Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: HARİTAMI YORUMLAYAN AŞKI BULSUN :)
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2
Hemen bakıyorum, teşekkür ederim Gökyüzü.
GNcl
Konu başlığını beğendim gülücük En azından renk katmış, insanda haritaya bakma isteği uyandırmış dicem ama evet evet bu olmadı. Pek rağbet olmamış :D Yine de beğendim. Aşkı bulmasaydım bakardım :p
teşekkürler Marie, bir anlık olsun heyecanlandım biri yorum yapmış diye, yine de sağol. gülücük
(03-07-2015 01:11 AM)lamia Yazılan: [ -> ]teşekkürler Marie, bir anlık olsun heyecanlandım biri yorum yapmış diye, yine de sağol. gülücük

Fırsat bulunca yapma niyetindeyim de telefondan girince yazasim gelmiyor. Kısmet olursa yazarım bir şeyler gülücük
ya benim haritam yorumlanacak, ne gayi yahu? siz onu şöyle de anlayabilirsiniz belki, hassas, sevecen, tüm güzelliklerden ve estetik şeylerden zevk alan, androjen bir kimlik. Ayrıca kadın ruhundan anlayan, belki güzel yemekler yapabilen kısacası elinden her iş gelebilen birisiniz. venüs herşeye güzellik katar.
Sağol Marieciğim, birtanesin. Hayallerimin peşinden gitmeye karar verdim, o yüzden astrolojiye merak sardım, ama ne yazık ki kendi haritamı yorumlamak konusunda emin olamıyorum, kendi yorumumunda hep acaba taraf mı tutuyorum diyorum.
Gncl
Sayfalar: 1 2
Referans Adresler