Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Yengeç Burcu ve Yengeçlerin Bilinmeyen Yüzü
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
forumdaki erkek yengeç üyeler alınmasın lütfen ama 17 mart günü rezil bir yengeç erkeğinin çirkef yüzünü ortaya çıkardım...

kendisi başka bi bayanlayken beni kandırmaya kalktı geçen sene ve kalktı bu sene çok aşık pişman gibi gelip gene aynı şeyi yapmaya kalkarken foyası çıktı ortaya.... ve 17 mart günü diğer kadına ulaşıp o günü zehir etttim... ve o utanmaz herşeyi engelleyip kaçtı...

5.evi uranüs ve yay burcundaydı.. vaktim olursa haritasınıda buraya eklicem bu şeref yoksunu mahlukatın...
(03-25-2015 12:04 PM)dilek8855 Yazılan: [ -> ]forumdaki erkek yengeç üyeler alınmasın lütfen ama 17 mart günü rezil bir yengeç erkeğinin çirkef yüzünü ortaya çıkardım...

kendisi başka bi bayanlayken beni kandırmaya kalktı geçen sene ve kalktı bu sene çok aşık pişman gibi gelip gene aynı şeyi yapmaya kalkarken foyası çıktı ortaya.... ve 17 mart günü diğer kadına ulaşıp o günü zehir etttim... ve o utanmaz herşeyi engelleyip kaçtı...

5.evi uranüs ve yay burcundaydı.. vaktim olursa haritasınıda buraya eklicem bu şeref yoksunu mahlukatın...

Gözlemlerime dayanarak ve incelediğim haritalara göre yazıyorum. venüs satürn venüs uranüs venüs neptün kareleri sorunlu oluyor genelde.direk aldatma olayı değil de bi ilişkisi varken diğer kişiye gönlünü kaptırma sevgilisi varken diğer insana mesaj atmalar ışık yakmalar...bu 4 insan da ikizler ve aslan aksıydı.kafa sürekli karışık denge namına bi şey yok. kimi gözlemlediysem haritasında böyle etkiler var. 5. evi karışık olanlarda da bu etkileri gördüm malesef
@gökyüzü güzelim birazdan açıyorum başlığı.. birlikte bakalım oradan... Cidden yıllardır bu kadar feci sinirlendirmemişti beni....
(03-25-2015 03:30 PM)gökyüzü Yazılan: [ -> ]özlemlerime dayanarak ve incelediğim haritalara göre yazıyorum. venüs satürn venüs uranüs venüs neptün kareleri sorunlu oluyor genelde.direk aldatma olayı değil de bi ilişkisi varken diğer kişiye gönlünü kaptırma sevgilisi varken diğer insana mesaj atmalar ışık yakmalar...bu 4 insan da ikizler ve aslan aksıydı.kafa sürekli karışık denge namına bi şey yok. kimi gözlemlediysem haritasında böyle etkiler var. 5. evi karışık olanlarda da bu etkileri gördüm malesef

Dediklerinize üzülerek katılıyorum. Benim haritamda da böyle etkileşimler var yükselenim Yay haliyle de DSC çizgimi İkizler kesiyor. Yöneticisi de Merkür Aslan'da 8. evde.

Ayrıca 5. evimi Boğa kesiyor yöneticisi Venüs İkizler burcunda ve 7. evde. Bundan 2 yıl önce bir çok kişiyle görüştüm (Venüs-Jüpiter karesi) fakat sevdiğim insanı unutamadım hep ona geri döndüm bi başkasına bağlanamadım (Venüs-Uranüs 135).

Şimdi de bitmiş bir ilişkim var 1 yıllık, fakat geri dönmeyi düşünmüyorum Güneş Tutulmasının etkisinin olduğu düşüncesindeyim tutulma onun 7. evinde gerçekleşmişti.

Şimdiki ilişkilerdeki tutumuma gelecek olursak artık seçicileştim kolay beğenemiyorum ve ilişki kurmaya artık ihtiyaç duymuyorum.
(03-25-2015 03:54 PM)dilek8855 Yazılan: [ -> ]@gökyüzü güzelim birazdan açıyorum başlığı.. birlikte bakalım oradan... Cidden yıllardır bu kadar feci sinirlendirmemişti beni....

Tabiyki yorumda elimden geleni yaparım. ben de buna benzer bi durum yaşadım. ama senin kadar cesur değilim sen en iyisini yapmışsın. ben sadece bana bunu yapan kişinin aldatma ve suçluluk duygusuyla yüzleşeceği günü bekliyorum elimden bi şey gelmiyor inan
(03-25-2015 04:03 PM)say24 Yazılan: [ -> ]
(03-25-2015 03:30 PM)gökyüzü Yazılan: [ -> ]özlemlerime dayanarak ve incelediğim haritalara göre yazıyorum. venüs satürn venüs uranüs venüs neptün kareleri sorunlu oluyor genelde.direk aldatma olayı değil de bi ilişkisi varken diğer kişiye gönlünü kaptırma sevgilisi varken diğer insana mesaj atmalar ışık yakmalar...bu 4 insan da ikizler ve aslan aksıydı.kafa sürekli karışık denge namına bi şey yok. kimi gözlemlediysem haritasında böyle etkiler var. 5. evi karışık olanlarda da bu etkileri gördüm malesef

Dediklerinize üzülerek katılıyorum. Benim haritamda da böyle etkileşimler var yükselenim Yay haliyle de DSC çizgimi İkizler kesiyor. Yöneticisi de Merkür Aslan'da 8. evde.

Ayrıca 5. evimi Boğa kesiyor yöneticisi Venüs İkizler burcunda ve 7. evde. Bundan 2 yıl önce bir çok kişiyle görüştüm (Venüs-Jüpiter karesi) fakat sevdiğim insanı unutamadım hep ona geri döndüm bi başkasına bağlanamadım (Venüs-Uranüs 135).

Şimdi de bitmiş bir ilişkim var 1 yıllık, fakat geri dönmeyi düşünmüyorum Güneş Tutulmasının etkisinin olduğu düşüncesindeyim tutulma onun 7. evinde gerçekleşmişti.

Şimdiki ilişkilerdeki tutumuma gelecek olursak artık seçicileştim kolay beğenemiyorum ve ilişki kurmaya artık ihtiyaç duymuyorum.
Bende de tam tersi bi durum var.hani şair diyor ya aynı cümlelerle herkesi sevemezsin. ben coğul cümlelerle tek bir kişiyi sevdim. 10 sene boyunca. haritam sabit yükselen sabit yükselen yönetici sabit sanırım bundan benim de gözüm başka birini görmüyor.ama bu da kötü bi durum tabi
Referans Adresler