadı ayrıca bazen o kadar sazan oluyorum ki kimse ben de ikizler vurgusu var demez.çünkü neptünianı bile bayan zannediyordum o kadar:)teşekkür ederim
ben de soru sorma cesareti ve şevki bırakmayan o avatara kadar.korkunç!
Sayfalar: 1 2 3 4
Referans Adresler