Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Kötü evlilik göstergeleri
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3
resim yüklenmiyo aðla...
Merhaba @Ninsianna

2016-2017 yorumu yapıyor musunuz

23 / 06 / 1991 İstanbul
Gece 01:00 doğdum
Ankara'da yaşıyorum
Rica etsem bakar mısınız?
Bu yorumlamaları Sinastri'de çıkan açılarla da kullanabiliyor muyuz?Yoksa sadece bireysel haritamıza mı?
(05-03-2016 08:33 PM)libr(a)quarius95 Yazılan: [ -> ]Bu yorumlamaları Sinastri'de çıkan açılarla da kullanabiliyor muyuz?Yoksa sadece bireysel haritamıza mı?

Sadece bireysel harita için yazılmış
(05-04-2016 01:28 AM)capri Yazılan: [ -> ]
(05-03-2016 08:33 PM)libr(a)quarius95 Yazılan: [ -> ]Bu yorumlamaları Sinastri'de çıkan açılarla da kullanabiliyor muyuz?Yoksa sadece bireysel haritamıza mı?

Sadece bireysel harita için yazılmış

Teşekkürler gülücük
Satürn evliliğin düzenli bir şekilde yürümesine de sebep olabilir. Hep kötü yorumlanmamalıdır.
Kompozit haritalardaki mars plüton karşıtlığı benim asıl en kotktuğum ve dikkat edilmesini tavsiye ettiğim açılardandır.
Ayrıca sağlıklı bir ilişkinizin olmasını istiyorsanız venüs ve plütonun olumsuz açılarından kaçmanızı tavsiye ederim. Fazla tutku, sahiplenme ve kıskançlık insanı içten içe sessizce öldürür.

7.evdeki satürn evliliğin gecikmesine sebep olabilir. Bunu da, sen bazı şeyler öğren, olgunlaş ve evliliğe öyle kalkış diye yapar.
Güneş mars karesi, ay venus karesi, venus pluto karşıtlığı, mars pluto karşıtlığı. Bunların hepsi var ya öf :( olumlu olarak venus saturn sekstil bir de güneş ay sekstil var. Ne olur sizce? :( durum çok mu vahim?
Açılar hayatımızın her döneminde bizi etkiler mi yoksa bazi dönemlerde mi etkiler? Bana sanki ikincisi gibi geldi mantıken. Çünkü her zaman aynı davranışları göstermeyiz, kişiliğimiz değişebilir. Sizce?
ay jupiter trine
ay merkür sekstil
venüs neptün trine
bunların evliliğe olumlu etkisi olur mu?
Bir de venus asc sekstil.
Sayfalar: 1 2 3
Referans Adresler