Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: İrem Derici :)
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3
İrem derici Hülya Avşar Showdaydı dedim ki ben bunu forumdaşlarımla paylaşırım gülücük Anlattıkları beni etkiledi. Normalde çok neşeli göüküyor ama depresyona eğilimliyim diyor. Annesi ve babasının o 5 yaşındayken ayrılması,aşk evliliği yapması,ilişkisinde çok kıskanç olması,meseleğindeki yükselişi,hırsı haritasında o kadar çok belli ki.incelemeye değer dedim ve sizlerle paylaşmak istedim.Haritasını tam yükleyemeyebilirim.Ama bilgilerini sizinle paylaşcam gülücükgülücük
Gezegen Boylam Ev no
Güneş 00 Koç 18' 57" 9
Ay 14 Yay 31' 49" 5
Merkür 03 Balık 14' 44" 8
Venüs 21 Kova 24' 59" 7
Mars 19 Boğa 44' 43" 10
Jüpiter 04 Koç 29' 01" 9
Satürn 21 Yay 05' 01" 5
Uranüs 26 Yay 40' 39" 5
Neptün 07 Oğlak 53' 47" 6
Plüto 09 Akrep 34' 32" R 4
Chiron 16 İkizler 18' 41" 11
Lilith 13 Yengeç 12' 38" 12
True Node 11 Koç 33' 06" 9
P. of Fortune 19 Koç 13' 33" 9
Vertex 21 Yay 14' 31" 5

Evler Boylam
Yükselen 05 Aslan 00' 41"
Ev 2 25 Aslan 24' 20"
Ev 3 20 Başak 14' 58"
Ev 4 21 Terazi 33' 07"
Ev 5 28 Akrep 14' 29"
Ev 6 04 Oğlak 15' 31"
Ev 7 05 Kova 00' 41"
Ev 8 25 Kova 24' 20"
Ev 9 20 Balık 14' 58"
MC (Midheaven) 21 Koç 33' 07"
Ev 11 28 Boğa 14' 29"
Ev 12 04 Yengeç 15' 31"
İrem dericinin 7. evi kovada ve yönetici gezegeni 5. evde.Bu aşk evliliği yapacağının göstergesi ve aynen de böyle olmuş.Eşine görür görmez aşık olmuş.(Eşi boğa burcu bu arada)Veeee bombaaa tahmin edin İremin Marsı ne ???Marsı boğada.yahuuu astroloji müthiş bişey gülücük Boğa erkekleri İremi etkiler ensesi kalın güvenilir bi adam işte.Zaten en çok eşinin gözlerinden etkilenmiş.
Annesi ve babası o 5 yaşındayken ayrılmış.Ve nomal bi ayrılık olmamış bu çok gürültülü patırtılı olmuş.Ve irem bunlardan o kadar etkilenmişki.Babasıyla doğru dürüst iletişimi olmamış son 3 seneye kadar.Plutosu 4. evde ve retrogard.Aile evi onu çok büyük bi dönüşüme doğru sürüklemiş.Üvey annesinden hoş olmayan davranışlar görmüş.Çok büyük dersler almış.
Haritasında ateş elementleri çok baskın.Burcu koç,yükseleni aslan,ayı yay,jüpiter koç,satürn uranüs yay :D Çok dışa dönük eğlenceli.Çocukluğu çok sorunlu geçmiş.İpe sapa gelmez bi çocuktum diyor gülücük Babasını ve eşini çok kıskanıyormuş.Ben bunu venüs mars karesine bağladım. Son olarak da Marsı 10. evde hırslı bi şeyin peşini kolay kolay bırakmaz.Mc sinin venüs satürn ve uranüsten aldığı güzel açılar onun bu sektörde kalıcı olacağını vurguluyor.Benden bu kadar. Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar gülücük
koptum.w kardeşim de diyorki bu kadın Hasan ağa gibi konuşuyor tavırları falan
Kadını ilk gördüğümde buram buram koç kokuyor dedim. Aslan etkisi de vardır mutlaka didim :D
ben de dün izledim ne tesadüf :D ama yükselen aslan ın 5 derece olduğunu düşünmüyorum uranüs le açı yapması gerek çünkü bu kız farklılığı sevdiğini söyledi.Normaller bu dünyayı değiştiremiyor biraz farklı olmak lazım dedi.

depresyonun sebebi hep satürn açıları bence.
(02-22-2015 12:51 PM)zorlamak Yazılan: [ -> ]ben de dün izledim ne tesadüf :D ama yükselen aslan ın 5 derece olduğunu düşünmüyorum uranüs le açı yapması gerek çünkü bu kız farklılığı sevdiğini söyledi.Normaller bu dünyayı değiştiremiyor biraz farklı olmak lazım dedi.

depresyonun sebebi hep satürn açıları bence.

Açı payı geniş ama Ay-Uranüs birleşimi var.Venüsü de Kova zaten.

Ben bu kızın haritasına bakmıştım daha önce.Yükseleni Akrep ,Oğlak ,Boğa ve bir ihtimal Yengeç olabilir diye düşünmüştüm.Doğum saati kesin değilse Yükseleni Yengeç olabilir.Anne ve babası boşanınca annesiyle beraber yaşamıştır muhtemelen bu da Yükselenin Yengeç olabileceğinin işaretlerinden biri.Boşanmış bir çiftin çocuğu , Yükseleni 27 derece filan Yengeç olarak alırsak Uranüs 150'lik açı yapıyor.
Sayfalar: 1 2 3
Referans Adresler