Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Necati Sasmaz (nami diger: Polat Alemdar)
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
http://c1302.hizliresim.com/16/q/kc9w3.jpg

Necati sasmazin haritasidir... Yalniz yukselen burcunun ne olabilecegi konusunda bir fikrim yok...
Belki bulabiliriz diye paylasmak istedim...
Yaş farkı olan biriyle evlendi geçenlerde - Venüs Oğlakta
Necati Şaşmaz olarak sakin bir duruşu var. Beyefendi imajı çiziyor, medya da pek görünmüyor zaten.

Güneş-Mars karesi var ve bu dinamik enerji Kurtlar Vadisi filmi vasıtasıyla doğru bir kanal bulmuş diyebiliriz.
Evet kendinden 21 yas kucuk bir bayanla desti izdivacini gerceklestirdi... Esi gunes ikizler...
Necati beyin yukseleni hakkinda ne dusunulebilir? Asc yay olabilir mi diye dusunuyorum yada asc kova...

Arkadaş

Ay akrepmiş hiç şaşırmadım gülücük
yükseleni kova olacak kadar güzel deil
Ben konuyu ilk gördüğümde asc si kova gibi gelmişti
benimkisi hissiyattan
çevremdeki insanların biraz muhabbet edince burçlarını da söylüyorum şaşırıyorlar
Evet gemini asc kovayi bende dusunuyorum... Ama asc yay da olabilir diyorum... Ki esi gunes ikizler, asc yay oldugunda 7. evi ikizler oluyor... Asc kovada ise 5. ev ikizler.. Ask evi, ki bu yasta ki bir bayanla asik olarak da evlenmis olabilir diye dusunuyorum...
Ama guzel bir cift...
Çok kasarak rol yapıyor. Sanırım oktay kaynarca haklı. Yükselen yengeç olabilir.
Referans Adresler