Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Jüpiter Aslan Burcu' nda
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Jüpiter Aslan süreci hepimize hayırlı uğurlu olsun çiçek

http://junoastrology.com/2014/07/17/jupi...gdur-olur/
Jüpiter 6 derece, Venüs 4 derece Aslanda an itibariyle ve ikisi birden 3. evdeki Ay-Uranüs kavuşumuma üçgen açı yapıyor. Şu sıralar hem kızımla ilgilenip hem de kızım tableti elimden çekiştirmeden rahat rahat astroloji yazıları okuyabiliyorum. Bir de kızımı ve eşimi öpmeye doyamıyorum canımsın
Benim 3.evimde. Yapacağı açılara ve haritamın tamamına bakarsak bu dönem dil öğrenmem için uygun bi dönem midir?
Bu transiti 2.evimde yaşayacağım. Para kazanmam hayal gibi de umarım borçlanmadan atlatırım :D
(08-17-2014 12:15 AM)Marie Yazılan: [ -> ]Bu transiti 2.evimde yaşayacağım. Para kazanmam hayal gibi de umarım borçlanmadan atlatırım :D

Ben 2.evimden geçerken kazandığımı nerdeyse hiç elimde tutmadan harcamıştım gülücük
(08-17-2014 12:26 AM)Pegasus Yazılan: [ -> ]
(08-17-2014 12:15 AM)Marie Yazılan: [ -> ]Bu transiti 2.evimde yaşayacağım. Para kazanmam hayal gibi de umarım borçlanmadan atlatırım :D

Ben 2.evimden geçerken kazandığımı nerdeyse hiç elimde tutmadan harcamıştım gülücük

Sanırım aynı akıbeti ben de yaşayacağım gülücük Şu an o potansiyeli görüyorum. Para kazanayım da ben faydalı şeylere harcarım :D
Şu günlerde Venüs ile Jüpiter Aslan burcunda kavuşum yapıyor.
Özellikle Terazi, Boğa ve Yengeç etkisi taşıyanlar
maddi-manevi olumlu etkileniyor.
(08-18-2014 12:01 PM)Rem Yazılan: [ -> ]Şu günlerde Venüs ile Jüpiter Aslan burcunda kavuşum yapıyor.
Burcum Boğa yükselenim yengeç ama hiç olumlu bir şey olmadı hayatımda. Bu gökyüzü olayları için söylenenler beni hiç etkilemiyor bir yanlışlık var sanırım. aðla...
(08-18-2014 12:01 PM)Rem Yazılan: [ -> ]Şu günlerde Venüs ile Jüpiter Aslan burcunda kavuşum yapıyor.
Burcum Boğa yükselenim yengeç ama hiç olumlu bir şey olmadı hayatımda. Bu gökyüzü olayları için söylenenler beni hiç etkilemiyor bir yanlışlık var sanırım. aðla...
(08-20-2014 09:53 PM)Kaktüs Yazılan: [ -> ]
(08-20-2014 01:09 PM)ayyüzlü Yazılan: [ -> ]Burcum Boğa yükselenim yengeç ama hiç olumlu bir şey olmadı hayatımda. Bu gökyüzü olayları için söylenenler beni hiç etkilemiyor bir yanlışlık var sanırım. aðla...

Aynen
Aynen...
Referans Adresler