Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Başak Dizer & Kıvanç Tatlıtuğ Sinastri Haritaları
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2
bir arada gördüğümden beri çok merak ettiğim bi çift... şu ara sinastriye takmış genç bi asrolog adayı olarak ustalarımdan yorum bekliyorum.. http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lan...1404420811
Başak dizer kim bilmiyorum. Kıvanç'ın yeni sevgilisi mi ? Vay le lee :D
Harita dogruysa aralarında müthiş bir çekim var. Hanim kizimiz evlenmek isteyecektir ancak kıvanç'in o taraklarda pek bezi yok. Ay ne astroloji yorumu yapiyorum ama :D
(08-01-2014 08:39 PM)Marie Yazılan: [ -> ]Harita dogruysa aralarında müthiş bir çekim var. Hanim kizimiz evlenmek isteyecektir ancak kıvanç'in o taraklarda pek bezi yok. Ay ne astroloji yorumu yapiyorum ama :D

bana da biraz basit geldi haritaları nasıl diyim yavan..gülücük sadece ay venüs mars kavuşumu dikkattimi çekti..
Ben bu haritadan öyle aman aman olumlu bi elektrik almadım, ay mars kavuşumu hoş değil kıvanç bu kızı üzer gibi geldi bana bilemem tabiki de Allah hayırlısını versin demekten başka birşey gelmez elden gülücük
1.5.7. ve özellikle 8.evler etki altında. Kalıcı bir ilişki değilse bile kucumsenmeyecek bir çekim var bence.
(08-01-2014 09:34 PM)tooredo Yazılan: [ -> ]Ben bu haritadan öyle aman aman olumlu bi elektrik almadım, ay mars kavuşumu hoş değil kıvanç bu kızı üzer gibi geldi bana bilemem tabiki de Allah hayırlısını versin demekten başka birşey gelmez elden gülücük

herşeyin hayırlısı tabi.) aşk üçgenleri olabilir gibi...

(08-01-2014 09:34 PM)Marie Yazılan: [ -> ]1.5.7. ve özellikle 8.evler etki altında. Kalıcı bir ilişki değilse bile kucumsenmeyecek bir çekim var bence.

kızın saati atmasyon bu arada..
Artık Basak hanim gerçek yaşını açıkladığına göre sağlıklı bir sinastri yorumu yapabiliriz?

[Resim: j4FaON.png]
Yükselen terazi mi acaba? Bu kadin bana dingin durgun bir imaj veriyor. Gerci eski hali bayagi farkliymis oldukca estetikli bir Hanim.
(03-03-2017 05:09 PM)Kumsal Yazılan: [ -> ]Yükselen terazi mi acaba? Bu kadin bana dingin durgun bir imaj veriyor. Gerci eski hali bayagi farkliymis oldukca estetikli bir Hanim.

Yükseleni bence de terazi gibi geliyo ama bi yükselen terazi için fazla ışıksız gibi
Sayfalar: 1 2
Referans Adresler