Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Dogum haritama bakabilir misiniz?
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
(02-21-2016 03:31 AM)amed Yazılan: [ -> ]Evlilikte ciddi düşündüğün zamanlar , uygun mu ? Bence uygun şuan.

Benim için daha erken.
Ben gelecekte evlilik olacak mı onu merak ediyoeum. Haritadan bunu anlamak mümkün mü transit olmadan
(02-21-2016 03:42 AM)amed Yazılan: [ -> ]Transitlere önem vermemin sebebi uygun zamanmarı göstermesidir. Evleneceğin tam tarih hakkında bir şey söylenemez, dediğim gibi Allah bilir, ben burda uygun zamanmarı söylemekle kalırım, 7.evin aslan burcundan başlıyor genelde tek evliliğe yatkın olursun, gece olduğu için detaylı bakamıyorum kbakma yarın tekrar dönüş yapacağım, iyi geceler

Uyuyakalnisim. Bekliyorum öyleyse. gülücük
(02-21-2016 03:42 AM)amed Yazılan: [ -> ]Transitlere önem vermemin sebebi uygun zamanmarı göstermesidir. Evleneceğin tam tarih hakkında bir şey söylenemez, dediğim gibi Allah bilir, ben burda uygun zamanmarı söylemekle kalırım, 7.evin aslan burcundan başlıyor genelde tek evliliğe yatkın olursun, gece olduğu için detaylı bakamıyorum kbakma yarın tekrar dönüş yapacağım, iyi geceler

(02-21-2016 03:55 PM)amed Yazılan: [ -> ]Dün gecenin yorgunluğundan aslan demişim 7.ci evine aslında başak 7.evin 12 yıl sonra tekrar uygun zaman gülücük))
Ekim 2017 de 7.evimde merkur venus jupiter gunes mars var. Uygun olmuyor mu ki?
Arkadaşlar merhaba, doğum haritamı PDF olarak ekledim.Kariyer hayatımı ve aşk hayatımı merak ediyorum.10. evimde mars-satürn-merkür kavuşumu mevcut.11.evimde Güneş ve Venüs var.Hukuk okuyorum ve meslek hayatımda ne kadar yükselebilirim bunu merak ediyorum.Kendimi bildim bileli politika ile ilgileniyorum.Sizce bu alanda kariyer yapabilir miyim?Şimdiden teşekkürler.çiçek
Arkadaşlar yeni üyeyim ve bir türlü doğum haritamı ekleyemedim.25 Mart 1994 09:15 Edirne doğumluyum.Yorumlarsanız çok sevinirim.
(02-21-2016 09:24 PM)amed Yazılan: [ -> ]Bu stelyum ihtiraslı bir aşkı gösterir ama daha sonra bayar

Gezegenler 7.eve doluşmuş resmen,sastim kaldım :D
Sağolasın yorumun için.
Yardımcı olabilecek kimse yok mu?
Amed acaba benim de haritamı yorumlayabilir misin?Soru kısmına yazdım
Teşekkür ederim gülücük)
Teşekkür ederim bu yıl zaten stresli bir sene eğitim hayatımda.Dediğiniz gibi endişelerim oluyor zaman zaman.Hedeflerim çok mu yüksek başarabilir miyim diye.Umarım güzel şeyler olur iş hayatımda gülücük
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Referans Adresler